Thierry Mugler, Angel EDP

Angel EDP

Cena już od 214,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Żaden zapach nie pachniał nigdy tak jak `Angel`. Thierry Mugler kierując się bardziej instynktem niż trendami mody, stworzył `Angel` dla kobiety, która jest w połowie aniołem, w połowie diablicą. Zapach pełen kontrastów, lodowaty błękit flakonu, symbol nieba i marzeń, kryje zaskakujący żar zmysłowości. Jak mawiał Mugler `strzeżcie się aniołów`. Wykreowany w 1992 r.
Zamknięty we flakonie z ręcznie szlifowanego szkła. Występują 3 kształty flakonów - najbardziej znana gwiazda (25, 50 ml), wysmukły (15, 100 ml), kolekcjonerski 75 ml. Można też nabyć zwykłe, nieozdobne opakowanie do uzupełnienia.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: słodkie owoce, jeżyna, nuty morskie, miód
nuta serca: czekolada, karmel, kumaryna
nuta bazy: wanilia, paczula

Cena: ok. 150zł / 15ml; 250zł / 25ml; 315zł / 50ml; 600zł / 75ml

Znasz skład tego produktu?

75% jesień/zima 25% wiosna/lato

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 13

najpiększniejsze

Moje ulubione perfumy :) Całkowicie zgadzam się z tym, że żaden inny zapach nie pachniał nigdy tak jak 'Angel'. Zapach piękny, ciężki, trudno go porównać z innym. Utrzymuje się bardzo długo, na ubraniach kilka dni.
+ piękny, dość słodki zapach
+ opakowanie
+ trwałość - utrzymuje się baaardzo długo na skórze, na ubraniach jeszcze dłużej

+/- cena - no ale za jakość się płaci

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1230911].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

Na zawsze razem

Jestem wielką fanką klasycznego Angel, już prawie od 15 lat. Towarzyszył mi on w różnych momentach życia - ja się zmieniałam, a on, po dzień dzisiejszy pozostał, urzekając mnie swoim zapachem.

Wiem, że to zapach nie dla każdego; na każdej skórze uklada się inaczej, przez to nie będe się rozpisywać. Na mojej nie wyczuwam żadnych cmentarnych, czy ziemistych nut - natomiast tą "lodową" słodycz - miód i czekolada, wymieszana z paczulą i piżmem. Mmm.
Niezwykle trwały, a do tego w przepięknej butelce.
Przeznaczony dla kobiet, które lubią się wyróżniać w tlumie, opanowanym przez prawdziwych słodziaków i landrynek, które to wywołują u mnie mdłości.

To jest TO. Mój na zawsze.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1220831].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 23

Trup w szafie - dobrze powiedziane

Przyznam szczerze, że zapach znam jedynie stą, zez 10 lat pracowałam z koleżanką, która używała go dzień w dzień. Zanim dowiedziałam sie ,ze to Angel - myślałam,ze trzyma swoje ciuchy w jakichś tarych niewietrzonych szafach po babci. Najgorsza była azima- gdy mój płaszcz wisiał obok jej płaszcza w biurowej szafie, po 8 godzinach czułam, ze ten smrodek przeszedł na moja garderobę.
Trauma straszna. Zapach kojarzy mi się ze starą szafą i zatłoczonym autobusem w upalny dzień.
Jedyny plus za trwałośc nie do zabicia- flakon też niebrzydki.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1197713].usefull || 0 }}% pomocna.

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Napisanych recenzji: 32

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

wszystko tylko nie to

O matko i córko, dlaczego to paskudztwo powstało? To była moja myśl przy każdym podejściu do testów słynnego Angela. Nie ma ani jednej rzeczy, która podobałaby mi się w tym zapachu. Jest zbyt ostry, duszący i migrenogenny. Podziwiam osoby, które potrafią wyczuć w nim coś przyjemnego.

Zalety:
-trwałość (dla tych co lubią ten zapach bo dla mnie to udręka w tym przypadku) bo jest wybitnie trwały
-dostępność

Wady:
-sam zapach
-cena
-boli od niego głowa
-jest męczący

Jak dla mnie - najgorszy zapach jaki kiedykolwiek wąchałam, gorszy nawet od tak ciężkich perfum jak chociażby Chanel no 5. O ile Alien mi przypadł do gustu tak jeśli chodzi o Angela - zawsze się będę trzymać z daleka. Bardzo daleka.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1195728].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

nigdy więcej

Zapach zdecydowanie należy do tych ciężkich i przytłaczających. Nie można użyć tych perfum lecąc biegiem z psem lub na zakupy do osiedlowego sklepu. Są to perfumy do których trzeba się wystroić.Trwałość oceniam na bardzo dobry bo po aplikacji utrzymywał się nawet na drugi dzień. Flakon w ciekawym kształcie niestety mało praktyczny bo leżąc zajmuje dużo miejsca a postawić się go nie da.
Podsumowując nie kupię go (ten pierwszy flakon dostałam) zdecydowanie wolę bardziej letnie, owocowe zapachy a ten jest totalnym zaprzeczeniem.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1189398].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 35

Nie dla palaczek

Angela używałam między 2004 a 2008 rokiem. Zrobiłam sobie od niego przerwę tylko na Euphorię tuż po jej premierze i wróciłam. Powiem to tak: po zużyciu setki Euphorii CK i ponownym zakupie Angela zaczęło mnie zastanawiać dlaczego właściwie lubię tak nieprzyjemnie pachnieć i to w dodatku na własne życzenie i za bardzo duże pieniądze (wtedy Angel był obłędnie drogi, bo zakupy przez internet nie były jeszcze tak popularne)... Bo z jednej strony piękna i kobieca Euphoria, a z drugiej taki trup wypadający z szafy, który koło słodyczy opisanej w nutach zapachowych nawet nie stał. Do dziś nie rozumiem mojej fascynacji tym zapachem. Może uzależniał? Może tuszował zapach papierosów? Nie wiem. Ale przekonałam się w późniejszych testach i noszeniu go przez inne kobiety, że palenie papierosów bardzo wpływa na to, jak akurat ten zapach kształtuje się na skórze...

A więc u palaczek pojawiają się właśnie te koszmarne cmentarne nuty... połączone z zapachem olejku kamforowego. Nic miłego dla nosa. U kobiet niepalących za to czułam jakiś powidok czekolady i karmelu... były zdecydowanie bardziej znośne, ale ciągle na pewno nie ładne!

Z Angela wyrosłam i dzięki niebiosom za to, bo truł moje całe otoczenie, które go szczerze nie znosiło. Nie był też ani odrobinę seksi, a ja w zapachach zdecydowanie lubię się czuć kobietą przez duże K.

Do Angela wróciłam tylko dwa lata temu, kupując na lato (!) wersję La Rose Angel i właśnie w letnim czasie pachniała na mnie wyśmienicie - świeżo i soczyście! Nie wychodziła z La Rose żadna cmentarna nuta, więc może powinnam też podstawową wersję wypróbować latem? Może kiedyś spróbuję, ale 8 lat przerwy od Angela to zdecydowanie za mało i muszę jeszcze od niego odpocząć:)

Trwałość wyśmienita.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1188298].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 40

Od nienawiści do miłości...

Od nienawiści do miłości...
Myślałam, że to będzie dla mnie zapach trauma na całe życie i nawet się tym nie przejmowałam bo zdaję sobie sprawę że nie muszę kochać wszystkiego po kolei. Az tu jednaj pewnego dnia szukając czegoś słodkiego, karmelowego i miodowego natrafiłam na Angela i po prostu zupełnie inny odbiór tego zapachu, w końcu minęło kilka lat w tym czasie przewinęło się przez moje życie mnóstwo zapachów i widocznie mój gust a i być może powonienie przeszło przemianę. Czy to dobrzę? Otóż dobrze bo to co mi daje Angel nie ofiarował mi nigdy żaden inny zapach- słodycz miodu, mroczność paczuli to mieszanka może i toksyczna ale tajemnicza i niesamowicie ciekawa, żadnej nudy i jednostajności, tysiąc twarzy w zależności od pogody, nastroju, ciśnienia krwi i wielu innych czynników których jeszcze nie ujrzałam... bardzo szeroki wachlarz doznań i oczywiści trwałość ogromna.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1182753].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 67

Śmierdzące perfumy

Zapach nie do zniesienia. Dobrze że mam tylko próbkę, którą przetestowałam i więcej już jej nie użyję. Zapach jest tak brzydki, że się dziwię jak mogą kobiety używać takich perfum. Jest mocny, ciężki, nie kobiecy, dla mnie po prostu śmierdzi. Angel pachnie jak zbutwiała ziemia czy zatęchła szafa z zależałymi ubraniami, mokrą posadzką lub kamieniem z dodatkiem jakiegoś preparatu na owady. Gwiazdkę tylko przyznam za ładny flakonik w kształcie gwiazdy. Trwałość nie do zdarcia. Nie mogłam tego smrodku zmyć mydłem z ręki. Fuj............................................

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1181358].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 6

Niezapomniany

Jest to zapach który albo się pokocha od pierwszego powąchania lub się go znienawidzi. Ja należę do tych pierwszych osób. Zapoznałam się z nim jakieś 5 lat temu i od tej pory go kocham, jest niepowtarzalny, łączy ze sobą powiew świeżości i luksusu. Bardzo trwały.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1161766].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 21

Napisanych recenzji: 97

Uwielbiam za inność

Są kontrowersyjne, ale to w nich lubię. Dla mnie pachną takim hmm.. mokrym, zimnym kamieniem? czasem piernikiem z marmoladą..ciężko zidentyfikować, cały czas grają i zmieniają swoją woń. Trwałe, piękne, zawsze muszę je mieć gdzieś w domu, bo stale do nich wracam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1160436].usefull || 0 }}% pomocna.