Avon, Mark ., Shadow Attract, Eyeshadow Primer (Baza pod cienie do powiek)

Avon, Mark ., Shadow Attract, Eyeshadow Primer (Baza pod cienie do powiek)

Baza pod cienie do powiek. Przedłuża trwałość cieni i zapobiega ich rozwarstwianiu; do każdego odcienia skóry.

Jest ok

Baze pod cienie uzywam codziennie. Ta ma lekka, kremowa konsystencje, dobrze sie rozprowadza na powiece i pod łukiem brwiowym. Nie przykryje wszystkich żyłek i zaczerwien, ma jasno bezowy kolor, za to wyglada naturalnie. Cienie i eyeliner trzymaja sie caly dzien, wlasciwie oprocz kredki, nie musze poprawiac makijazu oka. Nie podrażnia. Kupuje ja jak mam dziure w budzecie za ok 13 zl. Starcza na bardzo dlugo, praktycznie mozna ja zuzyc do konca, nie zmienia konsystencji.

Przyzwoity produkt

Bardzo dobra baza w niskiej cenie i o przyzwoitej w stosunku do ceny pojemności. Cienie bardzo dobrze się na niej blendują, nie tworzą plam i nie zbierają się w załamaniach. Mogłaby mieć w sobie więcej pigmentu - kolor produktu jest lekką zmyłką, ponieważ na powiece baza nie ma żadnego koloru w związku z czym nie zakryje widocznych żyłek i zaczerwienień.

nie idealna

Mam mieszane uczucia co do tej bazy. Z jednej strony naprawdę przedłuża trwałość cieni, jest niedroga, ładnie wyrównuje koloryt powiek. Z drugiej strony nie lubię opakowania - jest niehigieniczne, baza wchodzi pod paznokcie, ciężko nabrać odpowiednią ilość, zbyt szybko zasycha i jak się nie zdąży jej rozprowadzić dobrze przed zaschnięciem to wygląda to nieciekawie, zwłaszcza na brzegach.
Ze względu na niewygodę stosowania nie lubię jej stosować, chyba poszukam czegoś w tubce.

Polecam!

Szczerze - jest cudowny! Zanim kupiłam tę bazę pod cienie, używałam korektora, natomiast różne korektory miały różną konsystencję i nie każdy nadawał się do utrzymywania cieni w perfekcyjnym stanie. Po wielu próbach znalezienia idealnego korektora, kupiłam właśnie ten primer, głównie ze względu na cenę i od tamtej pory nie używam niczego innego. Jak za taką cenę (czyli jakieś 10 zł) mam bazę, z której nic mi nie spływa, cienie utrzymują się na swoim miejscu przez cały dzień, nie zmienia koloru, ani nie wpływa na blendowanie. Dodatkowo poleciłam koleżankom z pracy, które nigdy nie używały jakiejkolwiek bazy pod cienie i są zachwycone tym, że cień nie zbiera się im w załamaniach.

Najlepsza w porównaniu ceny do jakości

Wcześniej używałam bazy z Avonu z czarną zakrętką - teraz używam tej i mam wrażenie, że to ten sam produkt, nie wiem czy to może tylko zmiana szaty graficznej. Tak czy owak, za tą cenę jest nie do pobicia. Cienie utrzymują się cały dzień,

do tej pory ulubiona

Używam tej bazy od dawna, jak dotąd lepszej nie miałam. Baza łatwo się rozprowadza, ma naturalny kolor, ale bardzo szybko zasycha, co nieco mnie drażni, bo czasem jeszcze nie zdążę jej dobrze rozprowadzić, a ona już jest sucha. Przedłuża trwałość cieni, bez problemu wytrzymają cały dzień. Ładnie podbija kolory, może bez szału, ale widać delikatną różnicę. Jest bardzo wydajna i nie wysycha w opakowaniu. Trochę ciężko ją wydobyć pod koniec, ale na razie jej nie zmienię.

polecam

Baza ma lekką konsystencję, łatwo rozprowadza się na powiekach.Moim zdaniem zasycha szybko . Cienie pięknie na niej wyglądają i przede wszystkim długo się utrzymują. Gorąco polecam na każdą okzję, każda kobieta powinna mieć tą bazę w swojej kolekcji kosmetyków.

Bez rewelacji

Była to moja pierwsza baza pod cienie i nie mam porównania. Na początku było wszystko okey, ładnie kryła powieki, a cienie trzymały się na niej cały dzień bez rolowania i innych niespodzianek. Niestety po dwóch miesiącach użytkowania baza stwardniala w opakowaniu i nie nadawała się do użytku. Musiałam wyrzucić.

Jestem zadowolona :) Pięknie utrzymuje cienie przez cały dzień ;).Cienie nie rolują się i ich kolor jest podbity:) Baza jest bardzo wydajna :) Przy okazji zakrywa jakieś żyłki na powiece :)

Nie dla mnie

Zachęcona niską ceną postanowiłam przetestować ten produkt. Wcześniej nie używałam takich rzeczy, to była moja pierwsza baza tego typu- po prostu nigdy nie malowałam się cieniami, ale postanowiłam to okazjonalnie zmienić. Baza kompletnie nie spełniła moich oczekiwań. Ma fajny, beżowy kolor, który wyrównał koloryt powieki, przyjemne, wygodne opakowanie, ale zdecydowanie nie przedłuża trwałości cieni. Były zrolowane mniej więcej po czasie takim samym, jak gdybym nie użyła żadnej bazy. Myślę, że warto dodać, że moje powieki bardzo się przetłuszczają, co na pewno ma wpływ na skuteczność bazy. Podsumowując, u mnie produkt nie działa.

Spoko ;)

Z bazą pod cienie mam problem. Z jednej strony jestem nią zachwycona, ponieważ podbija intensywność cieni, trzyma je na miejscu, przedłuża trwałość. Kolor jest cielisty wiec pięknie wyrównuje koloryt powieki.
Trzeba uważać by nie nałożyć jej za dużo bo wtedy brzydko nakłada się cienie i robią się plamy.

Porządną baza pod cienie

Plusy
Cena ( w promocji za 9 zl )
Wydajność
Konsystencja ( mysowata nie roluje się )
Trwałość ( przedłuża trwałość cieni )
Kolor ( beżowy , ujednolica kolor powieki )

Minusy
Dostępność ( tylko w Avon )