BIOorganiczna higiena intymna `Zielona herbata`

BIOorganiczna higiena intymna `Zielona herbata`

Płyn o aksamitnej konsystencji i odświeżającym zapachu przeznaczony do codziennej pielęgnacji zewnętrznych intymnych części ciała. Zawiera szczególnie delikatne substancje myjące oraz naturalne składniki łagodzące, antyseptyczne. Ekstrakt z zielonej herbaty działa antybakteryjnie i przeciwgrzybiczo, zmniejszając ryzyko powstania infekcji.
Płyn ma doskonałe własności myjące i jest bardzo wydajny w użyciu. Przyjemne uczucie odświeżenia po umyciu utrzymuje się przez cały dzień. Preparat przywraca odpowiednią odporność i elastyczność naskórka. Nie wysusza skóry okolic intymnych, koi i regeneruje skórę i błony śluzowe, chroni płaszcz hydrolipidowy skóry. Przywraca właściwe kwaśne fizjologiczne pH - naturalną barierę ochronną zapobiegającą infekcjom.

super!

Nie wiem czy produkt ten wycofali, czy nie, w każdym bądź razie nie mogę go nigdzie znaleźć, a byłam nim zachwycona!
Piękny, przyjemny zapach, czasem zdarzało mi się go użyć do pielęgnacji całego ciała, tak cudownie pachnie, idealny na lato! Dobrze się pieni, nie podrażnia i naprawdę ODŚWIEŻA!

+ świeżość przez cały dzień
+ cuuudowny zapach
+ dobrze się pieni
+ nie podrażnia, nie uczula
+ wydajny
+ niska cena

- dostępność :(

Używam tego produktu od: używałam rok temu, później nie znalazłam :(

Bardzo przyjemny

Mi osobiście bardzo się on spodobał . To co w nim kocham to to , że ODŚWIEŻA . Przez cały dzień w miejscach intymnych czuje się świeżo . Nie podrażnia . Nie szczypie . Zapach cudowny - mi osobiście przypomina zielone jabłuszko . Bardzo wydajny minął już miesiąc , a mi jeszcze nie zniknęła połowa - pomimo , że stosuję go na spółę z siostrą ! Dobrze się go "rozprowadza" . Fajnie się pieni . A i co ważne POMPKA . :D Wystarczy kliknąć raz aby dokładnie się umyć . Nie jest drogi . Ogólnie jest polecany dla młodych dziewcząt , toteż na pewno nie podrażni , a tylko dopomoże . :D POLECAM !!!

Używam tego produktu od: MIesiąc i kilka dni ?
Ilość zużytych opakowań: Nawet połowa nie poszła

Bardzo dobry

Płyn jest bardzo bobry. Kupiłam o pojemności 0,5 L

Mieści się w przezroczystej butelce ukazującej płyn o zielonej żelowanej konsystencji. Zapach ładny, faktycznie odświeżający. Płyn bardzo dobrze się pieni, pompka działa bez zarzutu, jedno kliknięcie z powodzeniem wystarczy na wymycie tego co trzeba :). Nie uczula. Bardzo wydajny. Ciężko ocenić na jak długo odświeża w końcu się tam nie wącham hi hi :).

Cena przystępna. Wart wypróbowania. Zaznaczyłam opcje że nie wiem czy kupie ponownie ponieważ lubię testować różne kosmetyki.

Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego

WŁOSY lokówka

chętnie do niego wracam

Kupuję od kilku lat na zmianę z innymi, szczególnie w okresie lata. Łagodny, nie podrażnia,bardzo ładnie pachnie, konsystencję ma jak galaretka troszkę. Opakowanie higieniczne, płyn wystarcza na długo. Cena przystępna. Dostępny w dwóch pojemnościach.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: wiele, nie pamiętam ile;)

bdb

Bardzo dobry płyn do higieny intymnej. Jest wydajny, świetnie się pieni, ślicznie pachnie, nie podrażnia i zapewnia długotrwały efekt świeżości. Dużo lepszy niż te z Ziaji.

Bardzo lubię!

Wspaniały zapach, odświeżający nawet umysł :)
Bardzo mocno się pieni i jest wydajny.Mnie zawarte w tym żelu SLS nie przeszkadza, nie odczułam negatywnych skutków używania, wręcz przeciwnie - jestem bardzo zadowolona.

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

KWC gdyby nie SLS...

Uwielbiam ten zapach - taki super odświeżający - i właśnie ze względu na niego - wybrałam ten płyn ze sklepowej półki. Mimo że zawiera w składzie SLS nie uczulił, nie podrażnił skóry. Jest w miarę wydajny. Opakowanie ma mało poręczne otwarcie, ale jakoś sobie radzę.... Lubię się nim myć i już:)

fajny

Przede wszystkim płyn ma wyraźny,przyjemny zapach zielonej herbaty,który utrzymuje się dość długo.Daje to duże poczucie czystości i świeżości :-) Dosyć wydajny,niska cena.Łagodzi ewentualne podrażnienia.Można polecić.

Używam tego produktu od:z rok temu

bardzo dobry!

nie podrażnił,nie wysuszył jednym słowem nie zrobił nic nieprzyjemnego;)
a czasami sie to niestety zdaża.
opakowanie troszkę nieporeczne(mam na myśli otwieranie i zamykanie)
wydajny,bardzo dobrze myje,pozostawia przyjemną swieżość:D
polecam!
zapach tez jest fajny,na pewno nie jest to zielona herbata,nie wiem czemu zapaszek kojaży misie z jakims kompotem z agrestu ;)w każdym badź razie jest przyjemny.warto miec go w łazience:)

Używam tego produktu od:3 miesięcy

przyjemnie odświeża

Płyn ma dobrą kosystencję,przyjemny(raczej owocowy) zapach,skutecznie odświeża. Działa łagodzaco,nie wysusza.Na minus-brak dozownika i stąd średnia wydajność, oraz kolor (za bardzo intensywny).

Używam tego produktu od:2 lat-z przerwami