Manhattan, Powder Mat Make Up (Fluid matujący)

Manhattan, Powder Mat Make Up (Fluid matujący)

Sprawdź ceny produktu

Podkład dający wrażenie naturalnie matowej, świeżej skóry. Posiada kremową, pudrową formułę, dobrze kryje wszelkie niedoskonałości nie pozostawiając przy tym wrażenia "maski". Zapobiega świeceniu się skóry. Zawiera prowitaminę B5, która zmiękcza i regeneruje naskórek. Testowany dermatologicznie.

matujące
w tubce
fluidy
Cera
mieszana

polecam

To bardzo dobry kosmetyk w przyzwoitej cenie, zwłaszcza dla osób mających problem ze świeceniem się cery i niedoskonałościami. Podoba mi się to, że świetnie matuje i nie zapycha skóry, dobrze rozprowadza się na skórze. Przypudrowany wytrzymuje cały dzień.

Ciężki

Niestety ten fluid nie jest dla mnie. Zdecydowanie zbyt ciężki, może na jakieś większe imprezy.
Niestety kolor po nałożeniu po czasie ciemnieje co daje sztuczny efekt.
Może u osób, które mają więcej do zakrycia na twarzy lepiej się sprawdzi. Ja tego nie potrzebuję, więc wolę sięgnąć po coś lżejszego

Podkład

Używałam tego podkładu dość długo, jeszcze w liceum. Na początku mojej ,,przygody" z tym podkładem byłam w nim zakochana. Fakt, wydajny jest. Mała ilość potrafi zatuszować niedoskonałości i przebarwienia, ale po dłuższym używaniu zaczął zapychać mi pory. Ogólnie nie jest to zły kosmetyk, ale myślę, że obecnie jest dużo lepszych podkładów na rynku i jest z czego wybrać.

byłby ideałem, gdyby nie te ciemne kolory...

świetnie kryjący podkład, dający całkowite krycie już przy pierwszej warstwie. skoro świetnie kryje jest więc wydajny, bo niewiele go trzeba aby zakryć swoje niedoskonałości nawet przy cerze trądzikowej. wymaga w ciągu dnia niewielkiego przypudrowania, ale to w zależności od świecenia się skóry. jako posiadaczka cery trądzikowej mogę śmiało powiedzieć, że nie zapycha, nie wpływa niekorzystnie na cerę, nie mam po nim więcej wyprysków. jedyny minus za kolory, najjaśniejszy jak dla mnie jest zbyt pomarańczowy a i tak ciemnieje w ciągu dnia, dlatego mieszam go z innym jaśniejszym podkładem. gdyby poszerzyć gamę kolorystyczną o parę jaśniejszych tonów dla bladziochów, to byłby hit !

Dla mnie bomba!

Ideału cały czas poszukuje, ale po kolejnych porażkach zawsze wracam do tego podkładu. Plus za lekkosc, aksamitne wykończenie i matowienie. Mam skórę mieszana, niestety źle nałożony podkreśla skórki, ale w miejscach tłustych bardzo długo jest matowy . Krycie też najlepsze jak do tej pory i to bez zapychania.

Zależy jak dla kogo

U mnie ten puder nie sprawdził się ze względu na swoją ,,ciężkość". Jest bardzo matujący i bardzo mocno kryje. Niestety tworzy na twarzy efekt maski ciemnieje po około godzinie. Dobrze nakłada się gąbką i palcami. Mam cerę mieszaną, idącą bardziej w stronę suchej i zdatną do wyprysków. Niestety ten podkład mocno zapychał mi pory, co szkodziło mojej cerze. Może na wieczorne wyjście zdecydowałabym sie użyć go ponownie, ale zdecydowanie nie na codzień. Jak dla mnie minusem jest opakowanie, ponieważ bardzo dużo pudru zostaje na dnie i nie da się go ,,wycisnąć".

Najlepszy

Mam cerę tłustą w strefie T. Ten fluid jest naprawdę matujący. Ma tępą, zwartą konsystencję, przez co najlepiej nakłada się palcami. Krycie super, mat super, trwałość super, wykończenie super, nie oksyduje, nie zapycha, można śmiało używać codziennie. Jedyny minus to kolory - baaaardzo słaba gama i najjaśniejszy jest dla mnie za ciemny, a bladziochem nie jestem, choć cerę mam jasną. Jednak po roztarciu miedzy twarzą a szyja nie rzuca się to u mnie w oczy, więc przeżyję. Długo zwlekałam z wystawieniem oceny, bo chciałam przetestować inne podkłady dla porównania, colorstay revlon i catrice hd liquid, ale manhattan sie u mnie najlepiej sprawdził. Lepiej matuje, nie ciastkuje się i nie zapycha, co tamte dwa produkty u mnie robią.

Gorąco polecam . Używałam przez 2 lata . Ten podkład sprawdził się w 100% ponieważ całe życie miałam problem ze świecąca skóra. Dzięki niemu cały dzień cieszyłam się matowym odcieniem. Formula przyjemna dla skóry a krycie na mistrzowskim poziomie

Trochę ciężki

Trzeba przyznać, że podkład bardzo dobrze matuje twarz, ale dla mnie ma zbyt ciężką konsystencję. Czuję się jakby miała maskę na twarzy nawet jak nałożę tylko trochę. Najjaśniejszy kolor jest trochę za ciemny dla mnie mimo wszystko. Wolę podkłady bardziej płynne. Krycie ma dobre, ale mam wrażenie, że nie przylega zbyt dobrze do twarzy dlatego jest takie uczucie maski. Trochę zapyta pory, przez co wyskoczyła mi kilka krostek, więc muszę robić od niego przerwy.

Długotrwały efekt matowej skóry twarzy!

Podkład bardzo dobrze radzi sobie w matowieniu skóry mieszanej, całkiem długo utrzymując ten efekt. Stosuję go głównie w porze zimowej, latem w upalane dni jest dla mnie zbyt ciężki. Mam raczej jasną cerę i niestety najjaśniejszy odcień jest dla mnie zbyt ciemny i muszę go dodatkowo rozjaśniać. Ma gęstą konsystencję, przy nakładaniu kolejnych warstw tworzy efekt maski.

Podkład idealny.

Ujednolica koloryt cery, nadaje jej promienny wygląd, doskonałe kryje wszelkie niedoskonałości, ma długotrwałe działanie, nie pozostawia efektu maski.

Nie jest szalowy

Oczekiwalam niestety nieco innego efektu, w przypadku mojej cery nie sprawdzil sie krycie srednie rozprowadza sie dosc dobrze ale niestety po jakims nie dlugim czasie na twarzy mam wrazenie ze znacznie zmienia kolor ktory I tak.ciezko.dobrac na wejsciu, ponadto przesusza policzki.I widac go w zaklebieniach czyt. Pierwszych zmarszczkach dzieki czemu wyglada sie na zmeczona I przez to nie bedzie to.produkt po ktory z checia siegne

i tak i nie

Podkład ogólnie jest ok, ale od pewnego czasu jest ciężko dostępny, można go jedynie zamówić przed internet i tutaj jest problem bo kiedyś numer sound 80 był dla mnie idealny, a po zamówieniu na internecie jest dla mnie za ciemny przez co daje efekt maski, wcześniej ten podkład był dla mnie idealny gdy dało się go kupić w sklepie, ten z internetu jest jakiś dziwny, stosuje go tylko na nos gdzie najbardziej mi się świeci, a podkład nie należy do tłustych więc przez jakiś czas mam spokój z poprawianiem noska.