Thierry Mugler, Angel EDP

Thierry Mugler, Angel EDP

Cena już od 213,28 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Żaden zapach nie pachniał nigdy tak jak `Angel`. Thierry Mugler kierując się bardziej instynktem niż trendami mody, stworzył `Angel` dla kobiety, która jest w połowie aniołem, w połowie diablicą. Zapach pełen kontrastów, lodowaty błękit flakonu, symbol nieba i marzeń, kryje zaskakujący żar zmysłowości. Jak mawiał Mugler `strzeżcie się aniołów`. Wykreowany w 1992 r.
Zamknięty we flakonie z ręcznie szlifowanego szkła. Występują 3 kształty flakonów - najbardziej znana gwiazda (25, 50 ml), wysmukły (15, 100 ml), kolekcjonerski 75 ml. Można też nabyć zwykłe, nieozdobne opakowanie do uzupełnienia.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: słodkie owoce, jeżyna, nuty morskie, miód
nuta serca: czekolada, karmel, kumaryna
nuta bazy: wanilia, paczula

Cena: ok. 150zł / 15ml; 250zł / 25ml; 315zł / 50ml; 600zł / 75ml

83% jesień/zima 17% wiosna/lato

Bardzo wyrazisty i bardzo zdecydowany zapach

To perfumy o bardzo oryginalnym zapachu, których jednych zachwycą, a innym mogą się nie spodobać. Sama potrzebowałam dłuższego czasu, aby do nich "dojrzeć". Dostałam je w prezencie i na początku mnie nie urzekły, jednak z czasem coraz bardziej się do nich przekonałam.

Opakowanie produktu zachwyca! Bardzo ładnie prezentuje się nawet po jego skończeniu. Butelka w kształcie gwiazdy mnie urzekła. Wykonane jest ono bardzo solidnie i elegancko.

Zapach przez długi czas utrzymuje się na skórze. To jedne z tych perfum, które zostają z nami od rana do wieczora, a nawet i dłużej. Bardzo podoba mi się również to, że wraz z czasem uaktywniają się inne nuty zapachowe.

Wpierw bardzo silny i wręcz przytłaczający zapach wraz z upływem czasu zmienia się w bardziej ciepły i delikatny. Pozostaje słodycz owoców połączona z nutą morską.

Ten zapach przykuwa uwagę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1455057].usefull || 0 }}% pomocna.

Używa produktu od: próbka

głowa boli

Ten zapach towarzyszył mi całe moje dzieciństwo, ponieważ moja mama uwielbia ten zapach i już od młodych lat coś mi w nim nie pasowało.
Mimo, iż nie cierpię tego zapachu muszę oddać mu nieziemską trwałość oraz piękny flakon.
Jest to raczej taki rodzaj zapachu, że albo się kocha albo nienawidzi, mnie od niego boli głowa i mam mdłości, co kto lubi :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1449186].usefull || 0 }}% pomocna.

Ten zapach jest ze mną od krótkiego czasu, moją uwagę najpierw przykuła gwiazdeczka,która pięknie się prezentuje na toaletce, nawet gdy perfum już brak, to i tak ładnie wygląda.Zapach jest dość ciężki, mimo wszystko kuszący i skradł moje serce, ma w sobie nuty, które pięknie komponują się na mojej skórze,mega długotrwały.Zapach czasem, delikatnie przytłacza, lecz w nim jakoś mi się, to podoba

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1395886].usefull || 0 }}% pomocna.

Mexx Look up now

cudo :):)

Swoją przygodę z tym zapachem zaczęłam dość dawno już nawet nie pamiętam kiedy, później przerwa dłuższa , od jakiegoś czasu znowu go poczułam , do tego stopnia że stałam się częstą klientką banku, mimo iż mogłam robić przelewy przez internet ( Pani w okienku w kasie pachniała własnie Angelem ), jest to zapach piękny trwały, z pazurem, trzeba się jednak do niego przekonać ,nie jest dla każdego i nie wszyscy go lubią , sama podchodziłam kilka razy do niego, zakupiłam flakonik mimo iż mojej córce się nie podoba , zawsze komentuje "już znowu te smrodki" . Do tego zapachu trzeba dorosnąć , uwielbiam go otula ciepłem ,na pewno nie będzie to ostatni flakon tych perfum :) , jeżeli chodzi o trwałość to dla mnie 10 , czuć go od rana do wieczora .Polecam wszystkim :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1344191].usefull || 0 }}% pomocna.

Zakochałam się <3

Nie przepadam za ciężkimi zapachami. Wolę lekkie, świeże. Jednakże zakochałam się w tym. Na początku ostry i ciepły, pod koniec ostrość znika i zostaje cudowna słodycz. Trzymają się u mnie do 15h, co jest cudem, gdyż mam taki typ skóry, że zapachy znikają może po 2-3 godzinach. Rzadko trafiam na utrzymujące się dłużej, dlatego tak bardzo spodobały mi się te. Trwałość, zapach, flakon- wszystko boskie. Dopiero zaczynam przygodę z tym zapachem i na jednej buteleczce się nie skończy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1317411].usefull || 0 }}% pomocna.

Ulubiony

Angela stawiam na równi z alienem jesli miałbym powiedziec, który lepszy.

W obu przypadkach negatywne opinie nie sa rzadkością. Angel jest duszący i mocny, czasem nawet i mnie przydusi podczas aplikacji.

Zapach jest wspaniały, niesamowicie trwały i pozostaje jego wielka fanka :) jesli ktoś lubi mocne perfumy, to nie ma opcji zeby nie dołączył do grona wielbicieli tej kombinacji.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1288631].usefull || 0 }}% pomocna.

elegancka czekolada nad morzem

nie wiem, jak się to stało, że nie zamieściłam jeszcze recenzji Angela. znamy się dawna i lubimy bardzo, choć początki naszej przyjaźni były bardzo trudne i bolesne. mdliło mnie, nienawidziłam Angela z odległości kilku metrów. kiedyś zostałam "dla zabawy" zlana obficie jedną z wersji, stąd uraz. nigdy nie kojarzył mi się z piwnicą, kojarzył mi się z jakimiś stworzonkami morskimi, oblanymi kwasem , bądź innym świństwem używanym w fabrycznych molochach do czyszczenia czegoś. teraz moje wrażenia są inne. obecnie to jeden z moich NAJ zapachów. elegancki, dystyngowany, zimny, nieprzystępny. zakładam go, gdy chcę mieć dystans do ludzi, gdy pragnę postawić granicę. teraz Angel dla mnie to gorzka czekolada, stojąca w filiżance na stoliku w nadmorskim kurorcie. jej woń zmieszana z wiatrem, solą, wyschniętą trawą. totalnie inny odbiór. trwałość znakomita, projekcja też. na flakony nie patrzę, nie mam czasu ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1269266].usefull || 0 }}% pomocna.

Można kochać albo nienawidzić...

Ciężki zapach tak bardzo że ciężko wytrzymać z osobą, która perfumuje się obok Ciebie. Bardzo duży plus za trwałość, bo naprawdę długo sie trzyma. Ciągle go czuć. Ma totalną mieszankę rożnych nut. Niektóre osoby może boleć on nich głowa. Na mnie działa mocno drażniąco, ale za to butelka bardzo ładna. ;-)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1258696].usefull || 0 }}% pomocna.

najpiększniejsze

Moje ulubione perfumy :) Całkowicie zgadzam się z tym, że żaden inny zapach nie pachniał nigdy tak jak 'Angel'. Zapach piękny, ciężki, trudno go porównać z innym. Utrzymuje się bardzo długo, na ubraniach kilka dni.
+ piękny, dość słodki zapach
+ opakowanie
+ trwałość - utrzymuje się baaardzo długo na skórze, na ubraniach jeszcze dłużej

+/- cena - no ale za jakość się płaci

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1230911].usefull || 0 }}% pomocna.

Na zawsze razem

Jestem wielką fanką klasycznego Angel, już prawie od 15 lat. Towarzyszył mi on w różnych momentach życia - ja się zmieniałam, a on, po dzień dzisiejszy pozostał, urzekając mnie swoim zapachem.

Wiem, że to zapach nie dla każdego; na każdej skórze uklada się inaczej, przez to nie będe się rozpisywać. Na mojej nie wyczuwam żadnych cmentarnych, czy ziemistych nut - natomiast tą "lodową" słodycz - miód i czekolada, wymieszana z paczulą i piżmem. Mmm.
Niezwykle trwały, a do tego w przepięknej butelce.
Przeznaczony dla kobiet, które lubią się wyróżniać w tlumie, opanowanym przez prawdziwych słodziaków i landrynek, które to wywołują u mnie mdłości.

To jest TO. Mój na zawsze.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1220831].usefull || 0 }}% pomocna.