Vernis à Ongles

Vernis à Ongles

Lakier w małym opakowaniu dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej. Dostępne są lakiery z brokatem, perłowe, matowe i metaliczne.

Cena: 13zł/ 5ml

Klapa

+mała pojemność - zdecydowanie wolę małe lakiery, ponieważ wtedy zużywam je do końca przed upływem terminu
+duży wybór kolorów
+dobre krycie

-cena w stosunku do pojemności jest zdecydowanie za wysoka - ja swój kupiłam w promocji
-trwałość - lakier potrafił mi zejść jeszcze tego samego dnia

Używam tego produktu od: 2 lata

prawie ideał

Bardzo fajne lakiery. Pierwsze co mi się podoba to pędzelek-mi bardzo odpowiada. Te odcienie lakierów które miałam okazje wypróbować kryły przy pierwszej warstwie. Nie powiem jak to było z czasem schnięcia bo najzwyczajniej w świecie nie pamiętam ;)
Kształt buteleczki jest trochę irytujący i mało praktyczny. Wolałabym coś bardziej okrągłego.
Mnogość odcieni i faktur na plus.
Bardzo ładne i niepowtarzalne kolory.
Polecam ;)

Używam tego produktu od: niedawno
Ilość zużytych opakowań: kilka jednocześnie

słaby

Miałam kilka lakierów z tej serii, niestety szybko się ścierają, są mięciutkie i szybko schodzą. Mają bardzo ładne proste kolorki które cieszą oko, zwłaszcza na półkach się dobrze prezentują bo jest ich tak dużo w wielu odcieniach.
Bezproblemowo się nimi maluje - mają dobry ergonomiczny pędzelek,szeroki, nie wychodzą mim kanty tylko okrągłe kształty, nabiera tyle produktu że starcza na jeden paznokieć, jest dość krótki ale gęsty i szeroki, najczęściej jedno pociągnięcie wystarcza.
Przy malowaniu można spokojnie zostać z jedną warstwą, można drugą też dołożyć dla mocniejszego efektu ale dla mnie dwie warstwy sprawiały wrażenie za grubej ilości lakieru, wolałam jedną.
Przy jednej warstwie błyskawicznie sie robią przetarcia bo lakier jest bardzo kruchy i nietrwały.

Plusy:
bezproblemowa aplikacja
szybko schnie
nie odbarwia płytki

Minusy:
zapach jak u większości znanych mi lakierów czyli nieciekawie
składu nawet nie znalazłam
szybko się ściera bez top coatu
odpryskuje następnego dnia
kruszy się
schodzi z końcówek po paru godzinach
szybko się przeciera, od samego początku noszenia go
średni efekt
cena nieadekwatna do trwałości

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: kilka do połowy zużytych słoiczków

Make up no make up H&M

jednodniowy

+fajne kolory
+dobry pędzelek
+łatwo się go nakłada
+dobrze kryje
+schnie kilka minut

Byłby fajny,gdyby nie to,że końcówki ścierają się już po kilkunastu godzinach.

Używam tego produktu od: kilka misięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 w użyciu

daje radę

Obecnie używam odcienia Sweet New Ride, strażacka czerwień. Ten lakier wpada do mojego koszyka z reguły podczas promocji w Sephorze - cena regularna nie idzie w parze z jakością tego produktu.

Największą zaletą tych lakierów jest ich szeroka paleta kolorystyczna, praktycznie wszystkie odcienie tęczy i różne wykończenia. Plus za małą pojemność - lakier spokojnie można zużyć do końca zanim zgęstnieje. Pędzelek jest dość szeroki i nabiera zbyt dużo lakieru niemniej da się nim wygodnie manewrować.

Lakier ma świetną konsystencję - nie za rzadką, nie za gęstą. U mnie już jedna warstwa daje dobry efekt i właściwie nie mam potrzeby nakładać drugiej. Kolor jest piękny, nasycony. Równo się rozprowadza, nie smuży. Schnie całkiem szybko - w końcu tylko jedna warstwa.

Mistrzem trwałości to on nie jest - już po dwóch dniach będzie odpryskiwał i ścierał się na końcówkach, to jego największy i chyba w sumie jedyny minus. Do innych rzeczy nie mogę się przyczepić, wykończenie jest piękne. Z reguły używam go na paznokciach u stóp, tam trwa sobie dłużej.

Na pewno warto spróbować, Sephora ma kolor chyba dla każdego. Lubię tę pewność, że gdy wymyślę sobie jakiś kolor - to w Sephorze on na pewno jest.

Ilość zużytych opakowań: kilka

Nie najlepszy

Mialam ten lakier dwa razy.Kilka lat temu malinowo rozowy odcien i ok rok temu kupilam odcien fioletowy ktory mam do dzis.Lakiery moze nie powalaja na kolana ale napewno nie sa bardzo kiepskie.Co mi sie w nich podoba to napewno gestosc lakieru w opakowaniu.Lakier nie jest za rzadki wiec nie smuzy sie na paznokciu.Pod jakakolwiek wysuszona baza pokrywa paznokcie ladnym kolorem juz po pierwszej warstwie.Opakowanie malutkie poreczne,choc moglo by byc troche tansze jak za taka pojemnosc ;) Lakier bardzo szybko wysycha na paznokciu.W opakowaniu niestety tez zasycha duzo szybciej od innych lakierow.Przyczepie sie trwalosci na paznokciach.Juz 2-3 dnia widac widoczne odpryski:/

Używam tego produktu od: znam go od ok 4-5 lat
Ilość zużytych opakowań: Jedno zuzyte drugie w trakcie

nie za tą cenę ;)

Kupiłam na zakupach z przyjaciółką lakierek w kolorze turkusowym. Lakier piękny, ładnie kryje, mimo, że mam go już kilka ładnych miesięcy to nadal świetna konsystencja, ale...

lakier kupiony za 20 zł nie ma prawa (przynajmniej dla mnie) tworzyć "bąbelków" podczas malowania!! Za to ogromny minus.

Drugi ogromny minus za to, że zafarbował mi płytkę paznokcia (nie lubię baz pod lakiery, więc nie używam, ale nigdy nie miałam z tym kłopotu, mogłabym zrozumieć, gdyby był to lakier do 6zł.....)

niestety na dodatek nie trzymał się u mnie zbyt długo. Pod tym względem Inglot okazał się lepszy :)

Możliwe, że trafiłam na nienajlepszy jakiś, bo przyjaciółka kupiła inny kolor i jest zadowolona :)

Dobry, choć nie do końca

Skusiłam się promocją. Szeroka gama kolorystyczna po 3,90 zł - jak temu nie ulec?

+ jedna warstwa kryje
+ piękne, intensywne kolory
+ szybko schnie

- niszczy moje paznokcie
- słaba trwałość

Ilość zużytych opakowań: dwa

rozczarowanie

Przebywając w sephorze zachwycilam sie tymi małymi kolorowymi cudeńkami na promocji.
I na kolorach koniec moich zachwytów.

Lakiery:
- bardzo smużą
- długo schną
- niewygodne bardzo wywrotne buteleczki Trzeba bardzo uważać. Ja niestety pobrudziłam skórzany fotel.
- szeroki i krótki pędzelek przez co ciężko perfekcyjnie pomalować paznokcie
- mam wrażenie że moje egzemplarze są bardzo stare i mają dziwna konsystencję Może stąd ta promocja

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie użytkowania

tragedia

Jeden z najgorszych lakierów jakie miałam. Źle się rozprowadza, tworzy smugi, ściera się już na drugi dzień. A zmycie go to horror. Paznokcie i skórki miałam przebarwione przez tydzień.

Używam tego produktu od: kiedyś tam
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

ZDECYDOWANY ULUBIENIEC

Lakiery z tej serii są cudowne!
Szybko zasychają, bardzo łatwo jest nałożyc lakier i do tego wystarczy jedynie jedna warstwa.
A do tego ten wybór kolorów! Zawrót głowy.
Utrzymuje się naprawdę długo.

Zaskoczona

Kupiłam 3 lakiery. Jeden kosztował tylko 3.90
Mam odcień granatowy, złoty i czerwony
Mijają już 4 dni, a lakier trzyma się. <granatowy>
Bardzo szybko zaschnął.
Wystarczyła tylko jedna warstwa nałożenia lakieru.
Lakier jest mały, ale to jak na razie najlepszy lakier do paznokci, jaki miałam.

Plusy:
-szybko zasycha
-u mnie tryma się już 4 dzień
-łatwo dostępny

+/- mały :)

Używam tego produktu od: 4 dni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania