Manhattan, Powder Mat Make Up (Fluid matujący)

Manhattan, Powder Mat Make Up (Fluid matujący)

Podkład dający wrażenie naturalnie matowej, świeżej skóry. Posiada kremową, pudrową formułę, dobrze kryje wszelkie niedoskonałości nie pozostawiając przy tym wrażenia "maski". Zapobiega świeceniu się skóry. Zawiera prowitaminę B5, która zmiękcza i regeneruje naskórek. Testowany dermatologicznie.

fluidy
Cera
mieszana
matujące
w tubce

Sprawdza się:)

Podklad za 20 zl, a nie odbiega niczym od wielu innych drogeryjnych podkladów, ktore kosztuja 2-3 razy tyle, a wrecz od kilku ktore uzywalam jest lepszy ( np bourjus 123 perfect, l'oreal true match, maybelline stay mat 24) Podklad ładnie kryje, pozostawia gładką skórę. Na poczatku mialam maly problem z przyzwyczajeniem sie do aplikowania go, jest gęsty w porownaniu do ostatnich moich podkładów, ale po kilku dniach bez problemu nakladalam go gąbką blend it ☺️. Balam się, ze bedzie zatykał pory, ale nie ☺️, nie powoduje u mnie pogorszenia się cery. Možna spokojnie budowac go cienkimi warstwami w zaleznosci od potrzeb;). Mat trzyma się w miarę przyzwoicie( ja generalnie mam z tym trochę problem, nawet z droższymi podkladani i pudrami matującymi)Za taka cenę, trzeba go wyprobowac☺️

Zależy jak dla kogo

U mnie ten puder nie sprawdził się ze względu na swoją ,,ciężkość". Jest bardzo matujący i bardzo mocno kryje. Niestety tworzy na twarzy efekt maski ciemnieje po około godzinie. Dobrze nakłada się gąbką i palcami. Mam cerę mieszaną, idącą bardziej w stronę suchej i zdatną do wyprysków. Niestety ten podkład mocno zapychał mi pory, co szkodziło mojej cerze. Może na wieczorne wyjście zdecydowałabym sie użyć go ponownie, ale zdecydowanie nie na codzień. Jak dla mnie minusem jest opakowanie, ponieważ bardzo dużo pudru zostaje na dnie i nie da się go ,,wycisnąć".

Najlepszy

Mam cerę tłustą w strefie T. Ten fluid jest naprawdę matujący. Ma tępą, zwartą konsystencję, przez co najlepiej nakłada się palcami. Krycie super, mat super, trwałość super, wykończenie super, nie oksyduje, nie zapycha, można śmiało używać codziennie. Jedyny minus to kolory - baaaardzo słaba gama i najjaśniejszy jest dla mnie za ciemny, a bladziochem nie jestem, choć cerę mam jasną. Jednak po roztarciu miedzy twarzą a szyja nie rzuca się to u mnie w oczy, więc przeżyję. Długo zwlekałam z wystawieniem oceny, bo chciałam przetestować inne podkłady dla porównania, colorstay revlon i catrice hd liquid, ale manhattan sie u mnie najlepiej sprawdził. Lepiej matuje, nie ciastkuje się i nie zapycha, co tamte dwa produkty u mnie robią.

Gorąco polecam . Używałam przez 2 lata . Ten podkład sprawdził się w 100% ponieważ całe życie miałam problem ze świecąca skóra. Dzięki niemu cały dzień cieszyłam się matowym odcieniem. Formula przyjemna dla skóry a krycie na mistrzowskim poziomie

Trochę ciężki

Trzeba przyznać, że podkład bardzo dobrze matuje twarz, ale dla mnie ma zbyt ciężką konsystencję. Czuję się jakby miała maskę na twarzy nawet jak nałożę tylko trochę. Najjaśniejszy kolor jest trochę za ciemny dla mnie mimo wszystko. Wolę podkłady bardziej płynne. Krycie ma dobre, ale mam wrażenie, że nie przylega zbyt dobrze do twarzy dlatego jest takie uczucie maski. Trochę zapyta pory, przez co wyskoczyła mi kilka krostek, więc muszę robić od niego przerwy.

Długotrwały efekt matowej skóry twarzy!

Podkład bardzo dobrze radzi sobie w matowieniu skóry mieszanej, całkiem długo utrzymując ten efekt. Stosuję go głównie w porze zimowej, latem w upalane dni jest dla mnie zbyt ciężki. Mam raczej jasną cerę i niestety najjaśniejszy odcień jest dla mnie zbyt ciemny i muszę go dodatkowo rozjaśniać. Ma gęstą konsystencję, przy nakładaniu kolejnych warstw tworzy efekt maski.

Podkład idealny.

Ujednolica koloryt cery, nadaje jej promienny wygląd, doskonałe kryje wszelkie niedoskonałości, ma długotrwałe działanie, nie pozostawia efektu maski.

Nie jest szalowy

Oczekiwalam niestety nieco innego efektu, w przypadku mojej cery nie sprawdzil sie krycie srednie rozprowadza sie dosc dobrze ale niestety po jakims nie dlugim czasie na twarzy mam wrazenie ze znacznie zmienia kolor ktory I tak.ciezko.dobrac na wejsciu, ponadto przesusza policzki.I widac go w zaklebieniach czyt. Pierwszych zmarszczkach dzieki czemu wyglada sie na zmeczona I przez to nie bedzie to.produkt po ktory z checia siegne

i tak i nie

Podkład ogólnie jest ok, ale od pewnego czasu jest ciężko dostępny, można go jedynie zamówić przed internet i tutaj jest problem bo kiedyś numer sound 80 był dla mnie idealny, a po zamówieniu na internecie jest dla mnie za ciemny przez co daje efekt maski, wcześniej ten podkład był dla mnie idealny gdy dało się go kupić w sklepie, ten z internetu jest jakiś dziwny, stosuje go tylko na nos gdzie najbardziej mi się świeci, a podkład nie należy do tłustych więc przez jakiś czas mam spokój z poprawianiem noska.

Dobry podkład

Sprawdza się świetnie. Nie wysusza, nie zapycha porów, ładnie kryje, zapach przyjemny. Dobrze się rozprowadza, nie robi efektu maski na buzi, dość długo wytrzymuje daje efekt matowej cery dobry produkt w dobrej cenie.

Bardzo się nie polubiliśmy :)

To jeden z podkładów testowany i używany przeze mnie w czasie kiedy codzienne używanie podkładów było dla mnie normą.

Zawsze poszukiwałam takiego, który przy mojej mieszanej cerze da radę sobie ze świecącym nosem i nie wysuszy mi np. policzków, będzie na tyle jasny, że nie zrobi mi maski (pigment z nyx nie był mi jeszcze znany), nie będzie zbytnio oksydował i warzył się na skórze. Niestety ten nie spełnił praktycznie żadnych z tych warunków ;)

MINUSY:
-dobór w miarę jasnego odcienia się nie powiódł, każdy z najbardziej jasnych dla mojej cery zdawał się za ciemny (mam karnacje rudej, podkłady zazwyczaj wyglądaja na niej przekomicznie :))
- dośc szybko oksydował co tylko pogarszało temat odcienia dla mojej skóry
-dawał efekt maski na twarzy co nawet w czasie regularnego stosowania podkładów mocno mnie irytowało
- podkreślał skórki
- mat owszem trzymał się do kilku godzin na strefie T, ale potem zaczynało się szaleństwo - wzmożone błyszczenie, często wysyp....
- suchą strefę dość wysuszał....
- do tego był niezbyt wydajny

PLUSY
- dośc dobre krycie
- niska cena
- produkt w tubce co jest dośc higieniczne
- konsystencja łatwa do nałożenia
-mat do kilku godzin.

Są lepsze podkłady

To był mój pierwszy podkład z czasów liceum. Doradziła mi go pani w drogerii i z biegiem lat, gdy mam już troszeczkę większą wiedzę, muszę przyznać, że to bardzo słaby podkład.

Podkład ma dość ciemne odcienie, teraz wiem, że używałam zbyt ciemny. Matowi cerę na kilka godzin, nie jest jakiś bardzo trwały. Robi trochę maskę na twarzy.

Opakowanie nie zmieniło się w ogóle przez te wszystkie lata. Czarna tubka z zakrętką na dole. Ciężko wydostać produkt, gdy się kończy.

3/5

Podkład wchodzi w pory, ma bardzo dziwne odcienie.
Kupilam podkład, ale okazał sie za ciemny .. lelko matuje, słabo zakrywa. To nie jest to chciałam!! Moze innym bedzie lepiej odpowiadac. Nie polecam.