Manhattan, Powder Mat Make Up (Fluid matujący)

Manhattan, Powder Mat Make Up (Fluid matujący)

Podkład dający wrażenie naturalnie matowej, świeżej skóry. Posiada kremową, pudrową formułę, dobrze kryje wszelkie niedoskonałości nie pozostawiając przy tym wrażenia "maski". Zapobiega świeceniu się skóry. Zawiera prowitaminę B5, która zmiękcza i regeneruje naskórek. Testowany dermatologicznie.

fluidy
Cera
mieszana
matujące
w tubce

5/5

Jest to produkt z niższej półki cenowej. Właśnie cena skusiła mnie do jego kupna. Produkt dobrze się nakłada zarówno pędzlem jak i gąbeczką. Ogólnie produkt współgra z bronzerem i korektorem. Utrzymuje się na mojej skórze tak z 5h. Potem wymaga delikatnych poprawek. Nie zauważyłam żeby podkład mnie zapychał. Nie wysusza skóry. Bardzo dobry produkt jak za taką cenę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1433621].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie

Do zakupu skusiła mnie jego cena, zaufałam mu ponieważ kilka jego produktów okazało się być hitami, jednak ten podkład, to totalna porażka. Jest bardzo gęsty, ciężko go rozsmarować na twarzy, nawet przy dobrze dobranym odcieniu nie wygląda on ładni i bardzo wysusza cerę, bynajmniej moją. Na twarzy po nałożeniu, po prostu odczuwałam go jakbym miała kilo tapety nałożonej, czułam w nim dyskomfort, do tego zapycha. Nie, nie, nie!!!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1412236].usefull || 0 }}% pomocna.

kiedy to było..

Używałam tego podkładu 2-3 lata temu, zależało mi wtedy na mocnym macie i kryciu. Podkład ma gęsta konsystencję musu, raczej nie udałoby się nałożyć go gąbeczką. Ja nakładałam go palcami, uważnie żeby nie było efektu maski. Podkład ładnie kryje, matuje na dłuższy czas, ale mimo wszystko jest to ciężki produkt i z perspektywy czasu już bym do niego nie wróciła, cały czas używam kryjących produktów ale jednak lżejszych i naturalniejszych, chce żeby moja skóra mogła oddychać.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1362911].usefull || 0 }}% pomocna.

Polki w mieście konturowanie oczu

Ulubiony ! <3

Dobry mat, super krycie jestem jak najbardziej na TAK :) może na początku ciężki do nałożenia (konsystencja "musu") ale teraz jest moim ulubieńcem ;) po przypudrowaniu trzyma się na twarzy cały dzień.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1361901].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny zapychacz

Jak kiedyś go kochałam tak teraz nienawidzę.

Podkład ma konsystencję tępą, gęstą, ciężko rozprowadza się go na twarzy. Trzeba aplikować go bardzo starannie i uważnie, żeby nie zrobić sobie efektu maski. Jest wydajny, dobrze kryje, daje satynowe, pudrowe wykończenie ale co z tego jak zapycha jak mało który podkład!
Co i rusz miałam jakąś niespodziankę to na czole to na policzku to na brodzie. Przez dłuższy czas zastanawiałam się co mi tak szkodzi no i znalazłam winowajce. Podkreślał suche skórki na nosie, które mimo wszystko mi nie przeszkadzały, bo bardzo podobał mi się mat jaki daje ten podkład. Wady, które posiada jeszcze ten produkt to takie, że się waży po dłuższym czasie, brudzi, wchodzi w załamania. Jest za ciężki na codzień, na większe wyjścia raz na jakiś czas może się nadać.
Na lato kompletnie odpada!
Sama nie wiem, dlaczego używałam go tak długo.

Podsumowując: mat, krycie, trwałość - OK.
Przez reszte minusów, które posiada napewno do niego nie wrócę. Leży gdzieś w szafce i zapewne się zmarnuje.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1324396].usefull || 0 }}% pomocna.

Produkt godny polecenia.

Podkład jeden z lepszych jakie do tej pory używała, zwlaszcza do cery tłustej.

- Opakowanie: średnio wygodna tubka, która często jest brudna od podkładu i często też dozuje zbyt dużą ilość produktu,

- Zapach: całkowicie neutralny.

- Konsystencja: dość gęsty, dla niektórych niezbyt łatwy do rozprowadzenia.

- Krycie: idealnie radzi sobie z wszystkimi niedoskonałościami. Matuje na długo cerę, Niestety lubił podkreślać suche skórki.

- Trwałość: dość trwały. Nie ściera się w ciągu dnia. U mnie poprawek nie wymagał.

Dla mnie obowiązkowa pozycja dla wszystkich tłustoskórnych, zwłaszcza w tak przystępnej cenie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1322051].usefull || 0 }}% pomocna.

Na tej polce cenowej najlepszy

Zdecydowanie najlepszy spośród podkładów w podobnej cenie. Dobre krycie, wygodny w aplikacji, dobry efekt. Minus : dość intensywnie pachnie, i na dłuższą metę wysusza skórę

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1319606].usefull || 0 }}% pomocna.

ciemne kolory, ciężka konsystencja

Podkład kupiłam rok temu, ale już zdążyłam się go pozbyć, po kilku użyciach stwierdziłam że nie jest to produkt dla mnie, ponieważ:
- ma dziwną konsystencję; niby piankowa, ale sama w sobie gęsta i ciężka, bardziej przypomina mus;
- widać go na twarzy, trochę podkreśla fakturę skóry;
- ma pudrowe wykończenie, przez co nie wtapia się idealnie w skórę i nie wygląda naturalnie;
- przez to, że jest ciężki, u mnie spływał z twarzy po kilku godzinach;
- najjaśniejszy kolor jest mega ciemny
- ma duże krycie

Podkład jest po prostu niedobrany do mnie, mimo tego że mam cerę mieszaną, Ja po prostu wolę mniejsze krycie, ale zależy mi na tym, żeby podkład nie rzucał się w oczy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1289141].usefull || 0 }}% pomocna.

Pierwsze wrażenie na nie. Po pół roku polubiliśmy się

Produkt zakupiłam zimą. Nie polubiliśmy się wtedy. Po pierwsze najjaśniejszy kolor jest za ciemny. Dodatkowo miałam wrażenie, że ciemniał w ciągu dnia. Konsystencja musu mi nie pasowała. Podkreślał suche miejsca. Sięgnęłam po niego ponownie latem i wtedy nastąpiła zmiana. Stał się codziennym ulubieńcem. Po pierwsze byłam opalona i pasował mi kolor. Po drugie zmieniłam krem pod makijaż i lepiej zgrywał się z gęstą konsystencją podkładu. Nie podkreślał już suchych miejsc. Nie zatykał. Nie ciemniał. Dobrze krył. Dobry podkład 4 gwiazdkowy na co dzień. :-)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1283061].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry

Używam go kilka lat, ładnie kryje, fajna konsystencja musu. Ogólnie zakrywam nim tylko punktowo wypryski i pryszcze, gdybym nałożyła na cała twarz, to miałabym efekt maski. Jeżeli chodzi o trwałość, do kilku godzin. Później schodzi.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1274826].usefull || 0 }}% pomocna.