Mouthwash with Fluoride (Woda do płukania ust z fluorem)

Mouthwash with Fluoride (Woda do płukania ust z fluorem)

Płyn do płukania ust Fluoride czyści i odświeża jamę ustną. Aktywny fluor pomaga wzmacniać szkliwo nazębne. Czyści i odświeża miejsca niedostępne dla szczoteczki, pomagając jednocześnie zachować zdrowe zęby i dziąsła. Zapewnia długotrwały świeży oddech.

Cena: 5,99zł/ 500ml

Na dłużej u mnie nie zagości

NIe przypadł mi do gustu pewnie dlatego, że zazwyczaj używam wypalajacego buzię Listerine. Jestem tak do niego przywyczajona, że tego płynu po prostu nie czułam w buzi.
Płukałam na siłę, żeby wykończyć i ładnie uzupełnia on mycie zębów. Oddech odświeża, ale nie na długo, spektakularny w tej funkcji więc nie jest.
Bardzo przystępna cena.
Wydajny.
Smak dla mnie mdły niestety.

Używam tego produktu od: niecałe dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Dobry stosunek ceny do jakości

Jak dla mnie płyn jest za słaby, lubię takie mocne, wręcz wypalające jamę ustną, jak Listerine, ale wciąż może być. Dobrze odświeża oddech, chociaż nie spektakularnie, wypłukuje resztki pokarmu, trochę wybiela zęby. Dobrze uzupełnia proces mycia zębów. To najlepszy płyn do płukania w tej cenie z jakim miałam do czynienia i nie odbiega bardzo jakością od płynów trzykrotnie droższych.

Używam tego produktu od: dwa tygodnie

fajny i tani

Ten płyn od kilku lat gości w mojej łazience :) Nie wyobrażam sobie już życia bez niego :) Lubię go za to jak odświeża i za niską cenę ;) Jak dla mnie jakością nie odbiega od droższych produktów tego typu. Jest może dość mocny, ale ja właśnie takie lubię ;) Po jego użyciu czuję miłe odświeżenie. Polecam, ale uwaga - uzależnia ;)
Nie wiem czy ma jakikolwiek wpływ na zdrowie ząbków, ale na pewno im nie szkodzi ;)

Używam tego produktu od: od kilku lat
Ilość zużytych opakowań: nie jestem wstanie zliczyć

pierwsza depilacja bikini

Super.!

Uwielbiam ten płyn:)

Przede wszystkim fajnie odświeża oddech, od kiedy go używam moje zęby są zdecydowanie bielsze. Na pewno na długo pozostanie w mojej łazience :) Na początku przeszkadzał mi jego zapach i "ostrość", jednak przyzwyczaiłam się do niego i nie wywołuje już u mnie łzawienia oczu, tak jak na początku. Bardzo dobrze \\\'wypłukuje\\\' z ust resztki pokarmu, których nawet szczoteczka i nić dentystyczna nie są w stanie usunąć. Na pewno ogranicza powstawanie płytki nazębnej, a w rezultacie kamienia.

Podsumowując świetny produkt, za rozsądną cenę. (4,99 na promocji)

Mój KWC!

Nawet już przestałam szukać innych płynów do płukania jamy ustnej. Zawsze kiedy zrobiłam odskok w stronę Colgate lub Listerine i tak zaraz wracałam do płynu z Rossmanna (wyjątek zrobiłabym dla Meridolu, ale ten jest dużo tańszy).

Czym ten płyn zaskarbił sobie moją sympatię?
1. Bardzo dobrze i na długo odświeża
2. Nie ma posmaku cukru
3. Ceną

I to mi wystarczyło, żeby na stałe zagościł w mojej łazience :-)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: nie zliczę ;-)

Tak...

Lubię płyny do płukania ust Rossmanna bo nie mają alkoholu i za mocny smak mięty, który uwielbiam :)

Odświeża na długo i nie czuć po nim słodkiego posmaku jak po Colgate Herbal (ble:(). Fakt, jest mocno ostry, ale mi to nie przeszkadza, bo jestem uzależniona od mięty :)

Dodatkowy plusik za dużą butlę w niskiej cenie. Naprawdę jakością nieodbiega za bardzo od Colgatea, a po pastach Colgate oczekiwałam również dużo od płynu do płukania ust. Rossmann to na razie mój faworyt.

Jedyny minusik za zakrętkę, z którą nie zawsze mogę sobie poradzić ;)

POLECAM!!

Ciągle za mocny...

Daję mu te 3 gwiazdki, żeby odróżnić od pozostałych rossmannowskich płynów do ust, bo jest jeszcze najłagodniejszy; jakoś tak dziwnie przez pierwsze 10 sekund nic się nie dzieje, dopiero potem wchodzi znajome wyżeranie i łzawienie zaczerwienionych oczu. Plus również za brak alkoholu.
Zaznaczyłam, że nie wiem, czy kupię ponownie, bo może kiedyś jednak kupię, jak nie będzie moich ulubionych płynów, a ten jest tani, ale wolałabym, nie musieć go ponownie kupować...

Używam tego produktu od: 2 tyg.
Ilość zużytych opakowań: 3/4

nie podoba mi sie

bardzo toksyczny barwnik na dzień dobry - po prostu fuj i ble... wyżera dziąsła wżera się w każdą tkankę. super alkoholik z niego z dodatkiem mięty powoduje podrażnienie i pieczenie i łzy w oczach nie pieni się dobrze... najlepszy jest płyn elmex i tyle:)

Używam tego produktu od:kilka tyg

solidnie oświeża

Bardzo mocno odświeżający płyn o wyrazistym, ostrym smaku. Stosuję połowę zalecanej przez producenta dawki - inaczej nie dałabym rady. Stosunek pojemności do ceny plasuje się bardzo dobrze. Jako odświeżacz w sam raz. Nie rujnuje kieszeni, a wiadomo, że płyny szybko się kończą, a ceny bywają wygórowane.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu z przerwami

jak dla mnie super

Bardzo dobry płyn d0 płukania ust, jednak generalnie przeznaczony dla śmiałków, bo jest tak ostry, że płukanie ust wyciska łzy z oczu, ale ja ten efekt nawet lubię :P Świetnie wygładza zęby, pozostawia mega świeży oddech i przyjemne uczucie czystości.
Co do działania na zdrowie zębów nie mam zdania.
Na plus jest jeszcze jego cena, często jest w promocji

Używam tego produktu od:wielu miesięcy, z przerwami
Ilość zużytych opakowań: ze 3