Manhattan, Powder Mat Make Up (Fluid matujący)

Manhattan, Powder Mat Make Up (Fluid matujący)

Podkład dający wrażenie naturalnie matowej, świeżej skóry. Posiada kremową, pudrową formułę, dobrze kryje wszelkie niedoskonałości nie pozostawiając przy tym wrażenia "maski". Zapobiega świeceniu się skóry. Zawiera prowitaminę B5, która zmiękcza i regeneruje naskórek. Testowany dermatologicznie.

fluidy
Cera
mieszana
matujące
w tubce

Sprawdza się:)

Podklad za 20 zl, a nie odbiega niczym od wielu innych drogeryjnych podkladów, ktore kosztuja 2-3 razy tyle, a wrecz od kilku ktore uzywalam jest lepszy ( np bourjus 123 perfect, l'oreal true match, maybelline stay mat 24) Podklad ładnie kryje, pozostawia gładką skórę. Na poczatku mialam maly problem z przyzwyczajeniem sie do aplikowania go, jest gęsty w porownaniu do ostatnich moich podkładów, ale po kilku dniach bez problemu nakladalam go gąbką blend it ☺️. Balam się, ze bedzie zatykał pory, ale nie ☺️, nie powoduje u mnie pogorszenia się cery. Možna spokojnie budowac go cienkimi warstwami w zaleznosci od potrzeb;). Mat trzyma się w miarę przyzwoicie( ja generalnie mam z tym trochę problem, nawet z droższymi podkladani i pudrami matującymi)Za taka cenę, trzeba go wyprobowac☺️

Są lepsze podkłady

To był mój pierwszy podkład z czasów liceum. Doradziła mi go pani w drogerii i z biegiem lat, gdy mam już troszeczkę większą wiedzę, muszę przyznać, że to bardzo słaby podkład.

Podkład ma dość ciemne odcienie, teraz wiem, że używałam zbyt ciemny. Matowi cerę na kilka godzin, nie jest jakiś bardzo trwały. Robi trochę maskę na twarzy.

Opakowanie nie zmieniło się w ogóle przez te wszystkie lata. Czarna tubka z zakrętką na dole. Ciężko wydostać produkt, gdy się kończy.

3/5

Podkład wchodzi w pory, ma bardzo dziwne odcienie.
Kupilam podkład, ale okazał sie za ciemny .. lelko matuje, słabo zakrywa. To nie jest to chciałam!! Moze innym bedzie lepiej odpowiadac. Nie polecam.

Brać w ciemno

Podkład kryje wyśmienicie i nie ma sobie równych. Pięknie potrafi wyrównać koloryt skóry i zniweluje rumień i naczynka. Bardzo dużym plusem jest wygładzenie skóry, nie brudzi ubran.

Dobry, ale nie dla mojej cery

Zaczne od tego ze moja cera mimo wyswiecania w strefie T lubi sie jednak przesuszac. Ze wzgledu na mocno pudrowe wykonczenie ten podklad niestety wysuszal moja skore twarzy. Przy dluzszym uzytkowaniu zaczela schodzic mi skora z nosa i brody co nie wygladalo korzystnie... polecam cerom tlustym. Mam wrazenie ze kolory sa jakby za bardzo ziemiste i przez to nienaturalne. Mimo wszystko podklad jest trwaly.

Nie dla mnie

Tak jak w tytule- fluid nie dla mnie. Ma dziwną konsystencję, źle się nakłada. Mam wrażenie, że ciemnieje na twarzy. Zapach przypomina mi zapach magi. Nie polecam.

może być

Właśnie obecnie używam tego podkładu. Na początku był super, ale teraz mnie trochę znudził albo cera się przyzwyczaiła i już nie widzę takiego efektu. Początkowo mi się bardzo podobał, świetnie kryje, matowi, ale niestety nie na tak długo jak bym tego chciała. ;/ A teraz mam wrażenie, że jego działanie jest coraz krótsze. Nie wiem czy to możliwe zy po prostu za długo go używam. No ale dla jednych jest ok, dla drugich nie.

Uczciwie i szczerze.

Podkład delikatny, prawie jak mus. Nie potrzeba do niego pudru, nie powoduje świecenia. Tak jak zapewnia producent matuje. Mialam odcień ' Sand' i niestety wpada w pomarańcz,co jest niewątpliwie minusem.Co do trwałości się nie wypowiem, używałam go dość dawno.

polecam

To bardzo dobry kosmetyk w przyzwoitej cenie, zwłaszcza dla osób mających problem ze świeceniem się cery i niedoskonałościami. Podoba mi się to, że świetnie matuje i nie zapycha skóry, dobrze rozprowadza się na skórze. Przypudrowany wytrzymuje cały dzień.

Miałam do niego kilka podejść, ale niestety się nie lubimy

Podkład kupiłam dawno temu, bo miał świetne opinie, następnego dnia nakładam na twarz i już czuję że coś jest nie tak. Jest bardzo gęsty, niemal konsystencja pasty, nie wtapia się w cerę, tylko na niej "osiada". Krycie ma przez to bardzo dobre, ale u mnie podkreślił wszystkie rozszerzone pory, świecił się już po godzinie i przy okazji zamienił się w taką bardzo widoczną "maskę z ciasteczkiem", co mi się strasznie nie podoba :(
Drugie podejście zrobiłam na samą twarz, bez nakładania pod niego kremu, ale efekt był taki sam. Trzecie podejście - nałożyłam go po domu, bez dokładania na niego pudru ryżowego i czegokolwiek innego. Świecił się jeszcze szybciej, a do tego był lepki nawet kilka godzin po aplikacji. Pod koniec dnia, gdy sebum już było więcej, każde dotknięcie buzi sprawiało, że robiła się dziura w podkładzie.
Próbowałam nakładać i gąbeczką i palcami - przy palcach dodatkowo robiły się smugi. Ogólnie - rozczarowanie :( Tylko kolor był ok.

Raczej nie na co dzień

Podkład obecnie kosztuje w rossmannie 10 zł więc jak widziałam to od razu wzięłam. Widziałam, że najjaśniejszy odcień jest dość ciemny, ale ja akurat blada nie jestem więc pomyślałam, że będzie dobry. Niestety odcień 82 jest baaardzo ciemny. I to jest duża wada bo dla jasnych karnacji ten podkład kompletnie się nie nadaje. Jeżeli chodzi o krycie to jest naprawdę bardzo dobre. Coś w stylu rimmel stay matte, a nawet lepsze. Ogólnie gdyby nie ten kolor to całkiem ok wygląda, ale jest dość ciężki. Moim zdaniem nie nadaje się do codziennego użytku.

podkreśla skórki i niedoskonałości

Kupiłam podkład zachęcona pozytywnymi opiniami i ocenami na forum.
Swoją cerę określam jako mieszaną ze skłonnością do przesuszeń i podrażnień.
Do tej pory używałam podkładu Estee Lauder Light Wear, który oferuje delikatne krycie.

Podkład Manhattan oferuje dużo lepsze krycie, lecz co za tym idzie, łatwo przesadzić z ilością make up'u.
Poza tym zdarza się mu przesuszać skórę, tworzyć brzydkie, "suche" wykończenie podkreślające niedoskonałości.

Fenomanalne krycie

Żaden jak do tej pory z testowanych przeze mnie podkładów nie miał takiego krycia jak ten. Jeżeli ma się na twarzy sporo blizn , przebarwień to jest on idealny. Twarz wygląda niczym z photoshopa , jest ładnie zmatowiona i taka "idealna". Niestety czułam, że jest on dla mnie za ciężki dlatego z niego zrezygnowałam, szczególnie nie polecam używać go w lecie. Zdziwiło mnie to, że aż tak ciężko się go zmywa, ile by się nie tarło płatkiem z mleczkiem czy tonikiem, ciągle widać resztki podkładu