Colour Lash Mascara

Colour Lash Mascara

Tusz do rzęs w kilku baaaaardzo intensywnych kolorkach. Niestety jedyną funkcją tego tuszu jest nadanie rzęsom własnie intensywnego koloru, nie jest on ani wydłużający, ani pogrubiający ani podkręcający.

Cena: 16 zł

Dla koloru

Typowy sredniak. Nie nadaje sie do stylizowania rzes bo absolutnie nic z nimi nie robi.
Konsystencja dosyc wodnista i pomimo uplywu juz sporego czasu nie zmienila sie. Szczota - kolejny przecietniak.

Kolor - mam wersje niebieska. Uzywam czasem na wytuszowane innym tuszem rzesy by dodac im tego czegos. Kolor nie wali po oczach ale pod swiatlo widac ten niebieski odcien. Ale o to chodzi, nie mam 15 lat zeby do pracy chodzic z niebieskimi rzesami!
Pieknie wydobywa mi kolor teczowki.

Ogolnie - mozna miec ale zupelnie nie trzeba. Nie polecalabym jako jedynego tuszu.

Używam tego produktu od: kilka miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1szy, musze wkrotce wyrzucic

zwykly tusz

mam niebieska wersje, jest to zwykly tusz, taki narnolmajniejszy na swiecie. najgorsze jest to ze na moich rzesach wogle nie widac ze on jest niebieski...widac ze sa wytuszowane, ale to wszystko.

Używam tego produktu od:kilka razy

klejuch - nie do użytku!

Kupiłam go przez przypadek, gdy miałam dołek finansowy i na gwałt potrzebowałam tuszu. Niestety - ani razu nie dalo sie nim pomalowac, poniewaz szczoteczka jest za rzadka a sama konsystencja tuszu wodnista maź:( wylądował w koszu

Makijaż Maybelline

taki sobie

Skusiłam się na super intensywny niebieski kolor tego tuszu. Na rzęsach jest tak samo super intensywny jak w buteleczce, szkoda tylko, że nie pogrubia ani nie wydłuża :-( Jest dość rzadki w związku z czym bardzo skleja rzęsy, niemniej nie usztywnia ich - są bardzo miękkie i elastyczne. Tusz się nie osypuje i jest dość trwały. Jeśli komuś zależy jedynie na kolorku - warto, jeśli zaś także na innych efektach - lepiej poszukac czegoś innego.