Pur La Vie Lipstick

Pur La Vie Lipstick

Idealna szminka do codziennego użytku. Nie charakteryzuje się niesamowitą trwałością, ale w zamian skutecznie nawilża i pielęgnuje usta sprawiając, że są bardziej miękkie i delikatne z każdym dniem. Pomalowane nią usta sprawiają wrażenie pełniejszych i młodszych, gdyż Pour La Vie nawilżając je pomaga wygładzić pionowe bruzdki. Imponująca jest szeroka gama kolorów zawierająca ponad trzydzieści odcieni zamnkniętych w ładnych opakowaniach o barwie znajdującego się wewnątrz produktu. Jest to duża zaleta, choćby dlatego, że posiadając kilka szminek tego samego rodzaju łatwiej szybko znaleźć w kosmetyczce tą odpowiednią :-)

bardzo fajna szminka :)

Uzywałam jej jakiś czas temu i musze przyznać, ze byłam mile zaskoczona. Szminka bardzo elkka, ale dobrze przylega do usta - naprawde je powieksza i wygladza ( w widoczny sposob).
co mnie martwi to to, ze chyba nie jest juz dostepna w regularnej sprzedazy....

Używam tego produktu od:roku

Klasa!

Kupiłam mamie na dzień matki taką krwisto-czerwoną. Wygląda jak Marylin Monroe! Ponadto usta są nawilżone, ładnie się błyszczą, są taki smakowite :) Opakowanie też ciekawe :) Cena.. No cóż, ja zapłaciłam kilka zł na allegro, ale ciii.. :)

Używam tego produktu od: mama od dnia matki ;p
Ilość zużytych opakowań: 1/4 sztyftu

przyjemna

Mam kolor nr 19- brun rose i jak na moje oko jest to bardzo ładny odcień, odpowiedni zarówno na wieczorne wyjścia jak i na dzien.
Szminka optycznie powiększa usta, wydają się swieże i gładkie. Wyglądaja estetycznie i naturalnie. Na szczęście nie tworzy grubej obrzydliwej warstwy, jak to niektóre pomadki potrafią.
Trwałość nie jest może powalająca, ale też nie tragiczna, jak niesłusznie twierdzą przedmówczynie (chociaż pewnie wszystko zależy od rodzaju ust:))
Na plus- baardzo smakowity, typowo "burżujski" zapach.(smak już niestety nie;))Fajne,fikuśne opakowanie.
Ogólnie polecam
.Używam tego produktu od:1miesiac

3 rodzaje dolnej kreski

Śliczna

Fajna szminka na codzień.Nie potrzeba lusterka ani konturówki, żeby dobrze się nią umalować, jest dosć trwała. Mam kolor 56, jasny róż ze złotymi drobinkami. Ładne opakowanie i zapach. PolecamUżywam tego produktu od:2 m-ce

niezla

mam trzy-wszystko to odcienie rozu. i taaak...wydaje mi sie, ze kolr sztyftu jest duzo ladniejszy niz to, co te pomadki zostawiaja na ustach. bo kolory sa piekne. na ustach prezentuja sie ciut gorzej.
spodziewalam sie efeku shine delicieux loreala...ale tez szminki sa zdecydowanie ciezsze, mniej blyszczace i znacznie dluzej trzymaja sie przez to na wargac, co jest oczywiscie plusem. zapach...czasem mi sie podoba, innym razem czuje po prostu szminke. coz...zaznaczam, ze juz nie kupie, bo moje trzy sztuki chyba mi wystarcza. ale ogolnie...niezla chociaz NIE idealna pomadka,

U?ywam tego produktu od:
Ilo?? zu?ytych opakowa?:ma 3

podoba mi się!

Dzięki wizażowym wymianom stalam się posiadaczką takiej szminki o numerze 18 beige rose. I jak sama nazwa wskazuje jest to szminka pośrednia między beżem a różem - bardzo naturalny nienachalny kolor. Mimo tego, że preferuję raczej ciut jaśniejsze odcienie ten dobrze komponuje się z moim makijażem.
Szminka jest twardawa, nie rozmazuje się poza kontur ust. Pokrywa usta równą warstwą i przez wiele godzin pozostaje na miejscu - chyba, że zostanie zjedzona razem z lunchem ;) Ma delikatny zapach wyczuwalny tylko w momencie malowania ust i podczas wąchania sztyftu. Jest prawie matowa, ale kolor nie jest płaski.
Wydaje mi się, że może podkreślać suche skórki jeśli ktoś takie posiada - na wypielęgnowane usta jest idealna.

Używam tego produktu od:kilka dni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie

Na kazda pogode

Miekka, perlowa szminka nadaje sie na kazda okazje. Mam kolor 05 Tourmaline pour calines, jasny perlowy roz, ktory swietnie komponuje sie z przydymionym makijazem oczu. Ladnie nablyszcza usta i nie wysusza ich, czesto jednak trzeba poprawiac usta, bo dosc szybko sie zjada. Cudnie pachnie. Brawo za duzy wybor kolorow i bardzo estetyczne opakowanie.

Używam tego produktu od:kilku tygodni

Fajna szminka.

Bardzo fajna szminka. Mam odcień nr 12, mocna czerwień, dlatego rzadko jej używam, raczej na większe wyjścia, ale niedługo przyjdzie poczta kupiona na Allegro druga, w odcieniu beżowym. Jestem z niej bardzo zadowolona. O dziwo mam odczucia nieco inne niż w opisie produktu: jak dla mnie ta szminka jest bardzo trwała. Może taki przykład: Pomalowałam usta, później było ciastko, herbata, kino, a po powrocie do domu usta wciąż były pomalowane bez poprawek. Jakieś 5 h. Za to wcale nie nawilża. Trochę mi to przeszkadza, ale używam jej na tłusty krem i wtedy wszystko gra. Uwielbiam jej piękny kolor. Opakowanie też ładne. Zapach - cudowny, jak we wszystkich produktach Bourjois. Polecam.

Używam tego produktu od: dwóch m-cy

a ja ją lubie...

Mam obecie kolor 14 Rubis, typowa czerwień i używam jej dość rzadko, raczej na wieksze wyjscia. Kolor mocno nasycony ale można go '"regulować" . dla mnie dość trawła i ladnie roaprowdza się na ustach, pachnie intensywnie i typowo dla Bourjois. Tylko nie nawlża wogóle!!! Opakowanie bardzo ładne, wygodne i trwałe.Kupię ale jaśniejszy kolor .

Tragedia :(

Chyba najgorsza szminka jaką miałam! Całkowicie mi nie podeszła. Po nałożeniuc zułam jakbym miała warstwe łoju, która zaraz "ważyła" się (w miejscu styku obu warg) Nakładała się też "tępo". Niestety wcale nie polecam!

Idealna. :)

Mmm, dostałam od mamusi której nie podobał się kolor czyli brąz, numer 43. :)
Idealna konsystencja, naturalny kolor, trwałość, nawilżenie i ładne opakowanie. :) Żeby nie przesadzić dodam, że jest jedna wada jaką zauważyłam: zapach... Za intensywny. Ale i tak gorąco polecam. :)

mieszane uczucia 2

Zgadzam sie z moja poprzedniczka co do mieszanych uczuc. Kupilam ja za porada ekspedientki - szukala szminki do suchych ust i to miala byc wlasnie TA. 1. Nie nawilza ust jakos nadzyczajnie, ale nie wysusza, choc daje lekkie uczucie sciagania (moja mama tez miala to samo uczucie). 2. Podkresla suche skorki. Lepiej klasc ja na balsam.3. Naklada sie srednio, z pedzelkiem lepiej. Nalozona za grubo wyglada tragicznie. Nalozona cieniutko jest nieco transparentna i wyglada fajniutko.4. Fantastyczny wybor kolorow (ja mam numer 32, miel pour demoiselles, zloto-pomaranczowy, naprawde piekny). 5. Piekny zapach.6. Super nietrwala.Nie wiem czy kupie ja jeszcze kiedykolwiek, ale jesli tak, to wylacznie dla kolorow.