Joko, Colour Collection, Cienie prasowane (pojedyncze)

Joko, Colour Collection, Cienie prasowane (pojedyncze)

Zgłaszająca osoba: efa23

Cienie posiadają wysokomikronizowaną strukturę, dzięki czemu nie osypują się, a Twój makijaż będzie trwały przez cały dzień. Dodatkowo wszystkie cienie zawierają kompleks witamin A, E i F. Teraz możesz być pewna, że delikatna skóra Twoich powiek będzie właściwie chroniona i pielęgnowana.
Cienie pojedyncze w wersji perłowej i matowej.
Bogaty wybór kolorów.

Cena: 12zł

Gdyby był trwalszy..

Mam odcień beżowy z drobinkami do rozświetlania oka..

Pięknie rozświetlone oko!! Ale niestety na krótko, po jakimś czasie cień zmienia swój wygląd i konsystencję w tandetną.. (nie wiem, może szybko sie przeterminował? Może po prostu trzeba go kupić i od razu zużyć?)

Trwałość też taka sobie..
Dosyć szybko urwała się klapka i trzeba było uważać, żeby nie rozsypał się w kosmetyczce i nie zabrudził...

Używam tego produktu od: jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Taki sobie...

Kupiłam miedziany odcień, na powiece ładnie się prezentował, rozświetlał oko. Używałam go na dzień do subtelnego makijażu. Niestety osypywał się, trwałość średnia.

Używam tego produktu od:3 lat

Zwykły cień

Joko Colour Collection to zwykły cień, który skusił mnie jedynie kolorami: pojedynczy 742 ciemny brąz oraz dual 761 jasny beżowy / miedź z drobinkami.
Długo szukałam dokładnie takiej miedzi, w końcu u kresu nadziei, dzięki Joko zyskałam wymarzony kolorek.
Cienie są w miarę łatwe do nałożenia, chociaż czasem przy nakładaniu obsypują się i lądują nie tam, gdzie powinny. Są jednak wytrzymałe, przetrwają noc i dzień. Można je nakładać na sucho i na mokro, co zdecydowanie potęguje ich efekt :)

Polecam, chociaż nie mają wg mnie nic wyróżniającego prócz kolorów :)

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 01 pinup

Jest ok :)

Potrzebowałam dużej pojemności koloru ciemny brąz (bo zwykle używam paletki a w paletce ten kolor szybko mi się kończy) bo nie chciałam często wymieniać paletki z cieniami :)
Produkt spełnił moje oczekiwania i wymagania :)

Plusy:
-nie roluje się w zagłebieniach powiek (stosowany na przypudrowana powiekę)
-dobrze się cieniuje
-jest bardzo trwały
-duża wydajność
-świetna konsystencja

Minusy:
-trochę się osypuje (ale moim zdaniem osypywanie sie bardziej zależy od pacynki/pędzelka niż od cienia)
-nałożenie równo wymaga trochę wprawy, "zapoznania się" ;-)

Tak czy inaczej, bardzo lubię te cienie (mam jeszcze czerń, używana sporadycznie, a wczesniej miałam kilka innych kolorów) i na pewno ich u mnie nie zabraknie :) Sprawdziły sie także na wyjeździe - można szybko i bez problemu zrobić nimi delikatny, dzienny makijaż.
Ogólnie - polecam :)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: dość sporo :)

nie polecam

Szukałam ciemnego cienia w rozsądnej cenie i bardzo się na nim zawiodłam. Ładnie się mieni na powiece (mam czarny - odcień 739) ale szybko blednie i OSYPUJE SIĘ. BARDZO. Już podczas nałożenia więcej chyba ląduje na dolnej niz na górnej powiece. Rozkłada się BARDZO nierównomiernie i trudno to skorygować.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Rozczarowanie

Kupiłam ten cień, bo miał ładny ni to beżowy ni to złoty kolor. Niestety na mojej powiece zupełnie się nie trzyma. Już podczas malowania "odpada". Nie stosowałam żadnej bazy, jedynie krem, odrobina dermacolu, a jednak nie wytrzymał nawet godziny.
Rozczarowanie, bo kiedyś miałam ten cień i dobrze go wspominałam, jednak teraz jest inaczej.

Używam tego produktu od:miesiąc
Ilość zużytych opakowań:1,5

oryginalny połysk

Kupiłam ten cień, chociaż cena jak na joko wydaje mi się dość wyskoka (12 zł).
Szukałam granatowego połyskliwego cienia, ale bez brokatu.I znalazłam przypadkiem:) opalizujący na niebieski granatowy cień.Kolor jest naprawdę oryginalny, może przez to "mikronizowanie";D Nienachalny dyskretny odblask prezentuję się bardzo ciekawie.

Reszta doznań typowa dla cieni prasowanych:nie zbiera si ę w załamaniu powiek, nie uczula, porządny produkt.
minusik za brak pacynki, w opakowaniu za 12 złotych można już tego wymagać:DUżywam tego produktu od:kilka m-cy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

totalne rozczarowanie

polowałam na niedrogi cień w kolorze śliwki no i znalazłam Joko - i to był błąd. Może to kwestia akurat tego odcienia ale wygląda on ZUPEŁNIE inaczej w opakowaniu i na testerze a KOMPLETNIE inaczej na powiekach - wyszedł mi brąz - dosłownie, zero śliwki! do tego kiepsko sie rozprowadza, osypuje sie i w ogóle jestem juz negatywnie nastawiona do tych cieni i nic pozytywnego nie napisze.

Używam tego produktu od:2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: