Manhattan, Powder Mat Make Up (Fluid matujący)

Manhattan, Powder Mat Make Up (Fluid matujący)

Podkład dający wrażenie naturalnie matowej, świeżej skóry. Posiada kremową, pudrową formułę, dobrze kryje wszelkie niedoskonałości nie pozostawiając przy tym wrażenia "maski". Zapobiega świeceniu się skóry. Zawiera prowitaminę B5, która zmiękcza i regeneruje naskórek. Testowany dermatologicznie.

fluidy
Cera
mieszana
matujące
w tubce

podkreśla skórki i niedoskonałości

Kupiłam podkład zachęcona pozytywnymi opiniami i ocenami na forum.
Swoją cerę określam jako mieszaną ze skłonnością do przesuszeń i podrażnień.
Do tej pory używałam podkładu Estee Lauder Light Wear, który oferuje delikatne krycie.

Podkład Manhattan oferuje dużo lepsze krycie, lecz co za tym idzie, łatwo przesadzić z ilością make up'u.
Poza tym zdarza się mu przesuszać skórę, tworzyć brzydkie, "suche" wykończenie podkreślające niedoskonałości.

Fenomanalne krycie

Żaden jak do tej pory z testowanych przeze mnie podkładów nie miał takiego krycia jak ten. Jeżeli ma się na twarzy sporo blizn , przebarwień to jest on idealny. Twarz wygląda niczym z photoshopa , jest ładnie zmatowiona i taka "idealna". Niestety czułam, że jest on dla mnie za ciężki dlatego z niego zrezygnowałam, szczególnie nie polecam używać go w lecie. Zdziwiło mnie to, że aż tak ciężko się go zmywa, ile by się nie tarło płatkiem z mleczkiem czy tonikiem, ciągle widać resztki podkładu

Bardzo dobrze kryje

Tak, tak! Podkład jest rewelacyjny. Dobrze maskuje wszystkie niedoskonałości, bardzo dobrze się rozprowadza na twarzy. Wszystkie popękane naczynka na twarzy stają się niewidoczne!!!

DIY matowo metaliczna pomadka

Podkreśla skórki

Dostałam go od siostry, ponieważ dla niej był za ciemny. Ciekawa konsystencja, dobrze się rozprowadza, jednakże bardzo podkreśla suche skórki na nosie i czole. Chyba, że każdego dnia robiłabym peeling twarzy. Mam mega problematyczna cerę, nierówny koloryt, rozszerzone pory w strefie T, błyszcząca, ale bez wyprysków. Na mojej buzi sprawdza się w 80%. Po 2-3 godzinach skóra zaczyna błyszczeć w T, na policzkach jest idealnie gładka i matowa. Szukam podkładu, który zmniejszyłby widoczność porów na czole i nosie. Ten niestety jeszcze nie robi takich cudów. Ale dla cery mniej problematycznej będzie odpowiedni

Najlepszy podklad ever

Jestem podkladomaniaczka przerobiłam już większość podkładów od 10do 200 zł . Ten wygrywa podnkazdym względem , po jedynym nim nie świece się praktycznie wogole . Kryje maksymalnie , nie wazy się nie ściera no ale..... ma konkretny minus , te kolory , 80 najjaśniejszy jest dla mnie za ciemny nawet latem ..., proszę firmo wypuśccie dwa jaśniejsze żółte odcienienie to będę kupowała do końca życia , naprawdę polecam

Super

Produkt długo utrzymuje się na twarzy, nie wysusza skóry ani nie uwydatnia suchości. Łatwo się go nakłada. Ładne odcienie i opakowania. Przyjemny zapach tylko dopełnia całość. Po skończeniu aktualnego opakowania zapewnię kupię kolejne. Zawsze przydaje mi się podczas wyjazdów krótkich jak i tych dłuższych. Polecam!

Najlepszy podkład jaki stworzono!

Uzuwam tego podkladu od ponad roku. kolor 84 carmel. w lecie czasami mieszam z 86 bronze. jest idelany! nie sciera sie z twarzy nawet po całym dniu. Nawet po kilku godzinach w baseni eczy na plazy nie splywa z buzi. idealnie wyrownuje koloryt i nie tworzy efektu maski. 30ml starcza naprawde na baaarodzo długo 2, a nawet 3 miesiace przy codziennym uzywaniu

mój kolor to błąd

Posiadam odcień podajże w odcieniu beige i jest on strasznie ciemny. Pomimo, iż praktycznie cały rok mam ciemniejszą cerę ten niestety zarówno odcieniem jak i efektem na twarzy nie zjednuje sobie we mnie faworyta. Jest bardzo ciężki i powoduje efekt ciastka. Na pewno trzeba się nauczyć go nakładać gdyż konsystencja jest jakby musu. Mi troszkę to nie idzie ale spróbuję jeszcze gąbeczką być może wtedy znajdę na niego jakiś sposób. U mnie póki co czeka na mój dobry humor gdy będę chciała go z powrotem sprawdzic.

Dość dobry

Plusy:
+dobre krycie
+wydajny
+rzeczywiście matuje
+nie zapycha
+łatwo się rozprowadza
+ rozsądna cena
+nie podkreśla suchych miejsc

Minusy:
-raczej przeznaczony do ciemniejszych karnacji
-zostawia ślady np. na rękach, ubraniach, tak jakby się nie wchłaniał

5/5

Jest to produkt z niższej półki cenowej. Właśnie cena skusiła mnie do jego kupna. Produkt dobrze się nakłada zarówno pędzlem jak i gąbeczką. Ogólnie produkt współgra z bronzerem i korektorem. Utrzymuje się na mojej skórze tak z 5h. Potem wymaga delikatnych poprawek. Nie zauważyłam żeby podkład mnie zapychał. Nie wysusza skóry. Bardzo dobry produkt jak za taką cenę.

Nie

Do zakupu skusiła mnie jego cena, zaufałam mu ponieważ kilka jego produktów okazało się być hitami, jednak ten podkład, to totalna porażka. Jest bardzo gęsty, ciężko go rozsmarować na twarzy, nawet przy dobrze dobranym odcieniu nie wygląda on ładni i bardzo wysusza cerę, bynajmniej moją. Na twarzy po nałożeniu, po prostu odczuwałam go jakbym miała kilo tapety nałożonej, czułam w nim dyskomfort, do tego zapycha. Nie, nie, nie!!!

kiedy to było..

Używałam tego podkładu 2-3 lata temu, zależało mi wtedy na mocnym macie i kryciu. Podkład ma gęsta konsystencję musu, raczej nie udałoby się nałożyć go gąbeczką. Ja nakładałam go palcami, uważnie żeby nie było efektu maski. Podkład ładnie kryje, matuje na dłuższy czas, ale mimo wszystko jest to ciężki produkt i z perspektywy czasu już bym do niego nie wróciła, cały czas używam kryjących produktów ale jednak lżejszych i naturalniejszych, chce żeby moja skóra mogła oddychać.