Eveline, Pomadka nawilżająca w płynie

Eveline, Pomadka nawilżająca w płynie

Pomadki te dostępne są kilku naturalnych kolorach. Zawierają witaminy: C i E posiadające właściwości odżywcze, pielęgnujące i nawliżające. Pomadka ma lekką konsystencję, dobrze sie nakłada dzięki wygodnemu aplikatorowi. Nadaje ustom delikatny odcień. Pomalowane nią wyglądają na pełniejsze. Nie czuć jej wogóle na ustach. Jest dosyć trwała.

Cena: 6 zł

może być

Właściwie to ten produkt powinien być w kategorii błyszczyki,ze szminką ma mało wspólnego.Miałam numer 19 róż ze złotymi drobinkami.Kolorek ładny,widoczny ale delikatny,na pewno nie taki szminkowo kryjący.Trwałość też błyszczykowa a nie szminkowa.Zapach ładny,opakowanie,póki nie poschodzą napisy też.Mimo to nie kupię więcej głównie ze względu na dużą liczbę innych błyszczyków na rynku.Używam tego produktu od:używałam rok temu

bardzo fajna

Mam dwa kolorki i oba kupiłam z gazetą. Jestem z niej naprawdę zadowolona: optycznie powiększa usta, nie wysusza, nadaje delikatny kolor i przyjemnie pachnie. Raczej nie nazwałabym jej pomadką lecz błyszczykiem,ale mimow szystko jest świetna:) Polecam!

Naprawdę dobra!

Mam kolor 73 - jest to dość intensywny i głęboki róż, lekko opalizujący. Pomadka jest świetna. Nawilża usta i nie klei się, jest lekka i nie pozostawia po sobie uczucia miodu na ustach. Kolor, choć nastawiona byłam do niego dość sceptycznie, sprawdził się. Okazuje się, ze w takich różach też jest mi ładnie :)
Pomadka wydaje się optycznie powiększać usta - być może dlatego, że jest delikatnie błyszcząca - ale na szczęście nie zawiera żadnych drobinek brokatu!
Aplikator superwygodny, bo krótki patyczek ze zgrabną gąbeczką - która nie jest za szeroka nawet dla bardzo wąskich usteczek. Łatwo i precyzyjnie można się za jego pomocą umalować.
Jest to pomadka w płynie, więc i trwałość niewielka - ma tendencje do odciskania się na szklankach, ale za to przynajmniej nie rozmazuje się wokół ust. Wydajna - mam ją od prawie pół roku i jest prawie pełna.
Zapach jakiś taki raczej kwiatowo-pudrowy, mi osobiście się podoba. Kojarzy mi się z wakacjami i słońcem.
Niestety, duży minus za opakowanie. Po kilkudniowym noszeniu pomadki w torebce z buteleczki zeszły wszystkie napisy, a "złocenia" brzydko poszarzały.
Plus za cenę - tanio :)

Testy redakcyjne odżywek Eveline 8w1 Total Action i Eveline 8w1 Total Action Sensitive

Całkiem, całkiem..

Nawet fajna jest, ale to zależy od koloru. Miałam 2.. jedną przezroczystą ze złotym brokatem, a także jednokolorową (coś w cieniu brązu). Do tej drugiej nie byłam bardzo przekonana, ale po jakimś czasie stwierdziłam iż jest świetna :D
Radze najpierw wyprubować, a potem kupować, każda pomadka może wygladać ładnie w słoiczku ale nie na ustach. A niektóre kolory tej pomadki mogą wyglądać na ustach nieciekawie.

Ale pomadka ogólnie jest ok. Ładnie uwydatnia usta, jest płynna, łatwo ją się rozsmarowuje, ma przyjemny zapach :) A pozatym śliczne opakowanie. Można ją uznać za błyszczyk.

Używam tego kosmetyku od/2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie..

Zdecydowanie nie

Kupiłam jakiś czas temu czystym przypadkiem, nie wiedząc kompletnie nic o firmie, zwabiona ceną, ładnym jasnoróżowym kolorkiem i eleganckim opakowaniem. Nie mogę jej polecić, zdecydowanie. Szminka fatalnie się nakładała, nierówno, podkreślając wszelkie niedoskonałości na ustach (a była to zima, więc miała co podkreślać). Wysuszała usta i wyglądała nieładnie, znikała z ust w kosmicznym tempie (może i dobrze przy jej innych właściwościach). Użyłam kilka razy i do dziś leży gdzieś w przepastnej szufladzie. Muszę ją przy okazji jakiegoś remanentu wreszcie wyrzucić. Na szczęście mimo porażki z pierwszym produktem tej firmy zdecydowałam się kupić błyszczyk, który bardzo lubię i uważam za jeden z najlepszych jakie miałam.

Użyłam tego kosmetyku kilka razy/ ilość zużytych opakowań: napoczęłam jedno jedyne

fajny błyszczyk

Ja szukalam złotego błyszczyku i nawet nie przyszło mi do głowy, że ten produkt to pomadka :) Mam nr 21 i jestem bardzo zadowolona. Ładnie wygląda na ustach, fajnie błyszczy. Zjada się szybko ale takie są już błyszczyki (i pomadki w płynie). Gwiazdkę odejmuję za to, że kolor jest troszkę zbyt transparentny.

24.07.2004 r. - odejmuję jeszcze jedną * , bo jest mało wydajny, może dlatego, że jest dosyc rzadki i za mało lepki. Szybko się zuzywa.

raczej blyszczyk

To bardziej blyszczyk niz pomadka-plnny i tak jak blyszczyk krotko trzyma sie na ustach.
Kolory calkiem ciekawe,na ustach daja delikatny kolorek albo poswiate.
Tani,wydajny o przyjemnym zapachu.Dosc dlugo(jak na blyszczyko-pomadke)trzyma sie na ustach.

Bubel

Z gorszą pomadką się jeszcze nie spotkałam. Totalny bubel. Z wielu kolorów jakie firma ma do zaoferowania nie mogłam znaleźć odpowiedniego dla siebie, po za tym ma okropny zapach, cierpki smak, podkresla niedoskonałości, strasznie nietrwała, i mi bardzo wysuszyła usta(tragedia). Omijajcie ją z daleka, ale za to szczerze polecam błyszczyk nawilżający tejże firmy.

nie dla mnie

Zachęcona dobrymi opiniami pobiegłam do sklepu i kupiłam sobie tą pomadkę mając nadzieję, że przypadnie mi do gustu. Niestety pomyliłam się, po kilku próbach przekonania się do niej oddałam to "cudo" siostrze. Pomadka ma według mnie okropny smak i zapach, na moich ustach wygląda tandetnie, zamiast wygładzać usta podkreśla każde załamanie. Cena nie rekompensuje wszystkich jej wad. A może mam wobec niej zbyt wysokie wymagania.
Ilość zużytych opakowań: kilka razy

beznadziejna

Pomadka jest okropna. Źle się aplikuje, wysusza usta, tworzy na ustach nieestetyczne naloty. Po prostu znajdźcie cos lepszego.

sexy

Dostałam ją od kuzynki, bo jej od tej szminki pękały usta.(???)Ja nie mam takich objawów. Mam odcień 1, bardzo ładny , delikatny róż i jestem z niej zadowolona. Podoba mi się, że jest taka lekka, po nałożeniu usta ładnie się błyszczą.I jeszcze ta cena... Poza tym lubię szminki z pędzelkiem. Mój facet powiedział kiedyś, że jest bardzo, hmmm... sexy.Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i na pewno nie ostatniego.

POLECAM !

Z uwagi na niska cenę uznałam szminkę za produkt o niskiej wartości, ale zachęcona bardzo pozytywnymi komentarzami, postanowiłam zaryzykować. I bardzo dobrze zrobiłam. Używam nr 19 - lekki róż. Na ustach pozostaje tylko błyszcząca perła, ale o to mi chodizło latem....;-))...