Beauty Care, Tonik nawilżający bez alkoholu

Beauty Care, Tonik nawilżający bez alkoholu

Tonik skutecznie oczyszcza, odświeża i tonizuje skórę, aby przywrócić i zachować jej naturalną równowagę. Nie zawiera alkoholu.
Podstawa skuteczności:
- wyciąg z ogórka - wykazuje łagodne działanie nawilżające, ściągające i rozjaśniające
- wyciąg z aloesu - regeneruje i nawilża, posiada właściwości łagodzące i kojące
- alantoina - wzmacnia i chroni
Idealna formuła dla każdego typu cery.

Swietny

Bardzo dobry tonik, super odswierza twarz po umyciu, nie sciaga, nie podraznia wrecz uspokaja twarz,uzywalam go juz jakis czas temu pozniej wrocilam do tonikow z ziaji ale musze do niego powrocic, polecam !!!

Używam tego produktu od:dawno

świetny

Nie mam wielkiego doświadczenia w używaniu toników, więc moja ocena nie będzie obiektywna. Stosowałam go razem z mleczkiem tej serii. Zresztą doskonałym!!
Tonik rzeczywiście nawilża, nie podrażnia, nie drazni zapachem. Nie znalazłam minusów
Nie dałam oceny najwyżej z racji skąpej wiedzy na temat toników.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

ok

Delikatnie oczyszcza skórę nie napinając jej zbytnio. Czy nawilża? Nie wiem, może w jakiś mało widoczny sposób, ale na pewno nie wysusza ani nie podrażnia skóry. Taki średniak, ale pewnie kupię go ponownie, bo nie znalazłam niczego lepszego w tej cenie.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Zbyt silny zapach

Tonik całkiem przeciętny. Jak dla mnie zapach jest zbyt intensywny, nie lubię mocno perfumowanych kosmetyków. Niestety dość mocno ściąga skórę po zastosowaniu, jest to bardzo duży minus, bo w rzeczywistości nie czuć żadnego nawilżenia, jak obiecuje producent. Szkoda że posiada konserwanty. Wiązałam z nim duże nadzieje po zastosowanym wcześniej toniku Lirene dla cery wrażliwej, ale niestety ten wypadł przy nim kiepsko.
Plusem jest dla mnie dość dobra wydajność kosmetyku, ale to zdecydowanie za mało.

dobry

Bardzo dobry tonik,może nie KWC (mam już swojego faworyta), ale porządny produkt za nieduże pieniądze (9zł).

-naprawdę nawilża
-nie podrażnia
-ładny zapach

Dlaczego nie 5* ?
Nie zmatowi lekko błyszczącej się cery, skóra po nim jest lepka, czego nie lubię.
Denerwujące jest też opakowanie,ciężko się otwiera.

b.dobry

Dostałam w prezencie z zestawem, a sama bym go napewno nie kupila bo nie przepadam za tonikami. Jednakze zaczelam go uzywac zeby sie nie zmarnowal. Tonik byl na mojej polce 2 lata, mysle ze jest wydajny chociaz nie powiem zebym go uzywala codziennie.

+ bardzo dobrze tonizuje cere
+ odswieża i oczyszcze
+ nawilza, czasem po tym toniku nie musze juz uzywac kremu
+ nie pozostawia zadnej warstwy
+ nie sciaga skory

- taki maly minusik, bo czasem jak mam "tluste dni" tonik jest dodatkowym balastem dla cery i wtedy odczuwam dyskomfort(odnosze wrazenie ze razem z sebum tworzy lepka warstwe). Wiec raczej polecam do cery normlanej/suchej

Tonik jest w wygodnym opakowaniu, ma delikatny zapach, nie zawiera alkoholu, nie podrażnia. Dobrze nawilża i odświeża skórę, pozostawiając ją delikatnie gładką. Polecam :)

Używam tego produktu od:3 tyg

Świetny tonik.

Tonik rewelacyjnie oczyszcza skórę, sprawia, że cera jest odświeżona i nawilżona. Nie podrażnia, przyjemnie koi twarz po męczącym dniu. Ma ładny zapach, do opakowania również nie mam zastrzeżeń. Cena bardzo przystępna.Używam tego produktu od:3 lat
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 4

warto kupic

-dobrze oczyszcza, odswieza
-nie wysusza ani nie sciaga skory
-przyjemnie pachnie
-opakowanie troszke nioeporeczne tzn zamkniecie
-bez alkoholu
-nie podraznia skory
-stosuje razem z mleczkiem i jestem zadowolona

Używam tego produktu od:miesiaca

Bardzo dobry

Z powodu kryzysu finansowego ;) "zdradziłam" mój ulubiony tonik nawilżający LRP i kupiłam Lirene...

jestem bardzo mile zaskoczona!

Tonik dobrze oczyszcza, nawilża, nie wysusza skóry, nie zawiera alkoholu (takich unikam jak ognia). Jest wydajny, ładnie pachnie i jest taki (ja kupiłam za ok. 10 zł w Rossmanie).

Szczerze polecam. Moim zdaniem nie jest wcale gorszy od Hydraphase LRP. Na pewno będę do niego wracać.

Używam tego produktu od: miesiaca

za mocny zapach

Tonik jest dobry o nawilża, nie podrażnia, ładny zapach, ale .....ten zapach jest tak strasznie mocny,że nie mogę stosować potem kremu, bo robi się mieszanka wybuchowa.Strasznie mnie ten zapach dusi na twarzy.

Toniku używam jedynie do odświeżenia.

Nie kupię, bo toniku używam rano przed nałożeniem kremu, a ten sie do tego nie nadaje!

Używam tego produktu od:kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań:męczę jedno

bardzo dobry

może i nie jest zupełnie doskonały, ale że jest świetny mogę z czystym sumieniem powiedzieć. delikatny dla skóry, nie ściąga i nie wysusza. oczyszcza z nadmiaru sebum, normalizuje, tonizuje, odświeża i znikomo nawilża. jestem baaaardzo zadowolona. na pewno go jeszcze kupię.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe :)