Lip Gloss (Błyszczyk do ust z aplikatorem)

Lip Gloss (Błyszczyk do ust z aplikatorem)

Błyszczyk zapewnia głęboki i pełen blasku kolor. Gwarantuje długotrwały efekt oraz pielęgnuje i chroni delikatną skórę ust. Zamknięty w eleganckim opakowaniu z aplikatorem.
10 soczystych i intensywnych odcieni.

Cena: ok. 10zł/ 7ml

Zawsze do niego wracam

Błyszczyk jak błyszczyk, jednak ma w sobie coś takiego, że zawsze do niego wracam. Może śliczny kolor (taki jak na zdjęciu z opisem), może owocowy, nienachalny zapach, może to, że delikatnie pielęgnuje usta i nie wysusza jak większość błyszczyków, nie klei się do moich długich włosów, kiedy wieje wiatr, jest lekki, a zarazem kryjący... i może ma jeszcze kilka zalet, poza bardzo przystępną ceną (zapłaciłam za niego 5 zł ;)
Na co dzień idealny, choć nie powiem, nie jedyny - jestem jedną z tych osób, które w torebce mają więcej niż 10 różnych błyszczyków - w zależności od nastroju, może dlatego wydaje mi się, że jest tak baaardzo wydajny ;)

Nawet dobry

Jak to któraś recenzentka napisała-bardziej przypomina to pomadkę w płynie niż błyszczyk. Jest dość trwały, nie klei się, nie wysusza ust... Ale moim błędem było wybranie dość nasyconej czerwieni, która teraz nie do końca mi pasuje :/ Nie wiem, czy kupię ponownie, bo chociaż to całkiem dobry błyszczyk, to jednak czegoś mu brakuje ;)

Dość dobry

+ nie wysusza, można zaaplikować na suche usta (oczywiście bez przesady)
+ ładny, subtelny połysk
+ za bardzo nie skleja
+ zapach ok, nie ma dziwnego smaku
+ całkiem wygodna aplikacja
+ nie gęstnieje
+ jak na błyszczyk w tym przedziale cenowym, dość trwały :)

- nie daje tak "szałowych" efektów, jak droższe błyszczyki

Używam tego produktu od: ok. tygodnia

Eris film 2

nie zachwyca

Kupiłam wiedziona ciekawością i dlatego że znalazłam ladną naturalną czerwień. Kosmetyk bardziej przypomina pomadkę w plynie niż byszczyk, rzeczywiście jest lekki i się nie klei ale też nie daje prawie żadnego połysku. Zapach też nawet sympatyczny. Jednak to wszystko to za mało żebym kupiła go ponownie.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

średni

Mam prześliczny beżowy kolor nr 609. Ładnie preentuje się na ustach, fajnie lśni. Nie radzę go jednak używać na zbyt suche usta gdyż napewno ich nie nawilży a wręcz brzydko na nich zaschnie. Ogólnie jest dobry, nie posiada jednak żadnych właściwości pielęgnujących. Jestem zadowolona tylko dlatego, że mam dobrze dobrany odcień do karnacji.