AA, AA Cera naczynkowa, Maseczka odżywczo-regenerująca

AA, AA Cera naczynkowa, Maseczka odżywczo-regenerująca

Maseczka zmniejsza rumień i przekrwienie skóry,
wzmacnia i uszczelnia naczynia krwionośne, dzięki czemu zapobiega ich pękaniu.
Błyskawicznie i długotrwale nawilża skórę, regenerując ją, odżywiając i łagodząc podrażnienia, zaś cera odzyskuje naturalny, zdrowy koloryt.
Działa intensywnie m. in. dzięki zastosowaniu Metylochalkonu hesperydyny oraz witaminy C.

Bardzo dobra maseczka.

Maseczka jest wydajna, przy nakładaniu jej na nos i policzki, starcza na ok. 4 użycia. Rzeczywiście zmniejsza rumień i bladzi skórę. Po zastosowaniu maseczki skóra jest delikatna, gładka, miękka i, co najważniejsze, niepodrażniona. Jestem bardzo zadowolona z efektów jej działania. Używam tego produktu od: 1 miesiąca

podraznila

Kupilam jedna saszetke z ciekawosci w zeszlym roku we wrzesniu. Gdy przyjechalam po urlopie do domu postanowilam ja wyporbowac. byl pazdziernik, a moze listopad. Nalozylam maske i czekalam. Juz nawet nie pamietam czy cos sie dzialo w trakcie trzymania. To co mi utkwilo w pamieci to to, co sie dzialo po jej zmyciu. Mialam bardzo podrazniona twarz. cera byla rozpalona, cala czerwona, swedzaca i burak sie nasilal. Szybko nalozylam gruba warstwa krem nocy z tej serii i doznalam ukojenia. cera powolutku sie uspokajala, z buraka zmienialam sie w bladolica kobiete.
Bardzo mnie ta maseczka zawiodla. krem nocny z tej serii koj moja cere i obkurcza naczynka. Rumien znika, a przy tej masce bylo wrecz odwrotnie.

Używam tego produktu od:jesienia w zeszlym roku

Ok

Ja stosuję czasem jako wzmocnienie moich słabych i rozszerzonych naczynek na noc, potem krem na noc. Cera jest gładka, nie podrażnia, nie uczula, policzki mniej zaróżowione. Naczynek nie zamknie, bo zrobi to tylko chirurg:D, ale wydaje mi się, że są mniej widoczne, po nałożeniu podkładu wręcz niewidoczne:).
Polecam jako uzupełnienie kremu, po całonocnych zabawach z tak zwanymi używkami, które niestety naczynka mocno rozszerzają. Cena rewelacyjna do jakości:)

Używam tego produktu od:kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań:2 opakowania

Studio fryzur kucyk Beyonce

jest całkiem dobra

Maseczka faktycznie rozjaśnia twarz. Chociaż nie mam zbytnio zaczerwienionej twarzy, raczej taką zaróżowioną, to że tak powiem ta maseczka bladzi ją :) Dodatkowo cudownie nawilża i nie uczula.
Dla mnie jest świetna.

Używam tego produktu od:2 tygodni