Poreless, Pores no more

Poreless, Pores no more

Krem ukrywa poszerzone pory i matuje połysk. Mikrokulki ukrywają rozszerzone pory i nierówności, absorbując tłuszcz i jedocześnie nadająccerze matowy wygląd. Cera wygląda i wydaje sie gładsza i bardziej jednolita. Kojące składniki przeciwzapalne zapobiegają przyszłym wypryskom.

Cena: 205zł/ 30ml

Za te pieniądze spodziewałam się czegoś więcej

Mam miniaturkę tego produktu, i dobrze że nie skusiłam się na pełnowymiarowy produkt bo bym bardzo żałowała.
Jest to baza silikonowa, tłusta w dotyku. Ma odcień opalony cielisty, po roztarciu nie widać odcienia na skórze. Na całą twarz nie potrzeba wiele.
Mam bardzo rozszerzone pory na policzkach, myślałam że może je jakoś zwęzi, wypełni...nic takiego się nie stało. Twarz jest bardziej gładka, i podkład lepiej się nakłada, być może dłużej też się utrzymuje ale jednak twarz świeci się równie szybko jak bez niej, a struktura cery wcale nie jest wyrównana.
Za tę cenę absolutne dno.

może być

Na szczęście kupiłam na 20% off z Sephorze, bo kosztuje 269 PLN. Ale gdyby była idealna to wydałabym i więcej.
Ale idealna nie jest. Nie zmniejsza widoczności porów i nie zmniejsza przetłuszczania się skóry.
Ale poza tym jest bardzo lekka - używam na krem i przed pudrem i nie czuję warstwy bazy na skórze. Bardzo gładko się rozprowadza. Mam wrażenie, że wyrównuje strukturę skóry ale bez wielkiego WOW. Porównując ją do Benefit Porefessional to wolę Dr. Brandta. Trochę wydaje mi się jakby to był apteczny produkt (a może nazwa od nazwiska z tym "Dr." robi wrażenie). Pachnie alkoholem co jeszcze bardziej potęguje u mnie pozytywne wrażenia - że może wysuszy wypryski...Nie wiem. Na razie widzę rozjaśnienie skóry. Zobaczymy jak poradzi sobie przy dłuższym używaniu z porami.
Chociaż mam kilka baz (The Balm, Benefit Porefessional i Stay Flawless, Sampar, Revlon, Shiseido) to jednak gdybym miała je wszystkie oddać za jednego Brandta to zrobiłabym to bez wahania. Bardzo ją polubiłam. Niech działa. Zobaczymy.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Niezbędna w mojej kosmetyczce

Zacznę od tego, że mam cerę mieszaną i niestety skłonną do świecenia i wyprysków w strefie T.
Długo testowałam różne preparaty, ale niestety bez powodzenia.
Skusiłam się na ten produkt i nie żałuję.
Stosuję go już na podkład, jako ostatni szlif makijażu...oczywiście na strefę T.
Makijaż pozostaje matowy na długo, nie koliduje z żadną marką podkładu, dobrze się rozprowadza,jest niezwykle wydajny, ma higieniczne opakowanie, a zapach wg mnie - ziołowy, szybko się ulatnia. Kolor jest transparentny, więc nie przeszkadza żadnej karnacji.
Można na koniec przypudrować nosek sypkim i cały dzień biegamy bez poprawek!

Używam tego produktu od: ok 6 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1- 30ml

Dieta na trądzik

Nie spełnił moich oczekiwań

Produkt nie spełnił moich oczekiwań. Może odrobinę zmniejsza widoczność porów, ale niestety nie nadaje się dla cer tłustych, szybko zaczynam się świecić (a zazwyczaj osoby z rozszerzonymi porami mają cerę tłustą). Ogólnie silikonowym bazom mówię nie, bo tak było po każdej, której używałam. Wysuszył skórę na nosie i brodzie, kosmetyki się po nim ślizgają - nie wiem jak płynny podkład, ale kompakt trudno równomiernie nałożyć, a korektor, który zawsze dobrze się trzymał, z tą bazą schodził błyskawicznie. Cena koszmarna, zapach też.

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: duża próbka, która starczyła na tydzień stosowania, a i tak wysuszyła skórę...

Skuteczny, chociaż cena i tak za wysoka

Jeśli chodzi o zwalczanie nieprzyjemności związanych z posiadaniem cery mieszanej, szczególnie tych pojawiających się w strefie T, używałam już wielu kremów, z różnych półek.
Ten krem jest jednym z lepszych, jakie miałam okazję stosować.

Plusy:
1. Ładnie i na długo matuje - w moim przypadku mat utrzymuje się 4 godziny, co jest rekordem;
2. Rzeczywiście zmniejsza pory, chociaż tu efekt już nie jest tak spektakularny;
3. Ma przyjemny zapach :]
4. Lekka konsystencja, nie powoduje powstawania niechcianych niespodzianek;
5. Jest wydajny, niewielka ilość wystarcza do pokrycia czoła i nosa.
6. Higieniczne opakowanie.

Minusy:
1. Przede wszystkim cena - mimo, że produkt jest dobry jakościowo i wydajny, to przy takiej ilości jest ona za wysoka;
2. Po jakimś czasie skóra może się do niego przyzwyczaić.

Warto go przetestować, jednak w przypadku stosowania na większe partie twarzy, u osób z wyjątkowo tłustą cerą, będzie to szczególnie nieopłacalne.

Używam tego produktu od: 04. 2011 r.
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie.

może być

Moim problemem są rozszerzone pory.

Stosuję go pod podkład na nos, czoło i wokół nosa.

Pory nie znikają niestety ale twarz jest matowa.

Zdecydowanie lepszy od Clinique

Niezastapiony

Zdecydowanie polecam

Odnosnie tego produktu moglabym napisac sporo, i to tylko dobrego. W sumie nie mam mu nic do zarzucenia :)

Slicznie kamufluje rozszerzone pory, ladnie matuje skore, nadajac jej delikantego, aksamitnego koloru.

Przy mojej mieszanej cerze, na ktora od lat nakladam codziennie jakis fliud (bez tego z domu sie nie ruszam), jest to jedyny produkt, ktory moge nalozyc sam na krem nawilzajacy i nie nakladac fluidu, pieknie wypelnia pory, matuje niesamowicie na kilkanascie godzin i wyrownuje koloryt skory. Fluid okazuje sie zbedny.

Moje cudo!

bardzo dobra baza

Mam cere mieszaną z brzydko rozszerzonymi porami - i pory to coś wspaniale maskuje. Czy matuje, to na pewno widać ten efekt zaraz po nałożeniu na buzię. Ale jak długo efekt matu się utrzymuje to trudno powiedzieć, gdyż po użyciu tej bazy, potem podkładu a na koniec MUFE HD mat mam przez 7 godzin w nienaruszonym stanie.
Pores no more przypomina mi trochę taki puder w musie.
Cena bardzo zawyżona dlatego wpisałam, że nie wiem czy bym tak drogi secyfik polecała, bo istnieją pewnie tańsze, ale warto posiadać chociaż próbkę i sprawdzić na sobie.

Bubel za dużą kasę

Zdecydowanie nie polecam i już wyjaśniam dlaczego:
ten kosmetyk nie spełnia żadnej ze swoich obietnic; nie maskuje porów, nie wygładza twarzy a już z pewnością nie matuje. Moja twarz zaczyna się świecić po godzinie, po dwóch jest juz prawdziwy koszmar. Uważam, że cena powyżej 200 zł. do czegoś jednak zobowiązuje, a tymczasem bazy za kilkadziesiąt złotych okazały się skuteczniejsze. Nadmienię iż mam cerę mieszaną, a nie jakąś ewidentnie tłustą i zastanawiam się jakim cudem to coś pomaga innym z problemem świecenia się. No cóż, szukam dalej...

super

Nie mogłam sobie poradzic ze strefa T. Teraz przed makijazem nakladam krem potem na strefe T ten produkt a na reszte twarzy bazę. Podklad i puder i trzyma sie cały dzień bez swiecenia. Przydaje sie rowniez bez makijazu, rano gdzy chce wyjść np do sklepu a po posmarowaniu kremem świeci mi sie czoło i nos to odrobinką tego kremu matowie twarz i jest super.

Używam tego produktu od:m-ca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

zart nie krem

Mimo posiadanie cery tlustej,nie mam duzego problemu ze swieceniem skory ( kiedys bylo gorzej). uzywalam go pod podklad matujacy YSL i przypudrowalam i co? I fatalna sprawa po 2 godzinach latarnia , co mi sie nie zdaza, w dodatku przez 2 tyg uzywalam kremu bez podkladu i pudru bedac w domu i porobily sie okropne zaskorniki i pryszcze. Ja mu podziekowalam.

Używam tego produktu od:kilka miesiecy temu
Ilość zużytych opakowań:niecala polowa tuby i do smieci

Cudo

Kupiłam zachęcona recenzjami na KWC i mnie zachwycił. Nic, nigdy mnie nie zmatowiło, powtarzam, nic nigdy! a mam cerę super tłustą. To cudo matowi mnie na ładnych kilka godzin co w moim przypadku jest cudem. Do tego jakoś ukrywa pory, że są mniej widoczne.
Konsystencje ma jak olejek koloru beżowego, ale mimo swojej olejkowatości wchłania sie szybko i matuje skórę jak puder.W połaczeniu z bibułkami wchłaniającymi tluszcz matowi mnie na cały dzień i wieczór. Doskonały. Dopóki nie znajde nic bardziej cudotwórczego to jest moj matujący KWC.

Używam tego produktu od:3 msc
Ilość zużytych opakowań:pierwsze uzywam