Stila, Lip Glaze

Stila, Lip Glaze

Pojemność 2,4 ml

Kolory Majesty, Apricot i Grapefruit

Błyszczyki, które podnoszą błyszczykową poprzeczkę.
Dość gęste, nie są zbyt wodniste, nie kleją się i utrzymują bajecznie długo.
Wyglądają naturalnie,ale mają w sobie na tyle dużo pigmentu,że kolor pokazuje się na ustach, Mogłyby być bardziej wydajne i łatwiej dostępne, to chyba mój jedyny zarzut. Kolor Majesty, z ciemnym fioletowym podtonem, był moim absolutnym hitem,ale aktualnie jest niestety nie do dostania.
Z drugiej jednak strony polecam delikatne, brzoskwiniowe kolory Apricot i Grapefruit.

WSPANIAŁY!

Jeden z moich ulubionych błyszczyków (a używam ich bardzo dużo ;)) Bardzo dobrze nawilża usta, wspaniały owocowy zapach, długo się trzyma, nie jest wodnisty, nie klei się. Jak dla mnie same zalety. Do tego wspaniale eksponuje usta. Szkoda tylko, że nie można go dostać w Polsce, chyba, że trafi się jakaś sztuka na allegro. Aktualnie posiadam kolor "ulta" mate pink i jest to mój ulubiony odcień - jasny, perłowy róż.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Piękne kolory

Mam kolory : guava, passion fruit i watermelon, wszystkie bez drobinek, nadają ustom apetyczny, gładki naturalny róż.
Na ogół używam mocno czerwonawych lub ciemnoróżowych matowych szminek , gdyż inaczej wyglądam bezbarwnie, nudno i choro. W wypadku tych trzech błyszczyków, usta wyglądają świetnie, a twarz młodziej. Nie wysuszają, utrzymują się przeciętnie, cena dość wysoka, ale zakładając że przetestowałam kilkadziąt błyszczyków i nigdy nie byłam równie zadowolona, to KWC (zwłąszcza guava).
Posiadam też spiced pumpkin i jeszcze jeden kolor, ale nie odpowiadają mi zarówno ze względu na drobinki jak i cynamonowy zapach.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań:5-6?

Makijaż ślubny

jestem zadowolona

mam sześć różnych kolorów, kupiłam je w zestawie i właściwie każdy mi się podoba. Zapach i smak mają prawie niewyczuwalny, chociaż każdy kolor inaczej pachnie (najbardziej czuć w jednym grejpfrut). Kolory ładne, drobinki nie są nachalne, ale jednak są. Konsystencja dość gęsta i lepka ale za to długo się trzyma. Na jego plus jest dobra pielęgnacja ust, nie wysusza, ale aplikacja jest jego minusem. Tzn. ten pędzelek jest ok, ale trzeba czasem przekręcić dużo razy, zanim się coś wydobędzie a z kolei, jak się już wydobędzie, to wylatuje zdecydowanie za dużo i za to minus.
No i jest trochę drogi w regularnej sprzedaży.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie kilku różnych kolorów

Świetny

Uwielbiam ten błyszczyk. Mam kolor Spice Pumpkin, delikatnie pomarańczowy o cudnym cynamonowym zapachu. Daję 5 gwiazdek, bo szukałam produktu, który daje efekt mokrych ust i właśnie znalazłam. Opakowanie z pędzelkiem jest superwygodne. W dodatku na Truskawce kosztuje ok. 35zł, więc cenowo też super!!!

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

spektakularny efekt

Mnie bardzo odpowiada.

Zaznaczę, że poprzednia recenzja odnosi się do innego kosmetyku - Demi Creme to nie Lip Glaze...

Mam Lip Glaze, kolor Grape. Kolorek śliczny, nasycony (na ustach fuksja złamana ciemnym winogronem), błyszczyk pięknie wygładza, daje efekt mokrych, pełnych ust.
Nie jest super trwały - ale coś za coś - większość "trwałych" (o ile błyszczyki mogą w ogóle byc trwałe...) błyszczyków bardzo wysuszało moje usta, ten je nawilża i pielęgnuje, a efekt po pomalowaniu jest spektakularny, na większe wyjścia. Bardzo przykuwa uwagę :). Zapach jest śliczny, dokładnie winogronowy.
Aplikator wygodny, pędzelek fajny, dokładnie pokrywa usta błyszczykiem. Nie mogę się też przyczepić do ceny, bo pierwszy dostałam jako gratis, a drugi zamierzam kupić za granicą za cenę ok 35 zł.

Używam tego produktu od: około roku

Nie warte swej ceny.

Cena tego produktu jest kompletnie nieproporcjonalna do jego jakości.
Największym bajerem jest tu sposób aplikacji (wykręcany błyszczyk od razu przechodzący na pędzelek), ale mnie to nie satysfakcjonuje.
Aplikacja błyszczyka zajmuje zdecydowanie zbyt długo, trzeba się naczekać zanim produkt łaskawie wylezie przez pędzelek, a sam błyszczyk... no cóż, ładnie się błyszczy. Tak jak setki innych błyszczyków za 1/10 tej ceny. Lepi się na ustach, chemicznie pachnie, i czym się tu zachwycać?
Wolę za tą cenę kupić sobie 10 innych, tańszych i przyjemniejszych w stosowaniu błyszczyków.
I bardziej wydajnych! Niecałe 2,5ml za $20? Kpina.