Yves Rocher, Yria, Cils Souplesse (Tusz wydłużający i pogrubiający)

Yves Rocher, Yria, Cils Souplesse (Tusz wydłużający i pogrubiający)

Wyraźnie wydłuża rzęsy dzięki wyjątkowo elsatycznej formule wydłużającej. "Dwustrefowa" profesjonalna szczoteczka umożliwia precyzyjną i optymalną aplikację, bez pozostawiania na rzęsach grudek. Naturalny wosk karnauba i olej ryżowy chronią rzęsy.

bez rewelacji

Tusz za bardzo nic nie robi. Ładnie rozdziela rzęsy i nadaje im koloryt, zaś wydłużenie jest jak najbardziej minimalne, o pogrubieniu nie wspomnę. Nawet jak na makijaż codzienny to można użyć coś bardziej podkreślającego, bo z tym tuszem ciężko o to. Piękne opakowanie. Cena za wysoka.

Używam tego produktu od: rok

Raczej dobry

Ten tusz do rzęs ma wiele zalet: ładne opakowanie, dobra konsystencja, szczoteczka świetnie rozczesująca włoski, idealnie nadaje się do krótkich i gęstych rzęs. Pomimo tego wszystkiego nie jest zbyt godna polecenia, czegoś jej brakuje i trochę rozczarowuje.

Używam tego produktu od:pół roku

średni.

Tusz daje efekt naturalnych rzęs. NIe pogrubia zbytnio i może minimalnie wydłuża, ale nie ma jakichś zadziwiających efektów.
Nie skleja rzęs są one ładnie oddzielone.

Używam tego produktu od:2 miesięcy

Starzenie się skóry - dieta

Rozczarowanie…

Tusz właściwie nic nie robił z moimi rzęsami… Prawie nic. Tylko delikatny kolor oraz rozdzielenie rzęs. Polecałabym go tylko do delikatnego, dziennego makijażu. Dałabym 3*, ale za „nic nierobienie” przy cenie bodajże 50zł jestem bardziej na nie, stąd tylko 2*. O wiele lepszy do delikatnego makijażu jest Clinique. Dodatkowy plus to całkiem ładne opakowanie, chociaż mogłoby być ładniejsze.

Używam tego produktu od:kiedyś

Codzienny

Jak dla mnie jest to tusz do codziennego użytku. Jedna aplikacja wystarcza, aby w widoczny sposób podkreślić rzęsy. Odnośnie obietnic producenta - średnio wydłuża i pogrubia rzęsy, ale jednak to robi. Nie podrażnia oczu, za co daję mu duży plus. Nie wysycha - drugi plus. Używam go ok. 2 miesiące, a wciąż ma płynną konsystencję i się nie kruszy. Nie wiem, jak z wydajnością, ponieważ nie stosuję go codziennie.
Ładny kolor opakowania - mieniące się bordo, chociaż sama buteleczka dość tandetna - plastik z lekką tendencją do rysowania się.

średni

jak dla mnie średni. Spodziewałam się czegoś lepszego. Trochę wydłuża, ale absolutnie nie pogrubia. Zgadzam się z poprzednimi opiniami: wysycha bardzo szybko co jest dużym minusem. Plusem jest to, że jest delikatny i idealny na codzień. Na większe wyjścia się nie nadaje...

Używam tego produktu od:3-4mc

dobry

Jestem zadowolona z tuszu gdyz rzeczywiscie daje ladny efekt wydluzajacy. Nie ma spektakularnego efektu pogrubiajacego ale wcale mi to nie przeszkadza gdyz preferuje delikatne makijaze:) Szczoteczka ladnie rowniez rozdziela rzesy, nie skleja ich. Ja uzywam brazowego ktory jak na braz jest dosyc jasny ale jako blondynka o brazowych oczach wygladam delikatniej i subtelniej. Rzeczywiscie szybko wysycha i sie zuzywa ale coz... to tylko 5ml. Cena wygorowana mimo wszystko, ja ostatnio kupilam 50% taniej.

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:oj chyba z 5

przeciętniak

W sumie nie jest zły. Ale rewelacyjny też nie. Ładnie maluje rzęsy, daje fajny delikatny efekt. W ciągu dnia jednak efekt słabnie - tusz chyba trochę się wykrusza, na szczęście nie osypuje się pod oczami. Ma ładny czarny kolor. I śliczne opakowanie:) W każdym jednak razie jeszcze nigdy nie miałam tuszu, który tak szybko traciłby świeżość. Poza tym, bez wątpienia nie jest wart 50 zł. Dlatego raczej więcej go nie kupię, choć nie żałuję, że go spróbowałam.

Używam tego produktu od:2 miesięcy

suchelec

Używałam tuszu ponad rok temu. kupiłam dla przetestowania i jak na tusz z firmy YR i za taką cenę, stwierdzam, że to przeciętniak.
Miał bardzo ładny kolor-piękna, głęboka czerń. Rzęsy naprawdę ładnie wydłużał, gorzej było z pogrubieniem. Nie osypywał się, łatwy w aplikacji, szczoteczka najzwyklejsza w świecie ;)
Niby same plusy, prawda? Ale minus i to duuży też się znalazł. Mianowicie, miałam ten tusz może ponad miesiąc. Tak, a po tym czasie nie dało się nim malować. Wyciągałam z opakowania suchutką szczoteczkę! A zaznaczam, że aż tak nie eksploatuję tuszy; inne starczają mi nawet do pół roku! Nie wiem, może trafiłam na wadliwe opakowanie? Bo aż nie chce mi się wierzyć, że tusz takiej firmy i za takie pieniądze, tak szybko wysycha...

Więcej nie kupię go, zawiódł mnie swoją trwałością w opakowaniu, a efekt na rzęsach-taki sam, jak przy innych, o połowę tańszych tuszach.

Używam tego produktu od: używałam ponad rok temu

bardzo dobry

Używałam tego tuszu jakiś czas temu. Ponieważ lubię eksperymentować z kosmetykami - miałam po nim wiele innych tuszy do rzęs (z różnych przedziałów cenowych, w różnych kolorach, o różnych właściwościach, z różnymi szczoteczkami).
Dochodzę jednak do wniosku, że niewiele z nich chociaż w przybliżeniu może się z nim równać:
+cudnie wydłuża
+pogrubia w sam raz - decydująca jest tu ilość nałożonych warstw
+daje cudny efekt sztucznych rzęs - jeżeli tylko nieco się przyłożymy do wykonania nim makijażu
+świetna szczoteczka, która nie skleja rzęs (niech się schowają te wszystkie plastikowe miotły)

- małe opakowanie - 5 ml

Polecam szczególnie do wykonania eleganckiego makijażu rzęs - zarówno na dzień, jak i na wieczór (wtedy wystarczy mocniej wytuszować rzęsy - efekt rewelacyjny).
Z pewnością do niego wkrótce wrócę, jak tylko pokończę te tusze, które zalęgają u mnie na toaletce ;)

Używam tego produktu od: jakieś 2 lata temu

drogie nic

Na zakup zdecydowałam się po przetestowaniu

próbki - takiego małego tuszu, był świetny. Rzęsy były

piękne i gęste. No ale niestety duży produkt to byle co

dwie rzęski na krzyż.

Używam tego produktu od: 2005

naturalny efekt

Nie miałam pełnego opakowania, ale wiele razy estowałam tusz mamy ;) - kolor brązowy.

Moje rzęsy są długie i dość gęste.

Tusz ma wspaniałą kremową konsystencje, nie tworzy grudek przy aplikacji, nie osypuje się. Rzęsy po jego nałożeniu są dokładnie rozdzielone (chociaż to pewnie zasługa świetnej szczoteczki) i delikatnie podkreślone. Nie pogrubia zbyt mocno, ale ładnie wydłuża.

Nie da się nim uzyskać mocnego, teatralnego makijażu, ale do codziennego użytku jest godny polecenia. Naturalny efekt pięknych, zdrowych i zadbanych rzęs - mnie się podoba :)

Opakowanie ładne i solidne.
Cena dość wysoka, ale może skuszę się przy okazji jakiejś promocji .

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: podkradane mamie