Quick dry 60 seoconds

Quick dry 60 seoconds

Schnie zaledwie w 60 sekund, długotrwałe, intensywne kolory. Z nowatorskim cieniutkim pędzelkiem dla łatwiejszego nakładania

Super

Posiadam kolor czarny i 57U
*Lakiery naprawdę szybko schną,
*Po kilku dniach trochę ściera się na czubakach (nawet po nałożeniu utwardzacza)
*Wygodny pędzelek
* robi się dziwnie matowy (maluje zawsze utwardzaczem-który nabłyszcza, a one następnego dnia są lekko zmatowione )
*ładna buteleczka
* do czerni potrzeba 2 warstw ,a kolor 57U troche inaczej wygląda w buteleczce i na paznokciach :/
* w promocji można je kupić juz za ok 5 zł

Używam tego produktu od: 3 tygoni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie

do poprawki

Fajny pędzelek. Jeden z najlepszych, jakich do tej pory używałam. Podczas malowania rozkłada się w wachlarz idealnie dopasowany do płytki paznokcia. Lakier faktycznie schnie nieco szybciej, niż zwykły, którego zwykle używam.

Ten drugi ma jednak nad nim pewną istotną przewagę. Jest nią odporność na ścieranie. Niestety już pod koniec pierwszego dnia końcówki paznokci są przetarte. Czego w przypadku koloru intensywnej czerwieni, który posiadam, nie da się ukryć. Konieczność poprawek w ciągu dnia to duży minus.

Sam kolor jest ładny, ze szlachetnym połyskiem. Lakier rozprowadza się na paznokciu jednolicie.

Fajna, zmyślna buteleczka.

Cena już mniej fajna.

Wydajność: standardowa

Dobry lakier

Posiadam kolor błękitny
Zalety:
+ładny, intensywny kolor
+ciekawie wygląda na paznokciach, drobinki błyszczą ;)
Wady:
-schnie jak zwykły lakier, tak 10-15 min
-odpryskuje po 2-3 dniach

Manicure - klasyczny

Całkiem dobry

Niby ok, ale nie lubię kiedy ktoś mnie robi w balona, skoro ma zasychać w 60 sekund, to ma zasychać, tymczasem tutaj dopiero około 15 minut trzeba było, żeby wysechł, a to i tak jeszcze nie "na amen". Plus za małą buteleczkę, lubię często zmieniać kolory. No właśnie, co do samych kolorów, ja mam 57Q - wściekły róż i jestem z niego bardzo zadowolona. Pędzelek fajny, poręczny, mimo tego, że dość mały. Trwałość przeciętna, tygodnia nie przetrwa. Cena ok, więc w gruncie rzeczy polecam.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Szybko gęstnieje

Posiadam odcień 33S i 1010N.

Plusy:
- dobrze kryją
- szybko wysychają
- trzymają się na paznokciach około 4-5 dni
- wygodny pędzelek
- poręczna nakrętka
- intensywne kolory

Minusy:
- szybko gęstnieje

Szybko schnie - na paznokciach i w butelce

Miałam czarny lakier nr 1010N i niestety, nie tego się spodziewałam.

Plusy
+ intensywny kolor
+ szybko schnie

Minusy
- zasycha w butelce
- po kilku tygodniach konsystencja gęstnieje
- nieporęczna nakrętka
- wymaga kilku warstw
- odpryskuje czasem już drugiego dnia

Używam tego produktu od: dwa lata temu

Całkiem się polubiliśmy ;)

Posiadam kolor 52B, to taki bardzo blady róż, delikatny i subtelny ;)

- Lakier tylko dla cierpliwych, bo niemożliwie smuży i musiałam nakładać 3 warstwy, zdarzało się że 4 ;<
- nie lubię zakrętek manhattanu, są nieporęczne, okrągłą lepiej obracałoby się w palcach. Za to na pędzelek nie można narzekać, bo bardzo jest wygodny ;)

+/- mała buteleczka, lakier szybko się kończy ;( choć dzięki temu zużyjemy go, zanim zgęstnieje

+ Stosunkowo długo się trzyma, bo na moich paznokciach lakier schodzi czasami następnego dnia, a ten wytrzymuje 2-3 dni a kolor jest na tyle jasny, że odprysków i tak nie widać przez co gościł na moich paznokciach non-stop dopóki się nie skończył...
+szybko schnie, nawet przy tych 3 warstwach ;)

Używam tego produktu od: miesiąc?
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Tylko i wyłącznie z bazą!

Lakiery kupiłam na promocji 1+1 w Rossmannie. Za 10,99 dwa lakiery? Super!
Piękne dwa kolorki (ciemny niebieski i szmaragd), nakładanie ok (bazy pod lakier nie nałożyłam, ponieważ średnio co 2-3 dni zmieniam kolor na paznokciach).
No i to był mój wielki BŁĄD. Płytka na paznokciach się odbarwiła na niebiesko :/.
Ale co zrobić? Pazury dokładnie wyczyściłam zmywaczem, spiłowałam delikatnie płytkę pilnikiem, zrobiłam sobie kapiel w olejku (paznokci oczywiście :P ), nałożyłam odżywkę i po tygodniu pomalowałam drugim kolorem (tym razem z bazą).
Piękny, nasycony kolor jak w większości lakierów otrzymamy po dwóch kryciach (jedno również wystarczy w przypadku koloru szmaragdowego, niebieski zostawia smugi po 1 malowaniu).
Lakier jak zaznaczyłam na wstępie zmywam po max 3 dniach i zauważyłam po tym czasie, że zaczyna odpryskiwać.

Ogólnie polecam za piękne kolory i przystepną cenę.
Ale tylko i wyłącznie z bazą pod lakier.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie dwóch

NIGDY WIĘCEJ !

Posiadam kolor czarny. Odpryskuje jeszcze tego samego dnia (na moich paznokciach lakier trzyma się standardowo ok. tygodnia), testowany na różnych bazach, z różnymi topami, jedna grubsza warstwa, dwie cieniutkie - efekt zawsze ten sam. Dodatkowo niemiłosiernie smuży. Najgorszy lakier jaki kiedykolwiek miałam. Szkoda nawet tych 7 zł.

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

piękny kolor

Kolor lakieru Manhattan 25 G to jeden z ładniejszych odcieni jaki mam w swojej kolekcji. To piękna nasycona brzoskwinia.

Plusy:
+piękny nasycony kolor
+wygodny pędzelek
+dobra konsystencja
+szybko schnie (jak na 3 warstwy,które muszę nałożyć)
+piękny połysk
+bardzo dobra trwałość, nawet do 4 dni

Minusy:
-trzeba nałożyć minimum 3 warstwy żeby lakier dobrze pokrył płytkę paznokcia
-mala pojemność i wysoka cena

Używam tego produktu od: kilka tygodni

zawiodłam się

Posiadam kolor czarny.
Na początku ten lakier był dla mnie wręcz niesamowity: utrzymywał się przez (czasem nawet ponad!) tydzień(wspomagając tylko top coat\'em matującym), miał dobrą konsystencję i nie najgorszą cenę(bodajże 13zł w rossmannie), szybko wysycha, ale niestety.
Po jakimś czasie lakier niestety nie zwiódł:
-Lakier niesamowicie zgęstniał co uniemożliwiało rozprowadzenie lakieru po płytce paznokcia
-Trwałość lakieru na paznokciach trwała do max. 2 dni
- Okazało się, że jest mało wydajny, ale po 7ml niestety mogłam się tego spodziewać.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 lakier

Bardzo dobry

Posiadam dwa kolorki i z obu jestem zadowolona.

Plusy
+ wygodny pędzelek
+ dobra konsystencja, wygodna w nakładaniu, nie za gęsta nie za leista
+ szybko schnie
+ nie gęstnieje w buteleczce
+ trwałość ok 5 dni - z topem oczywiście

Minusy
- tylko i wyłącznie cena

Na pewno kupię ponownie.

Używam tego produktu od: 2 lata