Glam is Black (Paleta do makijażu)

Glam is Black (Paleta do makijażu)

Paleta czterech cieni i 2 błyszczyków z najnowszej kolekcji sylwestrowej Sephory - Glam is Black.
Piękne czarne opakowanie zawiera mocno nabłyszczające cienie.

Cena: 89zł

Godne polecenia.

Dobre sa te cienie! Daja ladny, blyszczacy kolor, sa nawet wydajne. Minus jest taki, ze sie sypia i sa kruche, trzeba sie obchodzic z nimi jak z jajkiem, delikatnie otwierac i pod zadnym pozorem nie upuscic!
Jednak mimo kruchosci sa nawet trwale na oku! Zmywaja sie bardzo dobrze.
Co do blyszczykow-nie uzywam ich czesto, bo ogolnie nie lubie blyszczykow, a juz takich wprost nienawidze. Ale tam raz czy dwa dla testu sie posmarowalam. Powiem tyle: Nie daja zadnego koloru moim zdaniem, sa przezroczyste, troche sie blyszcza. Sa nietrwale i lekko sklejaja usta. Ale ze wzgledu na nie nie bede obnizac oceny, bo ich nawet nie uzywam.

Używam tego produktu od:w sylwestra kupilam
Ilość zużytych opakowań:cieniow jeszcze troche mam , blyszczyki wlasiwie cale jeszcze. Niedlugo bede szukac nastepnej paletki.

kruszą się a są cudne ;)

Chodziłam koło niej od jakiegoś czasu, bo sama kasetka działała na mnie magnetyzująco, a cienie wszystkie w moich barwach. Cena regularna wydawała mi się przesadzona. W końcu skorzystałam z wyprzedaży, mimo tego, że mocno nie przecenili.
Kolorami jestem oczarowana, mało które paletki są tak pięknie zharmonizowane.kolorystycznie. Świetnie się cieniują i łączą. Błyszczyki z paletki to bardziej balsamy do ust - świetnie pielęgnują i nadają delikatny kolor.
Kasetka to małe dzieło sztuki gotyckiej ;) z ogromnym lusterkiem, ale bez aplikatorów, ani bez miejsca na nie.
I tak wszystko mogłoby być cudnie gdyby nie jeden przykry fakt - cienie są bardzo kruche, przy nakładaniu okropnie, okrutnie i przerażająco się osypują niszcząc makijaż na połowie twarzy. Absolutnie nie można ich stosować spiesząc się - czyli rano raczej odpadają. Ta jedna straszna wada, bardzo mnie zniechęca do stosowania ich bardziej regularnie.

Używam tego produktu od:2 mies
Ilość zużytych opakowań:w trakcie

super, prawie idealna

Po pierwsze cienie- pięknie dobrane, nasycone kolory, łatwo się rozprowadzają, wydajne, długo trzymają się na powiece, połyskliwe i opalizujące.
Po drugie pomadki- ładne kolorki, niestety nietrwałe.

Wady- brak aplikatorów, co jest niedopuszczalne w palecie oraz to, że wszystkie kolory są w jednym wgłębieniu i ciężko przy znacznym zużyciu nabiera się pojedynczy kolor.

Używam tego produktu od: chyba już rok
Ilość zużytych opakowań:ciągle pierwsze- na specjalne okazje