Thierry Mugler, Angel EDP

Thierry Mugler, Angel EDP

Żaden zapach nie pachniał nigdy tak jak `Angel`. Thierry Mugler kierując się bardziej instynktem niż trendami mody, stworzył `Angel` dla kobiety, która jest w połowie aniołem, w połowie diablicą. Zapach pełen kontrastów, lodowaty błękit flakonu, symbol nieba i marzeń, kryje zaskakujący żar zmysłowości. Jak mawiał Mugler `strzeżcie się aniołów`. Wykreowany w 1992 r.
Zamknięty we flakonie z ręcznie szlifowanego szkła. Występują 3 kształty flakonów - najbardziej znana gwiazda (25, 50 ml), wysmukły (15, 100 ml), kolekcjonerski 75 ml. Można też nabyć zwykłe, nieozdobne opakowanie do uzupełnienia.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: słodkie owoce, jeżyna, nuty morskie, miód
nuta serca: czekolada, karmel, kumaryna
nuta bazy: wanilia, paczula

Cena: ok. 150zł / 15ml; 250zł / 25ml; 315zł / 50ml; 600zł / 75ml

63% jesień/zima 38% wiosna/lato

Używa produktu od: próbka

Piękne, boskie, po prostu oh i ah!

Te perfumy są obłędne. Pachną tak świeżo, wiosenno-letnie klimaty. Ogólnie nie posiadam tych perfum, lecz testowałam je w perfumerii. Zapach utrzymywał się bardzo bardzo długo. Jedynie trochę cena odstrasza, w internetowej perfumerii iPerfumy mozna je znalezc za 170 zl 25ml... Szkoda jedynie, że nie jest to 30ml jak większosc perfum. Takze ODKLADAM pieniążki i wkrótce będą na bank moje!

Najpiękniejszy zapach na świecie.

W zapachu Angel zakochałam się mając 15 lat. Dziś mam 22 i nadal to gorąca, namiętna miłość. Niby Anioł, a jednak diabelny. Cudowna, otulająca, słodko-orientalna kompozycja, która podkreśli charakter kobiety tajemniczej, uwodzicielskiej, pewnej siebie. Wiele osób utożsamia mnie z tym zapachem, więc mogę chyba śmiało napisać, że jest mój. Czuję się w nim jak w drugiej skórze, a jednocześnie za każdym razem gdy go używam, zakochuję się na nowo.

Piękny, świeży zapach

Piękny, świeży zapach, który ujmuje swoją "siłą". Jeden z tych, do których wracam co jakiś czas. Delikatnie przeszkadza mi opakowanie, ale to tylko kwestia gustu, bo przy użytkowaniu wcale ono nie przeszkadza.

Quality Missala Jak dobierać perfumy

Uwielbiam

Przepiękny, wyjątkowy zapach - choć nie dla każdego. Bardzo trwały, mocny i charakterystyczny. Do tego nieziemska buteleczka . Jestem zakochana w tym zapachu.

Wykorzystała: kilka próbek

Nieśmiertelny

Przepiękny zapach na zimę do stosowania na co dzień lub na wiosnę na wieczorową porę. Zapach to kwestia gustu, ale jak dla mnie to wspaniałe perfumy, które czuć ode mnie cały dzień, a na ubraniach pozostaje o wiele dłużej wyczuwalny. Nie jest dla mnie męczący, wręcz przeciwnie czuję się w nim mega seksownie. Polecam!

Wieczorowy dziwny zapach ,

Do tego zapachu trzeba być bardzo elegancko ubranym , Tylko wtedy Anioł ma skrzydła ! i czuć w nim wytworność !! , inaczej ,nie pasuje zapach do zwykłego stroju .ponieważ ma specyficzny aromat ( taki , plastik o zapachu wody kolońskiej - lekko waniliowy z nutą męskich zapachów. bardzo często nie lubiany .wręcz negowany przez otoczenie .(ale ja lubię )

Charakterystyczny

Zapach jest bardzo charakterystyczny i od razu go wyczuwam . Moim zdaniem to zapach zdecydowanie na pory zimowe , latem moze zabić przy kilkudziesięciu stopniach . Libię takie zapachy na zimę poniewaz sa otulające a przy tym sprawiają ze jest mi cieplej . Fajny flakon, trwałość bardzo dobra .

Arcydzieło

Nigdy nie było i nie będzie drugich takich perfum w całym perfumeryjnym świecie. Jedyne takie,mocne,bajecznie trwałe,słodycz nad słodyczami. Nieporównywalne do żadnych innych zapachów. Wyjątkowe perfumy dla wyjątkowych kobiet. Na mnie działają jak mocna Kawa- pobudzają .
Najładniej pachną zimową porą,nie jest to absolutnie mgiełka na upalne letnie dni. Wtedy mogą zabić . Dla pewnych siebie,odważnych kobiet.

Bardzo wyrazisty i bardzo zdecydowany zapach

To perfumy o bardzo oryginalnym zapachu, których jednych zachwycą, a innym mogą się nie spodobać. Sama potrzebowałam dłuższego czasu, aby do nich "dojrzeć". Dostałam je w prezencie i na początku mnie nie urzekły, jednak z czasem coraz bardziej się do nich przekonałam.

Opakowanie produktu zachwyca! Bardzo ładnie prezentuje się nawet po jego skończeniu. Butelka w kształcie gwiazdy mnie urzekła. Wykonane jest ono bardzo solidnie i elegancko.

Zapach przez długi czas utrzymuje się na skórze. To jedne z tych perfum, które zostają z nami od rana do wieczora, a nawet i dłużej. Bardzo podoba mi się również to, że wraz z czasem uaktywniają się inne nuty zapachowe.

Wpierw bardzo silny i wręcz przytłaczający zapach wraz z upływem czasu zmienia się w bardziej ciepły i delikatny. Pozostaje słodycz owoców połączona z nutą morską.

Ten zapach przykuwa uwagę.

Używa produktu od: próbka

głowa boli

Ten zapach towarzyszył mi całe moje dzieciństwo, ponieważ moja mama uwielbia ten zapach i już od młodych lat coś mi w nim nie pasowało.
Mimo, iż nie cierpię tego zapachu muszę oddać mu nieziemską trwałość oraz piękny flakon.
Jest to raczej taki rodzaj zapachu, że albo się kocha albo nienawidzi, mnie od niego boli głowa i mam mdłości, co kto lubi :)

Ten zapach jest ze mną od krótkiego czasu, moją uwagę najpierw przykuła gwiazdeczka,która pięknie się prezentuje na toaletce, nawet gdy perfum już brak, to i tak ładnie wygląda.Zapach jest dość ciężki, mimo wszystko kuszący i skradł moje serce, ma w sobie nuty, które pięknie komponują się na mojej skórze,mega długotrwały.Zapach czasem, delikatnie przytłacza, lecz w nim jakoś mi się, to podoba

cudo :):)

Swoją przygodę z tym zapachem zaczęłam dość dawno już nawet nie pamiętam kiedy, później przerwa dłuższa , od jakiegoś czasu znowu go poczułam , do tego stopnia że stałam się częstą klientką banku, mimo iż mogłam robić przelewy przez internet ( Pani w okienku w kasie pachniała własnie Angelem ), jest to zapach piękny trwały, z pazurem, trzeba się jednak do niego przekonać ,nie jest dla każdego i nie wszyscy go lubią , sama podchodziłam kilka razy do niego, zakupiłam flakonik mimo iż mojej córce się nie podoba , zawsze komentuje "już znowu te smrodki" . Do tego zapachu trzeba dorosnąć , uwielbiam go otula ciepłem ,na pewno nie będzie to ostatni flakon tych perfum :) , jeżeli chodzi o trwałość to dla mnie 10 , czuć go od rana do wieczora .Polecam wszystkim :)