Express Illuminator - Krem s.o.s. usuwający oznaki zmeczenia i stresu

Express Illuminator - Krem s.o.s. usuwający oznaki zmeczenia i stresu

Liftingujący krem S.O.S. usuwający oznaki zmęczenia i stresu polecany do stosowania na dzień i na noc, po 30. roku życia.

Krem - bomba witaminowa przeznaczony jest dla osób o szarej, matowej i zmęczonej cerze, szczególnie dla tych, którzy żyją w szybkim tempie i są narażeni na stres. Polecany również jako regenerująca kuracja dla skóry wysuszonej po lecie lub niedotlenionej po zimie.

Zawiera niezwykle bogaty koktajl aminokwasów i witamin C-E-F, który dostarcza skórze energię ATP i pobudza ją do zdrowego funkcjonowania na co dzień. Dodatkowo wysokocząsteczkowe proteiny z drzewa Argan doskonale wygładzają zmarszczki zapewniając efekt natychmiastowego liftingu, a bioekstrakt z jabłka hamuje proces starzenia poprzez ścisłą ochronę białek i DNA komórek. Krem zawiera także beta karoten oraz mikropigmenty odbijające światło, które nadają cerze promienny wygląd i zdrowy, słoneczny koloryt.

Zwykły krem, a nie illuminator

Przyznam, że nie mogłam zużyć tego kremu. A kupiłam go raczej dla zachcianki, by sprawdzić czy poradzi sobie ze skórą zmęczoną klimatyzacją i komputerem. Zaznaczam, że brak rozświetlenia jest jednym z większych problemów mojej skóry, innych raczej nie mam.

Wydaje mi się, że największy plus tego kosmetyku to jego poręczne, higieniczne opakowanie. Może dzięki temu cenne składniki się nie utleniają tak szybko.

Po kremie - "bombie witaminowej" jak obiecuje producent spodziewałam się jednak więcej. Krem nie dał mojej skórze "efektu łał". Nie zauważyłam istotnego rozświetlenia, nie mówiąc o liftingu. Żadnego efektu "s.o.s." również nie zauważyłam. Skóra jaka była, taka jest. Efekt rozświetlenia to chyba ta perłowożółta poświata, jaką zapewnia. Dla mnie to trochę mało...

Ponadto, zostawia tłustą poświatę na twarzy i mam wrażenie, że zmniejsza trwałość podkładu. Głównie dlatego i przez brak info o filtrach używałam go głównie na noc. Rano nie miałam "wyprasowanej" skóry, nie zauważyłam też spektakularnego odżywienia, nawilżenia etc.

Podsumowując, to średni zwykły krem. Nie żadne SOS. Szukam dalej i cieszę się, że zużyłam.

dobry jako baza

Mam go od pięciu miesięcy, jeszcze w całości nie zużyłam.

Wielką zaletą jest poręczne i higieniczne opakowanie, w dodatku zaopatrzone w okienko (widać ile się zużyło kremu). Kupiłam skuszona tym opakowaniem.

Kolejnymi zaletami są miły, uprzyjemniający stosowanie zapach oraz - to drugie może byłoby nawet wadą w przypadku innego typu kremu, ale tu jasno ostrzega się, że krem ma rozświetlić - bardzo delikatne drobinki oraz żółtawo-złotawy kolor.

Na mojej twarzy efekt rozświetlenia jest na tyle delikatny, że mogę ten krem stosować mimo cery z tendencją do przetłuszczania się. Krem ponadto napina lekko twarz i faktycznie, jak obiecuje producent, wygładza zmarszczki. Odczuwam przy tym jednak jakieś takie... silikonowe wygładzenie-zaszpachlowanie w stylu baz pod podkład, a nie nawilżenie/odżywienie, dające końcowy efekt wygładzenia.

Niestety, co być może jest typową akurat dla mnie reakcją na kremy z wit. C, ten krem przesusza moją skórę. Nie mogę go stosować regularnie, po kilku dniach używania skóra wprost zaczyna się łuszczyć. Niby mając cerę z tendencjami do przetłuszczania powinnam się cieszyć, ale wiecie doskonale, nie o to chodzi, żeby zamiast przetłuszczenia uzyskać ściągniętą skórę i odstające skórki.

Rozwiązaniem okazało się nakładanie tego Daxa na niewielką, dobrze wchłoniętą warstewkę innego kremu (o działaniu odżywczym). Jako taka baza pod makijaż efekt daje bardzo mnie satysfakcjonujący. Makijaż wygląda bardzo miło i trzyma się doskonale.

Na razie mam zapas baz pod podkład, ale może w przyszłości znowu zakupię Daxa zamiast bazy. Bo na krem dla mnie się nie nadaje, chyba że do sporadycznego, doraźnego użycia (bo efekt optyczny ożywienia jest). Mimo wszystko od kremu "ożywiającego" skórę oczekuję nieco szerszego i konkretniejszego działania.

Używam tego produktu od: pięć miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno w toku

nie dla cer problematycznych

Krem kupiłam wiosną na ratunek zmęczonej po zimie skórze. Od tamtej pory robiłam już kilka podejść, ale za każdym razem odstawiam go w głąb mojej szafki;(
Powód jest prosty... krem jest za tłusty. Bardzo zapycha mi pory.
Po każdorazowym użyciu wieczorem, rano budziłam się z nieprzyjemnymi niespodziankami na twarzy.

Jeśli chodzi o efekt liftingu, to niestety go nie zauważyłam, podobnie jak jakiegokolwiek działania anti-age. Nie jestem tym rozczarowana, bo zdaję sobie sprawę, że do tego potrzeba długiego i regularnego stosowania.

Co do rozświetlania, to raczej jest kwestia drobinek z kremu, niż tego że jest to zastrzyk energii dla skóry.

Dla mnie cena jest trochę zbyt wygórowana.

Używam tego produktu od: kwietnia
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Quality Missala Jak dobierać perfumy

Niesamowity!

Kupiłam go, bo szukałam czegoś co poprawi koloryt mojej wiecznie zmęczonej cery. Pani w drogerii powiedziała, że ten krem będzie idealny dla mnie i nie pomyliła się! Moja buzia już po pierwszym nałożeniu tego kremu dosłownie promieniała. Po dłuższym stosowaniu kolor moje skóry wyraźnie się poprawił, zniknęły sińce spod oczu, przebarwienia zminimalizowały się. Jego dodatkową zaletą jest estetyczne opakowanie z praktyczną pompką i wydajność. Cena tego produktu też nie jest zbyt wygórowana w stosunku do jakości. Gorąco polecam wszystkim posiadaczkom zmęczonej i poszarzałej cery.

BARDZO BOBRA BOMBA

Stosuję codziennie na noc i jestem bardzo zadowolona z efektów.
Rano moja skóra wygląda na wypoczętą.
Bardzo higieniczny sposób aplikacji za pomocą pompki. Jest to moje ulubione rozwiązanie ponieważ nie znoszę wielokrotnego maczania paluchów w kosmetyku.
Według mnie jest dość wydajny stosuję jednorazowo ilość 2 "pompek".
Ma lekką konsystencję, bardzo dobrze się rozprowadza i wchłania.
Delikatny niedrażniący zapach.
Spełnia wszystkie moje oczekiwania

fajny, ale nie zakochałam się w ogóle;)

Bardzo dobrze się zapowiadał, obietnice producenta brzmiały miło, jednakże kosmetyk daje efekt tzw. taki sobie.

Na pewno obecność wit. C oraz beta karotenu daje jakieś działanie, bo przyznam, że koloryt mojej buzi troszeczkę się poprawił, gdzieś po dwóch miesiącach używania widzę, że z tym kremem warto spróbować.
Czy jest jakiś lifting- nie wiem, bo nie widać.

Dla mnie dużym wabikiem była cena, która nie jest skandaliczna, poza tym bardzo zawsze lubiłam produkty Dax-a. W dodatku na filmiku z You tube któraś z moich ulubionych vlogerek opowiadała o tym kremie, a że ona wyglada znakomicie, po prostu musiałam ten krem kupić i ja:)

Co do samego kremu, warto nakładać go na serum, pod krem z filtrem. Jednakże krem ma dużą poważną wadę- niestety nie nawilża, jak już dziewczyny tu pisały. Nie mogę jednak mieć pretensji do Producenta, ponieważ o nawilżaniu nie ma mowy na etykietce, ani na opakowaniu.
Bardzo dobre opakowanie z dozownikiem:)

Konsystencja- bardzo przyjemna, kolorek miły żółciutki, zapach delikatny, przyzwoicie zachęcający.

Można krem wypróbować, ale polecam stosować na nawilżoną twarz. Ale jeśli szukasz efektu wow, nie ma na co liczyć z tym kremem;)

Używam tego produktu od: 2 mies.
Ilość zużytych opakowań: 1 kończę.

Nie ufam mu

Miał być tańszym odpowiednikiem fluidu Olay Multi-Radiance, ale w moim odczuciu wypada znacznie słabiej. Przede wszystkim nie podoba mi się efekt rozświetlający. Połysk jest tłustawy, nie ma tu co prawda drobinek (ja ich przynajmniej nie widzę), ale wolałabym satynę, ewentualnie delikatną perłową poświatę. Nie zauważyłam żadnego wpływu na koloryt, poprawy jędrności, nie wspominając o regeneracji. Ot, lekki kremik sprawdzający się w roli bazy pod makijaż, dla cery w zasadzie neutralny.
Nawilża słabiutko. Również zaczęłam sięgać po olejek, bo w pewnym momencie z mojej brody i nosa posypały się suche skórki.
Owszem, jest przyjemny w użyciu, ładnie pachnie, ma miłą, lekką konsystencję, wsiąka ekspresowo i nie zapycha, ale pielęgnuje słabiutko. Moja mieszana, blisko 30-letnia cera potrzebuje czegoś więcej niż chwilowe i niezbyt efektowne rozświetlenie.
Technicznie bez zarzutu: lekkie, estetyczne opakowanie, sprawnie działająca pompka, możliwość kontroli zużycia. Oprawa jest w sumie lepsza niż zawartość ;)

Używam tego produktu od: jakieś 1,5 m-ca
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Bardzo dobry krem, niestety mało wydajny

Estetyczne, przyjemne w użyciu opakowanie z pompką i okienkiem, w którym widać, ile kremu ubyło. Krem jest żółty, zawiera malutkie drobinki rozświetlające i poprawia koloryt cery. Po około dwóch tygodniach zauważyłam, że zbieram więcej komplementów za wygląd :) Produkt poprawia koloryt cery, lekko napina skórę, buzia wydaje się bardziej rozluźniona i wypoczęta. Minusem pozostaje jego mała wydajność i dość wysoka (jak na tego producenta) cena. Pod względem jakości może konkurować z produktami Dermiki bądź droższą linią AA, cenowo też właściwie wychodzi na to samo.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

no nie wiem

Produkt zapakowany estetycznie w eleganckie stalowe opakowanie typu airless, jak u Shiseido. Posiada praktyczne okienko przez które widać ilość zużycia produktu. Pierwsze wrażenia z kilkudniowego stosowania same pozytywy. Konzysencja przyjemna kremowa jakby odrobinkę silikonowa, wchłania się dobrze, rozświetla i lekko napina. Używałam wczesną wiosną jako kurację "pobudzającą" po zimie i w tym temacie to nieporozumienie. Oprócz nadania ładnego odcienia mojej chorobliwo bladej skórze nie zrobił nic. Słabo nawilżał odwodnioną po zimie mieszaną skórę, nie dawał zauważalnego zastrzyku witalności jak Matis czy Lierac. Za tą cenę lepiej kupić odżywczego apteczniucha plus sok z marchwi.
Zużyłam doraźnie jako bazę pod makijaż na wieczór.

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Super krem

Dobrze nawilża (mam cerę mieszaną), twarz się po nim nie świeci, lekko rozświetla i daje cerze fajny koloryt. Do tego jeszcze fajnie pachnie. Polecam mimo dość wysokiej (opakowanie ma tylko 30 ml)ceny.

Używam tego produktu od:trzech lat
Ilość zużytych opakowań:cztery

bombowy

błyskawicznie poprawia koloryt cery i dodaje jej życia;)
ja stosuję raczej sporadycznie, żeby dokarmić skórę i poprawić jej wygląd. idealny pod makijaż. szybko się wchłania. jest umiarkowanie wydajny.
Używam tego produktu od:kilka m-cy

świetny!!

rewelacyjny produkt przy systematycznym stosowaniu odzywia,poprawia napiecie , ujędrnia,wygładza.twarz faktycznie wydaje sie bardziej promienna. bardzo dobra konsystencja swietnie nadajne sie pod makijaz.ogolnie same plusy ponadto estetyczne opakowanie ,rewelacyjny dosownik.aha moze :)jedyny minus nie jest wydajny, ale poza tym extra!!!polecam

Używam tego produktu od:2 miesiące