Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Neogen, Glacial Magic, Pore Mask (Oczyszczająca maseczka z mikrocząsteczkami gleby polodowcowej)

Maseczka oczyszczająca z mikrocząsteczkami kanadyjskiej gleby polodowcowej oraz kwasem węglowym dla kompletnej pielęgnacji skóry z rozszerzonymi porami.
Formuła wolna od 23 składników szkodliwych: nie zawiera parabenów, talku, siarczanów, oleju mineralnego, wazeliny, fenoksyetanolu, sztucznych środków bakteriobójczych, BHA, Triklosanu, BHT, barwników smołowych, absorbentów UV, kwasu salicylowego, dimetikonu, DBP, kwasu sorbinowego, arszeniku, DEHP, BBP, ołowiu, etanolu, dioksanu.
Ukończone testy kliniczne (7) pod względem skuteczności oraz bezpieczeństwa dla skóry: zwęża rozszerzone pory, usuwa zaskórniki, poprawia kontur twarzy, redukuje nadmiar sebum oraz łoju, poprawia teksturę oraz obniża temperaturę skóry.
*W przeciągu 30 sekund od nałożenia maski na skórę, kwas węglowy tworzy mikrobąbelki, które wnikają w pory dogłębnie je oczyszczając.
**Właściwości magnetyczne maski absorbują zanieczyszczenia osadzone na skórze.
***Dla uzyskania lepszego efektu maseczkę należy używać z Magic Pore Brush.
Główne składniki:
• Gleba polodowcowa
Uformowana w sposób naturalny tysiące lat przez naszą erą. Zawiera ponad 40 rodzajów minerałów. Wykorzystywana w medycynie tradycyjnej w celu leczenia ran oraz stanów zapalnych skóry. Skutecznie absorbuje pot oraz zanieczyszczenia. Ma działanie złuszczające.
• Kwas węglowy
Ma działanie ściągające, niweluje rozszerzone pory.

klasyczne
w słoiku
>100ml

Płatki śniegu ?

Maseczka zawiera mikrocząsteczki z gleby polodowcowej oraz glinkę koloidalną z kanadyjskiej Kolumbii Brytyjskiej. Ma za zadanie oczyścić pory z resztek zanieczyszczeń i sebum, złuszczyć martwy naskórek, zlikwidować zaskórniki, zwęzić pory ... brzmi dość ciekawie. Zaintrygowało mnie zawartość gleby polodowcowej, więc postanowiłam spróbować !

Konsystencją jest dość gęsta, po nałożeniu czuć wyraźne chłodzenie. Niektórzy porównują to do śniegu, moim zdaniem jest to przesadzone określenie. Maska zaczyna delikatnie się pienić, nie spodziewałam się tego. Wytwarzają się bąbelki dzięki której podobno składniki dogłębnie oczyszczają pory. Stosowanie maski należy do bardzo przyjemnych. Tworząca się pianka delikatnie łaskocze a uczucie chłodu relaksuje.
Skóra jest przede wszystkim nawilżona i wygładzona, delikatna w dotyku. Pory delikatnie zwężone. Po za tym nie zauważyłam nic więcej.
Maska do najtańszych nie należy, chociaż jest nawet wydajna. Tak szybko mi się nie skończyła. Dodatkowo zamknięta w ślicznym pudełeczku wraz z ,,szczoteczką",która jest tylko gadżetem.
Cenię sobie naturalne kosmetyki, takim właśnie jest ta maska-bez zbędnych chemikaliów. Efekty stosowania są widoczne już po 1 opakowaniu.