Easy French Manicure Duos

Easy French Manicure Duos

Zestaw do french manicure "dwa w jednym" - składa się z dwóch połączonych buteleczek, przy czym nie jest to typowy zestaw w składzie lakier biały do końcówek i kolorowy. Easy Duo składa sie z lakieru bezbarwnego, który ma podkreślać naturalną biel końcówek paznokci (pod światło lakier ten jest jakby trochę fosforyzujący) oraz lakieru kolorowego, który nakłada się na płytkę pomalowaną najpierw bezbarwnym - i już. Co ciekawe, na stronie internetowej Sephory można przeczytać inny sugerowany sposób używania tego zestawu, tj. kolorowy lakier na końcówki, a bezbarwny na całą płytkę.
Kolory są dwa - beż i róż.

szybki sposób na zadbane pazurki

Jestem naprawdę zadowolona z tych lakierów, po pomalowaniu pazurki są efektowne i zadbane. Przezroczysty lakier ma w sobie coś z fluo bo w ultrafiolecie fajnie błyszczy. Trwałość przyzwoita, szybko schnie, jest banalnie prosty w aplikacji i najlepsze ze nie musze szukać dwóch różnych produktów bo mam wszystko w jednym. Polecam

ok

Mimo, iż nie przepadam za lakierami Sephory (w połowie zużycia nadają sie do wyrzucenia) ten mi bardzo odpowiadał. Trwały, wydajny no i przez to, że jest to produkt 2 w 1 - bardzo wygodny. Niestety już niedostępny,a szkoda.

Używam tego produktu od: używalam rok temu

Dla leniwców

Świetna rzecz dla takich osób jak ja, które owszem lubią pomalowane paznokcie, a już french w szczególności, natomiast nie znoszą tego robić, nie mają tipsów, akryli i nie chodzą do manicurzystek. Do robienia klasycznego frencha brak mi wprawy i cierpliwości, a ten zestaw jest błyskawiczny - oczywiście, nie ma co liczyć na to, że efekt będzie identyczny, jak przy użyciu biaego lakieru, ale rzeczywiście końcówka paznokcia jest lekko wybielona, natomiast rewelacją jest lakier kolorowy! Nie robi najmniejszych smug, co często się zdarza jasnym, mlecznym lakierom. Dość szybko schnie, trwałość dobra, choć nie rewelacyjna (dwa dni idealnie, w trzecim dniu zdarzają się maleńkie odpryski).
Buteleczki są ponumerowane, przezroczysty lakier należy nałożyć najpierw, a na to kolorowy (ja nakładam dwie warstwy). Nie wiem, o co chodzi z tym malowaniem końcówki beżowym lakierem, co sugeruje się na stronie sephora.com. Wyglądałoby to raczej dziwnie.
Szkoda, że są tylko dwa kolory, ja mam beż, który jest raczej w odcieniu kości słoniowej, jasny i mleczny.

Używam tego produktu od: trzech tygodni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze