Rossmann, Styling Gel Wet Look (Żel nadający włosom 'mokry' look)

Rossmann, Styling Gel Wet Look (Żel nadający włosom 'mokry' look)

Żel, niezależnie od rodzaju "mokrej" fryzury, zapewni włosom wyjątkowo długą żywotność, nie tłuści ani nie przytłacza włosów, daje się łatwo zeszczotkować.

utrwalające
w słoiku
Struktura
lekkie
żel
Utrwalenie
średnie

Świetny

Jako jeden z nielicznych produktów ten żel ogarnia moje włosy.Nakładam na wilgotne loki ,trochę ugniatam i fryzura świetnie się trzyma.Żel mimo ,że jest tani to można go smiało porównać do górno pułkowychproduktów ,bez rujnowania portfela bo kosztuje smieszne grosze.Mogę go używać 2/3 dni pod rząd i nie obciąża,nie tłuści włosów,mało tego idealnie podkreśla loki i daje mokry efekt.Mega wydajny

Używam tego produktu od: tamtego roku
Ilość zużytych opakowań: drugie w akcji:)

the best of the best

Mam bardzo niepodatne włosy na kręcenie,loki prostują mi się zazwyczaj po półgodzinie i nic na to nie pomagało,żadne pianki ani żele typu Taft czy Palmolive.Szukając czegoś w Rossmanie zwróciłam uwagę na śmiesznie niską cenę tego żelu,szczególnie w stosunku do pojemności.Kupiłam go na probę,mimo że koleżanka mi to odradzała,mówiąc,że Rossman to kiepska firma,a produkt o takiej cenie nie może być dobry.Dla mnie jest najlepszy :) Ułożone z jego pomocą loki czy gniecione fale trzymają się do następnego mycia,nawet bez lakieru,a włosy wcale nie są sklejone.Przy tym jest niezwykle wydajny,używam go średnio co 2 dni i dopiero niedawno skończyłam pierwsze opakowanie.Jedynym minusem jest niezbyt przyjemny
zapach,ale kto wie,może producent kiedyś zdecyduje sie go zmienić.Zresztą wszystko jedno,i tak będę go używać,bo dla moich włosów nie ma lepszego preparatu :)

Używam tego produktu od:prawie roku

całkiem przyjemny

+delikatny, nie wysusza włosów
+nie natłuszcza włosów
+nie obciąża ich
+tani
+ładnie podkreśla loki

Niestety, już po dokonaniu zakupu tego produktu, dowiedziałam się, że Rossmann testuje na zwierzętach. Dlatego już więcej tego żelu nie kupię.

Amika

niezły

Podstwową zaletą tego żelu jest to, że nie skleja włosów. Gdy są napuszone doprowadza je do porządku. Można dzięki niemu uformować ładne loki, chociaż nie będą one trwałe. I tak go lubię, bo jest naprawdę tani, nie obciąża włosów, nie skleja. Kojarzy mi się z taką wodną galaretką, ale jest naprawdę ok :)