Plastic Lip Gloss (Błyszczyk do ust)

Plastic Lip Gloss (Błyszczyk do ust)

Gęsty błyszczyk w buteleczce z gąbkowym aplikatorkiem. Sporo kolorów do wyboru. Błyszczyk jest dość tłusty, ładnie wygładza usta, przez swoją gęstą konsystencję jest średnio wydajny, ale za to nie spływa z ust i się nie rozmazuje. Lepki.

za tą cenę, jak najbardziej

kupiłam wiedziona nazwą, że plastikowy efekt będzie. i nie zawiodłam się, gęstość tego mazidła powoduje, że usta są pełne i ładnie się prezentują.

czy pielęgnuje? niekoniecznie, ale nie spotkałam jeszcze błyszczyka który by nie wysuszał po jakimś czasie, więc za te marne kilka groszy nie oczekiwałam cudu

Używam tego produktu od:lata
Ilość zużytych opakowań:kilka

Dobry produkt

Zachęcona wysoką jakością cieni tej firmy, nabyłam ich błyszczyk (za jedyne 11 zł). Kolor 27. Błyszczyki mam trzy - ten właśnie, holograficzny Glam Shine L'Oreala oraz holograf Eveline i zdecydowanie stwierdzam, ze Collection2000 jest najlepszy z nich wszystkich i najtrwalszy. Rzeczywiście jest dość gęsty, przez co długo się trzyma i nie rozmazuje. Mam wrażenie, że również w pewnym stopniu pielęgnuje usta. Kolor świetny. Cena ogromnie przyjazna. Wygodny aplikator. Szkoda, że trudno go upolować. Naprawdę polecam.

super

Bardzo dobry błyszczyk za niewielkie pieniadze - w moim przypadku 14 zł.
Błyszczyków mam całą szuflade, a ten jest jednym z najchętniej używanych. Bardzo jestem zadowolona z koloru - Nude, pięknego zgaszonego różu, który wygląda bardzo naturalnie. Nie znalazłam podobnego koloru nigdzie indziej.
Błyszczyk jest gęsty, bardzo dobrze rozkłada się na ustach, daje wyraźny kolor, dobrze leży, choć nie ma jakiś dodatkowych odżywczych czy nawilżających zdolności. Jedyną jego wadą jest to, że kończy się dosyć szybko. Proszę jednak wziąć pod uwagę, że maluję usta po 20 razy dziennie, więc przeciętny błyszczyk starcza mi na kilka tygodni stałego używania.

Dodam jeszcze, że wg etykiety błyszczyk ma filtry. Nie mają podanej liczbowo wartości, więc przypuszczam, że nie są zbyt skuteczne, ale jednak są, co jest rzadkością wśród błyszczyków.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań:
2 sztuki, jedna w trakcie użycia

3 rodzaje dolnej kreski

Super

Naprawde dobry blyszczyk za male pieniadze.
Na poczatku zlamalam patyczek, ale oczarowal mnie,w eic i tak sobie poradzilam. Blyszczyk ma przyjemny zapach, wyglada naturalnie, slicznie podkresla usta, po prostu same zalety, co jest wazne, to nie wysusza ust!

Zuzylam jedno opakowanie gdyz jest naprawde wydajny, a wkrotce biegne po kolejne

Dodam jeszcze, ze mialam kolorek nr22, ktory jest sliczny!

moze byc...

Uzywalam transparentnego i bylam raczej zadowolona. niedrogi, ladnie blyszczal. Niestety bardzo krotko trzymal sie na ustach. Splywal i trzeba go bylo czesto nanosic od poczatku. Szybko sie skonczyl.

dobry

Bardzo lubię ten błyszczyk za jego trwałość. Ponieważ jest gęsty, długo trzyma się na ustach, nie spływa i się nie rozmazuje. Dobrze pielęgnuje usta, nawilża je i wygładza, a ponieważ jest tłusty szczególnie chętnie używam go zimą. Usta są ładnie podkreślone i pięknie błyszczą. Jak na swoją cenę (20 zł) jest naprawdę dobrej jakości. Niestety szybko się zużywa.