Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Thierry Mugler, Angel EDP

Thierry Mugler, Angel EDP

Cena już od 179,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Żaden zapach nie pachniał nigdy tak jak `Angel`. Thierry Mugler kierując się bardziej instynktem niż trendami mody, stworzył `Angel` dla kobiety, która jest w połowie aniołem, w połowie diablicą. Zapach pełen kontrastów, lodowaty błękit flakonu, symbol nieba i marzeń, kryje zaskakujący żar zmysłowości. Jak mawiał Mugler `strzeżcie się aniołów`. Wykreowany w 1992 r.
Zamknięty we flakonie z ręcznie szlifowanego szkła. Występują 3 kształty flakonów - najbardziej znana gwiazda (25, 50 ml), wysmukły (15, 100 ml), kolekcjonerski 75 ml. Można też nabyć zwykłe, nieozdobne opakowanie do uzupełnienia.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: słodkie owoce, jeżyna, nuty morskie, miód
nuta serca: czekolada, karmel, kumaryna
nuta bazy: wanilia, paczula

Cena: ok. 150zł / 15ml; 250zł / 25ml; 315zł / 50ml; 600zł / 75ml

71% jesień/zima 29% wiosna/lato

Uwielbiam

Przepiękny, wyjątkowy zapach - choć nie dla każdego. Bardzo trwały, mocny i charakterystyczny. Do tego nieziemska buteleczka . Jestem zakochana w tym zapachu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1565326].usefull || 0 }}% pomocna.

Nieśmiertelny

Przepiękny zapach na zimę do stosowania na co dzień lub na wiosnę na wieczorową porę. Zapach to kwestia gustu, ale jak dla mnie to wspaniałe perfumy, które czuć ode mnie cały dzień, a na ubraniach pozostaje o wiele dłużej wyczuwalny. Nie jest dla mnie męczący, wręcz przeciwnie czuję się w nim mega seksownie. Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1532891].usefull || 0 }}% pomocna.

Wieczorowy dziwny zapach ,

Do tego zapachu trzeba być bardzo elegancko ubranym , Tylko wtedy Anioł ma skrzydła ! i czuć w nim wytworność !! , inaczej ,nie pasuje zapach do zwykłego stroju .ponieważ ma specyficzny aromat ( taki , plastik o zapachu wody kolońskiej - lekko waniliowy z nutą męskich zapachów. bardzo często nie lubiany .wręcz negowany przez otoczenie .(ale ja lubię )

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1520556].usefull || 0 }}% pomocna.

Mexx Look up now

Charakterystyczny

Zapach jest bardzo charakterystyczny i od razu go wyczuwam . Moim zdaniem to zapach zdecydowanie na pory zimowe , latem moze zabić przy kilkudziesięciu stopniach . Libię takie zapachy na zimę poniewaz sa otulające a przy tym sprawiają ze jest mi cieplej . Fajny flakon, trwałość bardzo dobra .

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1481971].usefull || 0 }}% pomocna.

Arcydzieło

Nigdy nie było i nie będzie drugich takich perfum w całym perfumeryjnym świecie. Jedyne takie,mocne,bajecznie trwałe,słodycz nad słodyczami. Nieporównywalne do żadnych innych zapachów. Wyjątkowe perfumy dla wyjątkowych kobiet. Na mnie działają jak mocna Kawa- pobudzają .
Najładniej pachną zimową porą,nie jest to absolutnie mgiełka na upalne letnie dni. Wtedy mogą zabić . Dla pewnych siebie,odważnych kobiet.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1478146].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo wyrazisty i bardzo zdecydowany zapach

To perfumy o bardzo oryginalnym zapachu, których jednych zachwycą, a innym mogą się nie spodobać. Sama potrzebowałam dłuższego czasu, aby do nich "dojrzeć". Dostałam je w prezencie i na początku mnie nie urzekły, jednak z czasem coraz bardziej się do nich przekonałam.

Opakowanie produktu zachwyca! Bardzo ładnie prezentuje się nawet po jego skończeniu. Butelka w kształcie gwiazdy mnie urzekła. Wykonane jest ono bardzo solidnie i elegancko.

Zapach przez długi czas utrzymuje się na skórze. To jedne z tych perfum, które zostają z nami od rana do wieczora, a nawet i dłużej. Bardzo podoba mi się również to, że wraz z czasem uaktywniają się inne nuty zapachowe.

Wpierw bardzo silny i wręcz przytłaczający zapach wraz z upływem czasu zmienia się w bardziej ciepły i delikatny. Pozostaje słodycz owoców połączona z nutą morską.

Ten zapach przykuwa uwagę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1455057].usefull || 0 }}% pomocna.

głowa boli

Ten zapach towarzyszył mi całe moje dzieciństwo, ponieważ moja mama uwielbia ten zapach i już od młodych lat coś mi w nim nie pasowało.
Mimo, iż nie cierpię tego zapachu muszę oddać mu nieziemską trwałość oraz piękny flakon.
Jest to raczej taki rodzaj zapachu, że albo się kocha albo nienawidzi, mnie od niego boli głowa i mam mdłości, co kto lubi :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1449186].usefull || 0 }}% pomocna.

Ten zapach jest ze mną od krótkiego czasu, moją uwagę najpierw przykuła gwiazdeczka,która pięknie się prezentuje na toaletce, nawet gdy perfum już brak, to i tak ładnie wygląda.Zapach jest dość ciężki, mimo wszystko kuszący i skradł moje serce, ma w sobie nuty, które pięknie komponują się na mojej skórze,mega długotrwały.Zapach czasem, delikatnie przytłacza, lecz w nim jakoś mi się, to podoba

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1395886].usefull || 0 }}% pomocna.

cudo :):)

Swoją przygodę z tym zapachem zaczęłam dość dawno już nawet nie pamiętam kiedy, później przerwa dłuższa , od jakiegoś czasu znowu go poczułam , do tego stopnia że stałam się częstą klientką banku, mimo iż mogłam robić przelewy przez internet ( Pani w okienku w kasie pachniała własnie Angelem ), jest to zapach piękny trwały, z pazurem, trzeba się jednak do niego przekonać ,nie jest dla każdego i nie wszyscy go lubią , sama podchodziłam kilka razy do niego, zakupiłam flakonik mimo iż mojej córce się nie podoba , zawsze komentuje "już znowu te smrodki" . Do tego zapachu trzeba dorosnąć , uwielbiam go otula ciepłem ,na pewno nie będzie to ostatni flakon tych perfum :) , jeżeli chodzi o trwałość to dla mnie 10 , czuć go od rana do wieczora .Polecam wszystkim :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1344191].usefull || 0 }}% pomocna.

Zakochałam się

Nie przepadam za ciężkimi zapachami. Wolę lekkie, świeże. Jednakże zakochałam się w tym. Na początku ostry i ciepły, pod koniec ostrość znika i zostaje cudowna słodycz. Trzymają się u mnie do 15h, co jest cudem, gdyż mam taki typ skóry, że zapachy znikają może po 2-3 godzinach. Rzadko trafiam na utrzymujące się dłużej, dlatego tak bardzo spodobały mi się te. Trwałość, zapach, flakon- wszystko boskie. Dopiero zaczynam przygodę z tym zapachem i na jednej buteleczce się nie skończy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1317411].usefull || 0 }}% pomocna.