Glamour, Pearl Concept Lipstick

Glamour, Pearl Concept Lipstick

Najnowszym osiągnięciem laboratorium badawczo-wdrożeniowego Delia Cosmetics jest zastosowanie w pomadkach masy perłowej otrzymywanej z perłopławu PINCTADA MAXIMA zamieszkującego wody Pacyfiku i Oceanu Indyjskiego. Perłopław ten charakteryzuje się największymi rozmiarami spośród znanych aktualnie przedstawicieli tego gatunku. Wytwarza on najpiekniejsze i najbardziej poszukiwane perły na świecie. W masie perłowej występują liczne proteiny i mikroelementy, które są prawdziwym śródłem składników aktywnych majšcych zbawienny wpływ na spragnione regeneracji usta. Dzięki zawartości masła shea oraz oleju sojowego pomadka daje natychmiastowe odczucie miękkości skóry oraz efekt wygładzenia, połysk oraz jedwabistą gładkość. Pielęgnuje usta i aktywnie chroni je przed utratą wilgoci nawet kilka godzin po użyciu. Kolekcja składa się z 18 kolorów. Bogata kolorystyka daje możliwość trafnego doboru koloru do urody, okazji oraz stroju.

Cena: 8-10zł

Nie polecam

- Zobaczyłam b.ładne, eleganckie opakowanie pomadki, zainteresowałam sie ponieważ chciałam kupić sobie pomadkę w jakimś jasnym kolorku a opakowanie jak widać przyciąga. Jedyną zaletą pomadki był kolor który wybrałam - bardzo ładnie wyglądał wieczorem na ustach ale niestety nie nacieszyłam się nią długo - jej zapach jest okropny, zresztą błyszczyki tez maja taki zapach i smak, poza tym wysusza trochę usta, nie warta swojej ceny, zapłaciłam za nią 9 zł, żałuję, że nie kupiłam sobie czegoś lepszego.

Używam tego produktu od:miesiąca