dr.brandt, Microdermabrasion In a Jar

dr.brandt, Microdermabrasion In a Jar

Zawierający kryształki tlenku magnezu produkt został zaprojektowany by złuszczyć i natychmiast poprawić wygląd oraz fakturę skóry jednocześnie wygładzając jej nierówności, zwłaszcza tradycyjne zmarszczki, bruzdy oraz zmarszczki mimiczne. Ta wielo-czynnikowa kuracja nie tylko rozjaśnia skórę wyrównując jej kolor i nadając blask, ale także zmniejsza do minimum widoczne blizny i przebarwienia.
Kuracja ta jest też niezastąpiona w walce z trądzikiem.
Dla osiągnięcia najlepszych rezultatów używać 2-3 razy w tygodniu jednak nie częściej niż co dwa dni.

Cena: 300zł/ 50ml

Absolutna rewelacja!!!

Uważam, że ten kosmetyk naprawdę działa i oceniam go już po miesiącu użytkowania. Rewelacyjnie, ale też bardzo delikatnie ściera martwy naskórek ,wygładza wszelkie nierówności na buzi, już po kilku stosowaniach znacznie zniwelował ślady po trądziku na moim policzku ( to jest moje utrapienie). Skóra po użyciu tego peelingu moim zdaniem nie była nigdy taka gładka, rozjaśniona i zrównana. Myślę, że warto zainwestować w ten kosmetyk, choć faktycznie cena jest mega wysoka, ale efekty za to gwarantowane! Uważam go za najlepszy z peelingów jakie do tej pory używałam i na pewno nie będzie to ostatn ie opakowanie. Gorąco polecam!!!

Ilość zużytych opakowań: 1/2

Świetny i bez porównania

Jak dla mnie ten peeling wart jest swojej ceny, chociaż przyznaję, jest to naprawdę spory wydatek i wierzę, że niejednej Pani ręka zadrżała przy jego kupowaniu ale efekty są naprawdę niesamowite.

Używałam tego produktu w czasie kiedy na buźce walczyłam z wieloma niedoskonałościami, jak na złość mam jeszcze tendencję do małych blizenek po każdym większym pryszczu co dodatkowo nie ułatwiało sprawy.

Peeling idealnie wygladził skórę, zmniejszył i po kilku tyg stosowania całkowicie wyeliminował blizny i deliktane przebarwienia, które zawsze po takowych pozostawały. Nie mówię, że tańsze peelingi tego nie potrafią .. ale na pewno nie tak spektakularnie, dokładnie i tak szybko. Tutaj działanie widoczne jest praktycznie na drugi dzień.

Moje koleżanki śmiały się w wygórowanej ceny do momentu aż nie spróbowały. Na następny dzień nie mogły się nadziwić w lustrze jak dobrze poradził sobie wszelkimi pozostałościami po niedoskonałościach.

To mocny szorujący kosmetyk, żadne tam delikatne peelingi które ledwo muskają skórę. Stosując go ma się wrażenie, że porządnie zdziera się warstwę naskórka. Dodatkowo cytrynowy zapach - to chyba składniki odpowiedzialne za rozjaśnienie skóry. Po opłukaniu twarzy jest ona idealnie gładka i gotowa na przyjęcie kremu. Na następny dzień skóra jest zdrowa, wypoczęta, wszelkie niechciane plamki są zmniejszone, widocznie zmniejszone!!

Kosmetyk jest mega wydajny. Na twarz wystarczy ledwo zanurzyć palec w słoiczku..i to w zupełności wystarczy.

Jeden jedyny minus to cena.. Powiem tak, Panie o idealnej cerze lub z bardzo drobnymi niedoskonałościami na pewno znajdą coś dobrego z niższej półki cenowej ale jeśli ktoś potrzebuje kosmetyku, który raz na zawsze pożegna poważniejsze blizny i przebarwienia niech zainwestuje w dr. brandta. Naprawdę warto. Ja osobiście nie spotkałam drugiego tak skutecznego peelingu.

Używam tego produktu od: 3 lata

Bez WOW

Zdecydowanie mikrodembrazja to to nie jest.

Wg.mnie to dobry peeling,o łądnym zapachu i miłej konsystencji.

Napewno nie słyci porów,ani jakoś szczególnie nie odmieni waszej skóry.

Taki sam efekt wg.mnie daje dermalogica-daily microfoliant a jest o wiele większa i dodatkowo trochę rozjaśnia skórę.

Ten produkt to wg.mnie nie wypał.Chyba,że zmienili by nazwę na mniej chwytliwą,jednakże prawdziwą "Peeling in a Jar" wtedy uznałabym,że to fajny produkt.

P.s. od czasu niezadowolenia z tego produktu chodzę na prawdziwą mikrodembrazję, i wychodzi to cenowo w miarę podobnie,tylko w tym przypadku efekt jest WOW.

Jeśli spodziewacie się cudów to odpuśccie ten produkt :)

Używam tego produktu od: już nie używam,stosowałam 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania zakupione połowa drugiego słoika niewykorzosytana

Manicure - kolorowy french

Super

Kupiłam go za namową koleżanki . Muszę przyznać że wart jest każdych pieniędzy. Takiego efektu nie widziałam po żadnym innym a używałam wielu peelingów.
Spłyca drobne zmarszczki :-)))) . Zawsze po nim używam maseczek nawilżających. Mojej skórze należy się taki luksus. A co:-))))

Ilość zużytych opakowań: kończę drugie

Potwierdzam: ZWYKŁY peeling

Ok peeling. Cera po jego użyciu jest świeża, jasna, zaróżowiona, ale niepodrażniona. I tyle. Peeling nie zmniejsza porów, nie rozjaśnia blizn, przebarwień... Nawet nie złuszcza szczególnie dokładnie (mój nos - wysypisko wągrów - pozostawał w niektórych miejscach szorski mimo uważnego tarcia). Moja buzia wygląda ładniej po peelingu Dax Cosmetics 1,50zł/saszetka (buzia tak gładka, że aż lśni!).

Ok peeling, ale dlaczego kosztuje 370zł? Ze względu na cenę zdecydowanie nie polecam. Po wykreśleniu ostatniego zera cena będzie adekwatna do efektów działania kosmetyku.

Używam tego produktu od: czterech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

ZWYKLY Peeling

Zadnych spektakularnych efektow...dobrze wygladza buzie,ale to potrafi rownie dobrze moj kochany peeling od Chanel Gommage Microperle Purete.Na pewno nie splyca porow,a tego glownie oczekiwalam:(Zmarszczek nie posiadam,ale nie sadze,zeby ten specyfik potrafil je splycac,czy "wymazywac"...Wedlug mnie produkt przereklamowany i stanowczo za derogi,gdyby kosztowal 20-30 zl na pewno bym go kupowala.Nie przynosi dlugofalowych efektow,juz po paru uzyciach widac,ze efekty sa slabsze...

Używam tego produktu od:miesiaca

super zdzierca

Ze względu na skłonność do wyprysków stosuję Zorac i peelingi z kw. salicylowego , więc łuszczę się prawie non stop . Kiedy mam dość wiszących skórek sięgam po dr Brandta /ok 1-2x w miesiącu/.Peeling jest niezwykle wydajny i dość ostry - wręcz poleruje skórę. To co mnie zaskoczyło to rozjaśnienie skóry i spłycenie blin. Nie jest to oczywiście efekt trwały, ale przez 2-3 dni skóra jest wygładzona i jednolita, a przebarwienia mniej widoczne. Ten peeling nie zastąpi peelingów chemicznych czy retinoidów ,które moim zdaniem są kluczem w walce z przebarwieniami
i zmarszczkami,ale może nas w tej walce skutecznie wspomóc. "Zdzierca" w tytule ma jeszcze jedno znaczenie-kosmetyki dr Brandta są bardzo drogie.Na szczęście ten starcza na długo; w moim przypadku na ok 1,5 roku.

Używam tego produktu od:1,5 roku

Kosmetyk godny polecenia

Bardzo dobrze działa na moją skórę, usunął przebarwienia, zmniejszył widoczność porów, rozjaśnił kolor skóry, skóra po nim stała się jak skóra niemowlaka, mam skórę mieszaną i po tym peelingu muszę ją mocno nawilżyć i natłuścić ponieważ jest bardzo wysuszona więc mogą mieć problemy osoby z cerą suchą lub wrażliwą. Dużą wadą tego kosmetyku jest jego cena - dlatego nie wiem czy zakupię go ponownie

Używam tego produktu od: trzech lat
Ilość zużytych opakowań: trzy, w trakcie czwartego

dobry, ale za drogi

Używam tego kosmetyku już od ponad roku. Jestem naprawde zadowolona, buzia jest gładziutka, ma ładny koloryt, co ważne zmniejszyły się blizny. Jedyne co mnie denerwuje to ta cena. Po podwyżce koszt to 390 zł. Kosmetyk dobry, ale są tańsze dające podobny efekt.

Używam tego produktu od: rok

Dla mnie THE BEST!!!

Swój pierwszy kontakt z Dr Brandtem rozpoczęłam właśnie od tego produktu i się w nim zakochałam :)
Zaraz po spłukaniu skóra jest gładka jak jedwab(nawet po bazach silikonowych nie miałam takiego uczucia), pory obkurczone i drobne zmarszczki wygładzone.
Ile daje regularne złuszczanie tym specyfikiem widać po mnie doskonale :) Jako 25 latka zaczęłam go używać, a dziś po czterech latach wyglądam młodziej niż wtedy :)
Często ze względu na charakter pracy jestem pytana o to jakich kremów używam? Oczywiście że dalsza pielęgnacja też jest ważna, ale złuszczanie to podstawa przynajmniej dla mnie :)

WAŻNE SĄ DWIE RZECZY:
1. Dokładne zastosowanie się do zaleceń!!! bo można sobie popalić naskórek.
2. Nie można używać go przy cerach cienkich i z naczyńkami.

Używam tego produktu od: 4 lat raz na miesiąc
Ilość zużytych opakowań: zaczynam właśnie 8 :)

Najlepszy peeling

Jest to zdecydowanie najlepszy peeling, jaki używałam. Wyczuwa się w nim drobniutkie opiłki, które podczas "masażu" mimo wszystko nie podrażniają mojej suchej i raczej wrażliwej skóry. Po zabiegu skóra jest nieco zaczerwieniona, ale po kilku minutach to znika. Cera jest widocznie odświeżona, wyczuwalnie gładziutka, wszelkie skórki znikają, a pory są oczyszczone. jedyne moje zastrzeżenie odnosi się do tego, że po prawie roku używania kremu, jego efekt wydaje mi się słabszy. A może dlatego, że moja skóra jest czystsza wskutek regularnego złuszczanie przy jego użyciu i efekt nie jest już tak spektakularny? W każdym razie peeling jest bardzo skuteczny, a do tego delikatny.
Produkt jest drogi, ale wydajny.

Używam tego produktu od: ok. roku

Nie do wrażliwej cery.

Niweluje blizny potrądzikowe, zaskórniaki, pojedyncze przebarwienia oraz wygładza doskonale cerę, jednakże moja skóra jest po tym zabiegu podrażniona, zaczerwieniona i dosyć mocno się łuszczy. Mogę go wykonać raz na dłuższy okres czasu, bowiem raz w tygodniu to dla mnie stanowczo za często. Dodatkowo pojawiają się mi się po nim takie grubsze podskórne krosty. Ogólnie polecam, ale nie dla takich wrażliwych cer jak moja.

Używam tego produktu od: już bardzo długo
Ilość zużytych opakowań: niecałe 2