Paul Sagane, Wygładzająca baza pod makijaż

Paul Sagane, Wygładzająca baza pod makijaż

Profesjonalny preparat, który natychmiastowo rozświetla, wygładza i matuje cerę. Optycznie maskuje drobne zmarszczki i zmniejsza widoczność rozszerzonych porów i innych nierówności skóry. Ułatwia perfekcyjne rozprowadzenie podkładu i przedłuża trwałość i świeży wygląd makijażu. Stosowana pod pudry w kamieniu lub sypkie ułatwia ich równomierne rozprowadzenie i przedłuża trwałość pozwalając na wykonanie lekkiego, letniego lub młodzieżowego makijażu. Jest niezastąpionym kosmetykiem na co dzień i na 'wielkie wyjście'.
Baza przeznaczona jest do każdego typu cery.

rozświetlające, matujące, na rozszerzone pory / maskujące, przedłużające trwałość makijażu
w buteleczce
bazy pod makijaż twarzy

Bardzo dobra

Dostałam próbkę tej bazy przy okazji zakupu pudru na stronie firmowej PS. Wcześniej, wydawała mi się zbędnym wydatkiem a wręcz fanaberią ale szybko zmieniłam zdanie. Baza ma postać silikonowego żelu, świetnie się rozprowadza i natychmiast optycznie wygładza cerę. Podkład trzyma się na niej cały dzień w niezmienionym stanie. Kropelka wystarczy na pokrycie całej twarzy. Buzia po użyciu bazy cera staje się niemal idealna, rozświetlona, aksamitna. Można nałożyć na nią tylko puder sypki bez podkładu (i tu polecam prasowańca Paul Sagane) i mamy twarz jak z okładki. I może nadal bym tego nie doceniła gdyby nie to, że już pierwszego dnia kiedy jej użyłam usłyszałam komplement że "mam śliczną, porcelanową cerę" :) Jak widać, najbardziej konstruktywnie potrafią nas ocenić inni ;)

Poważnym minusem jest zerowa dostępność produktów PS poza sprzedażą internetową. W każdym razie, przymierzam się do zakupu całego opakowania. Oczywiście baza nadal pozostaje kosmetykiem okazjonalnym, ponieważ wole nie nadużywać na co dzień silikonów. Jednak gdy ta okazja już nadejdzie, po jej użyciu mamy pewność perfekcyjnego wyglądu i tego, że przed większym wyjściem nas nie zawiedzie :) To moja tajna broń ;) Polecam!

Używam tego produktu od: kilka razy
Ilość zużytych opakowań: próbka

Ulubiony

Moja pierwsza baza pod podkład. Używałam ją w latach 2006-2008. Używałabym do dziś, ale nie mogę jej nigdzie dostać. Byłam bardzo zadowolona i polecałam moim koleżankom, które też ją chwaliły.
Pozwalała na świetnie rozprowadzanie podkładu, który naprawdę trzymał się cały dzień. Ten kosmetyk był nieznędny na wielkie wyjście. Później już żaden inny mi nie podpasował jak Paula Sagane.

Używam tego produktu od:2006-2008

Zbędna

Twarz wygląda tak samo z nią i bez niej,nie widzę różnicy na skórze przy jej stosowaniu, dodatkowo cena wysoka.
Mam skórę problematyczną, tłustą z przebarwieniami, wypryskami. Ta baza nie jest przeznaczona do tego typu skóry.

Używam tego produktu od:kilku msc
Ilość zużytych opakowań:Kilka aplikacji

dobra, ale zbędna

Mam suchą cerę, której jedynym problemem estetycznym były do niedawna rozszerzone pory.
Baza PS lekko je tuszowała, ale nie oszukujmy się, całkowicie ich nie likwidowała.
Ma postać gęstego, tłustego żelu, jej konsystencję mogłabym przyrównać do kisielu.
Nie jest to baza matująca i niestety, nawet moja sucha skóra bez skłonnosci do przetłuszczania, po kilku godzinach wyamagała matujących poprawek.
Fenomenalnie za to rozświetla twarz. Dzięki różowemu kolorowi i sporej ilości rozświetlających drobinek nadaje zdrowy promienny wygląd nawet mocno zmęczonej i poszarzałej cerze. Dodatkowo wygładza cerę i tuszuje drobne zmarszczki.
Zapewnia doskonały poślizg, idealnie nadaje się zarówno pod podkład jaki pod sam puder.
Nie powoduje uczucia ściągania, nie uczula, nie podrażnia, mimo wysokiej zawartości silikonów nie zapycha.
Z pewnością nie sprawdzi się przy tłustych i problematycznych cerach.

Mimo, iż daje ładny efekt, przy cerze bez problemów stanowi jedynie zbędne obciążenie, bo mimo wszystko jest wyczuwalna.
Dla mnie koło ratunkowe po nieprzespanej nocy.Używam tego produktu od: sześciu miesięcy
Ilość zużytych opakowań: próbka plus zaczęte pełnowymiarowe opakowanie

bardzo dobra przy problemach

Bardzo fajna baza pod makijaż.
Najpierw dostałam próbkę i tak mi się spodobało działanie tej bazy, że kupiłam całe opakowanie.
Ja mam skórę problematyczną, z rozszerzonymi porami, tłustą i do tego jeszcze wiele podkładów nie chce się na mojej buzi ładnie rozprowadzić.
Po zastosowaniu tej bazy praktycznie nawet najgorszy podkład dobrze się nakłada, nie podkreśla suchych skórek, pory są faktycznie mniej widoczne.
Moim zdaniem nie matuje zbytnio, ale ja do matowania używam w ciągu dnia bibułek Shiseido Pureness. Zresztą jest wersja matująca tej bazy i może ma lepsze działanie matujące.
Jest to forma żelu, podobna do bazy matującej Inglot. Bardzo ładne i estetyczne opakowanie, dozownik z pompką pozwala na odpowiednie dozowanie. Baza nie ma zapachu, ma lekko różowy kolor.
Jak dla mnie to bardzo dobry kosmetyk dla osób które mają problemy z nałożeniem podkładu bo zdecydowanie to ułatwia. No i troszkę przedłuża trwałość makijażu.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań:

przyjemniaczek ;)

Bardzo przyjemna w stosowaniu baza.Tak jak obiecuje producent-wygładza natychmiast,matuje dobrze.Lekka konsystencja,szybko sie wchłania.Mam wrazenie ze nakładam sobie warstwe silikonu na buzie,ale w dobrym znaczeniu tego słowa-baza nie jest ciężka,a dłoń po buzi ślizga sie jak narty po śniegu.Wydajna i dobrze matuje na kilka godzin,dosyc dobrze jak na taki kosmetyk zmniejsza wizualnie pory,natomiast nie wiem czy pomaga w nakładaniu podkładu(nie używam).
Dlaczego wiec nie kupie?Znam niezłe kremy matujące i raczej będe je stosowac dla zmatowienia cery,pod baze trzeba dodatkowo nakładac coś do pielegnacji wiec byłby to podwójny wydatek,a po co?

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:próbka

fajne

Najpierw dostalam probke uzylam i postanowilam kupic produkt i jestem zadowolona butelka z pompka odkrecana wiec po zuzyciu bazy mozna ja wykorzystac do czego innego dobrze sie rozprowadza rozswietla moja cere twarz wyglada na mniej zmeczona (a ja czesto jestem zmeczona a do tego pale papierosy) utrzymuje makijaz na dluzej praktycznie caly dzien nie musze poprawiac makijazu i kazdy fluid nawet nienajlepszej jakosci utrzymuje sie dlugo i dobrze wyglada.Jestem zadowolona z tego produktu.

Używam tego produktu od:3m-cy

Na nic mi to

Po raz kolejny - nie widzę żadnego efektu stosowania bazy pod podkład. Makijaż wygląda i "zachowuje się" tak samo z nią czy bez niej. Fakt, że łatwo się ją nakłada (ma postać lekko żelowatą z mieniącymi się na różowo drobinkami), jest raczej bezzapachowa, ale przecież to nie o to chodzi. Do tego ta cena! :rolleyes:
Na pewno nie kupię.

Używam tego produktu od: tygodnia.
Ilość zużytych opakowań: próbka.