seria "poniżej 20", Krem o silnym działaniu przeciwtrądzikowym

seria "poniżej 20", Krem o silnym działaniu przeciwtrądzikowym

Sprawia, że cera po trzech tygodniach ciągłego używania staje się gładsza. Liczba zaskórników wyraźnie się zmniejszyła. Przyjemna konsystencja, świetnie się wchłania, działa kojąco. Minusem jest zapach, ale przy tych efektach...

Cena: ok. 13 zł / 50 ml

pomyłka

W walce z trądzikiem stosowałam wiele rzeczy. M.in. właśnie ten produkt. I to była jakaś totalna porażka, pomyłka. Używałam go dosyć dawno, dlatego nie pamiętam konsystencji ani zapachu, jak również czy zostawiał na skórze jakiś tłusty film. Wiem jedno:kompletnie mi nie pomógł, a kto wie czy nawet nie pogorszył stanu skóry. W ogóle nie zwalczał pryszczy, byłam zaskoczona jak można sprzedawać taki bubel. Naprawdę porażka.

Używam tego produktu od:jakieś 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań:1,z wielkim wysiłkiem zużyłam całe !

Ehh :/

Spodziewałam się czegoś więcej. Po nałożeniu kremu skóra jest bardziej tłusta niż przed nałożeniem. Nie usuwa pryszczy, zaskórników. Nie polecam, chyba że dla dziewczyn z pryszczami jak na lekarstwo

może być

na początku bardzo pomagał, likwidował wypryski itd. potem przestałam go używać a gdy do niego wróiłam jakoś mniej pomagał (może dlatego że mam więcej wyprysków a wtedy było ich nieduzo?). zapach nawet okey, konsystencja taka sobie.

depilacja ciąża

Taki sobie

Jakiś miesiąc temu kupiłam sobie drugą tubkę tego kremiku. W sumie to pierwsza wrażenia na mnie nie zrobiła (kupiła mi ją mama) Ogólnie krem dosyc długo się wchłania, nie matuje, dlatego używałam go na noc. Miałam wrażenie jakby rzeczywiście pomagał. Po nim skóra rano była jakaś ładniejsza. Obecnie stosuje zapobiegawczo na dekolt i plecy. Wypryski pojawiaja mi się tam bardzo rzadko, ale czuje się lepiej smarując te miejsca czymś antybakteryjnym. Przed używaniem kremu do twarzy mam jakieś wątpliwości. Nie wiem dlaczego; czy to ta konsystencja, czy dziwny zapach... Teraz zauważyłam, że w sklepie pojawił się nowszy model tego kremiku;) więc pewnie w tej postaci już się go nie da kupić...

Ilość zużytych opakowań: 1 i 1/2

śmierdzi staruszkami

Ten kremik to jakaś pomyłka.... przede wszystkim nadaje sie chyba tylko na noc bo zostawia tłusta powłoke, smierdzo katastroficznie, zatyka pory, jest ciezki i nieprzyjemny podobnie jak ten caly OCTOPIROX :/ NIE POLECAM wcale nie pomaga walczyc z tradzikiem :P

ilość zużytych opakowań: połowa 1

pomaga

Po 2 tygodniach używania naprawdę widać efekty! Faktem jest, że cera się po nim trochę błyszczy :/. Już go nie używam, bo nie mam trądziku, ale polecam wszytskich, którzy zmagają się z pryszczami.

Idealny....

na powstawanie trądziku :/. Wcale nie wchłania się dobrze, jest tłusty, ma nieprzyjemny zapach opon samochodowych :). Zdesperowana użyłam go wiele razy, licząc na to, że za którymś razem zadziała. Zdecydowanie nie spełnił moich oczekiwań, pobudził powstawanie zaskórników.
I- co najgorsze- po dostaniu się do oczu wywołał tak ostre zapalenie i podrażnienie spojówek, że chodziłam opuchnięta i zapłakana z nieopisanego bólu przez cały dzień i całą noc.

Mam okropne wspomnienia. Po wielu nadziejach i bitwach wylądował w koszu i wcale nie było mi go żal :)

Może być

Ja używam go tylko na noc - na dzień raczej bym się nie zdecydowała, bo potrzebuje kosmetyku który zmatuje cerę, a nie natłuści - jak ten. Kiedyś, gdy miałam jeszcze bardzo duże problemy z cerą, kupiłam go - niestety nie poradził sobie. Teraz mam ładną cerę, sporadycznie pojawiają sie na niej krostki, ale to nie jest zasługa tego kremu, tylko tego że poszłam w końcu do dermatologa - i innym dziewczynom radzę to samo - nie wierzcie w te wszystkie kremy, tylko idzcie do lekarza, ja po pierwszej wizycie, już po tygodniu po przepisanym leku miałam śliczną cerę i do tej pory (minęło jakieś 1,5 roku) nie mam z nią żadnych problemów. Kremu jednak używam, bo wydaje mi się że zapobiega tym wszystkim drobnym "intruzom", jednak z większą iloscią pryszczy sobie po prostu nie poradzi :-)

Znowu mam piękne plecy!!!

Przez większą część mego życia byłam posiadaczką pięknych pleców, bez żadnych przebarwień, krostek etc. Po odstawieniu tabletek anty pojawiła się na nich (tzn. na moich plecach, nie na tabletkach) cała chmara pryszczy. Co ja mówię! Jakie pryszcze - to były SYFY-GIGANTY. Szok po prostu. Podobne, chociaż mniej spektakularne niespodzianki zaczęły wyskakiwać mi na twarzy. Po tym, jak niemal straciłam nadzieję, że cokolwiek da im radę, po przetestowaniu całej masy różnych cudowności, przekornie kupiłam ten kremik (przekornie, bo "poniżej dwudziestki" to ja byłam ho ho! ile lat temu). No i bomba! Plecy potraktowane tym specyfikiem znowu stały się zachwycające, krostki z twarzy zniknęły. Po prostu sielanka.

Stosuję tylko na noc, na plecy + twarz-linia rzuchwy i czoło.

Polecam bardzo, nawet nieco przeterminowanym (tak jak ja) dwudziestkom!

Mam mieszane uczucia

Mało regularnie używałam tego kosmetyku by móc o nim powiedzieć "rewelka" ale nie jest żle. Chyba naprawdę zmniejszył ilość pryszczyków.Niezbyt miły zapach ale co tam. niemałe znaczenie ma fakt że mój brat jest z kremu bardzo zadowolony

przez pewien czas ok

Krem rzeczywiście wygładza cerę i zmniejsza ilość krostek po 2-3 tygodniach. Ale potem już nie robi się lepiej, tylko ciągle tak samo, czyli jakby działa na skórę tylko przez pewien czas. Ja używam go tylko na noc, słabo się wchłania, nie nadaje się pod makijaż. Ale uspokaja i normalizuje cerę, więc za tą cenę (ok.13 zł) jest w porządku.

Coś tam działa:)

Czekałam ponad miesiąc na dodanie recenzji, aby była wiarygodna:) Nie mogę jednak ocenic z cala pewnościa działania kremu, bo jego używanie zbiegło się z rownoczesnym masowym dbaniem o cerę (maseczki, regularne oczyszczanie etc:)) .
Sadze jednak ze DZIALA, zapach nieprzyjemny ale znosny, konsystencja pozwala mi na uzywanie go jedynie na noc - inaczej ludzie mogliby przegladac sie w moim czole, a faceci nawet sie przy nim golić:D Cera jakby ładniejsza, jakby zdrowsza, jakby mniej syfków, ale to wszystko JAKBY. Ja jestem zadowolona.