Thierry Mugler, Angel EDP

Thierry Mugler, Angel EDP

Żaden zapach nie pachniał nigdy tak jak `Angel`. Thierry Mugler kierując się bardziej instynktem niż trendami mody, stworzył `Angel` dla kobiety, która jest w połowie aniołem, w połowie diablicą. Zapach pełen kontrastów, lodowaty błękit flakonu, symbol nieba i marzeń, kryje zaskakujący żar zmysłowości. Jak mawiał Mugler `strzeżcie się aniołów`. Wykreowany w 1992 r.
Zamknięty we flakonie z ręcznie szlifowanego szkła. Występują 3 kształty flakonów - najbardziej znana gwiazda (25, 50 ml), wysmukły (15, 100 ml), kolekcjonerski 75 ml. Można też nabyć zwykłe, nieozdobne opakowanie do uzupełnienia.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: słodkie owoce, jeżyna, nuty morskie, miód
nuta serca: czekolada, karmel, kumaryna
nuta bazy: wanilia, paczula

Cena: ok. 150zł / 15ml; 250zł / 25ml; 315zł / 50ml; 600zł / 75ml

69% jesień/zima 31% wiosna/lato

niesamowity i trwały

Na pewno nie pozostaną nikomu obojętne. Tak pięknego i intrygującego zapachu nigdy wcześniej nie miałam. Jest niezwykle bogaty w akordy, zawiera wszystkie nuty zapachowe które kocham, kokos, pralinę, miętę, karmel i wanilię. Po psiknięciu mnie przez cały dzień otula mnie słodki, bardzo przyjemny luksusowy zapach, który utrzymuje się na moich ubraniach nawet całymi tygodniami. Projekcja jak i trwałość jest niezwykła, nie trzeba nosić buteleczki w torebce bo zapach będzie utrzymywał się cały dzień.

uwielbiam

dostalam na urodziny od swojego męża uwielbiam ten zapach jest bardzo delikatny a jednocześnie intensywny i starcza naprawdę na długo, bardzo sexowny, nie wypowiem się o cenie bo nie ja kupowałam ;p

Intryga w gwiazdce

Jego się kochanie, albo nie – zakochują się w nim od pierwszego poczucia zapachu, albo nazywają muchozolem. Ja jestem w tej pierwszej części. Kocham ten zapach, który jest niespotykany i zmienny. Idealny dla pewnej siebie kobiety, która otwarcie ją eksponuje.

Albo się go kocha, albo nienawidzi...

Długo nie znałam perfum od Thieery’ego Muglera; próbki dwóch jego zapachów - Angel EDP oraz Alien Essence Absolu EDP - dostałam na promocji organizowanej kilka lat temu w jednym z warszawskich klubów nocnych.
Angel na początku mi się nie podobał, koleżanka której mama używa tego zapachu dobrze go określiła „ albo się go kocha, albo nienawidzi”. Użyłam i ... pokochałam

polecam

Slodki, kwiatowy.. ee.. to nie dla mnie - nigdy nie lubilam takich zapachow. Jeden rodzynek sie znalazl.. kupilam go kiedy jeszcze nie byl znany i odtad niezmiennie jest czescia mojej toaletki:) Ubostwiam go i stwierdzam ze na mezczyzn tez dziala.. dla mnie zawsze pozytywnie:)

Używa produktu od: próbka

NIE

Zapachy to kwestia indywidualna każdej kobiety. Próbkę zapachu otrzymałam w prezencie do zakupów. Zapach nie spodobał mi się. Nie moje nuty zapachowe, dla mnie to taki stary zapach, starej kobiety, pudernicy. Nie wiem czemu, ale właśnie tak mi się kojarzy ten zapach. Bardzo mocne, długo się utrzymują na ubraniach i na skórze. Mnie tez napach przyprawia o mdłości.

polecam

Piękne perfumy ,jednak do codziennego użytku stanowczo za słodkie i za bardzo duszące. Raz na jakiś czas mogłam się psiknąć ,jednak po dłuższym używaniu zaczynało mi się kręcić w głowie. Sam zapach utrzymuje się bardzo długo ,ma piękną butelkę .

Sama nie wiem

Kiedyś się kochaliśmy, dzisiaj się tylko lubimy...

Pamiętam te czasy, kiedy dosłownie nie potrafiłam żyć bez Angela- rano, w dzień, wieczorem.... czasami zdarzało mi się nawet w domu psiknąć na nadgarstek i co chwilę go wąchać :)

Niestety, z biegiem czasu moja miłość osłabła i zdradziłam go z innym zapachem, któremu jestem wierna do dziś.... do Angela wracam rzadko, okazyjnie.

Wspaniałe

Gdybym miała wybrać jedne jedyne ulubione perfumy to wybrałabym Angel od Muglera.
Owszem są ciężkie ale są słodkie, zmysłowe, konkretne i niepowtarzalne. Zapach jest bardzo trwały. Nie sposób ich nie poczuć lub nie zwrócić uwagi na osobę, która je nosi.
To zdecydowanie mój ulubiony zapach. Perfumy są bardzo trwałe. Używam ich zarówno na dzień jak i na wieczór.
Flakon jest piękny.
Po prostu poezja.

Kultowy, ciężki, orientalno-kwiatowy, unikalny. Dla fanek Shalimar i Euphorii.

To zapach na pewno nie w miejsca, gdzie będzie się przebywało siedząc długo obok innych osób, raczej na stojące przyjęcia lub weekendowe spotkanie w kawiarni, gdzie ludzie mogą zdecydować oddalić się kiedy chcą.

Zapach jest bardzo intensywny, orientalno-kwiatowy. Najpierw go nie znosiłam, potem pokochałam i kupiłam, a po zużyciu flakonu znudził mi się.

Używa produktu od: próbka

Przesłodzony Mugler :(

Niestety to do tej pory jedyna pozycja TM, z którą nie udało mi się polubić. Zapach jest kwiatowy, podbity wanilią - zdecydowanie tak słodkiego towarzystwa nie lubię. Jak dla mnie jest mdły i mało wyraźny, chociaż kilka kropel może wypełnić cała łazienkę zapachem. Zdecydowanie odpowiedni dla osób nie lubiących się wyróżniać - pachnie jak wiele innych kwiatowych perfum na rynku.

Wykorzystała: kilka próbek

Mimo że lubię słodki zapachy tego nie mogę znieść

Zapachy muglera albo się kocha albo nie cierpi tak słyszałam. Dla mnie Angel jest nie do zniesienia zbyt intensywny, mdlacy paskudny. Nie lubię go ani na sobie ani na kimś. Plus za super flakon i możliwośc dokupienia wkładu