What About Adam

What About Adam

Dobry owocowy zapach na wiosnę i lato, idealny dla młodych mężczyzn - myślę że warto go sprawdzić.

Nuty zapachowe:
liść pomidora, grejpfrut, cytrusy, mięta, czarna porzeczka, lawenda, mech dębowy, geranium, wanilia, labdanum

Cena: 175zł/ 125ml

Nuty
owocowe
Rekomendacja
wiosna / lato

zielony cytrus

Z próbki męża poczulam śliczną, rześką miętę+chyba cytrusy. Ale ta mięta - rewelacja!:)
Natomiast trochę rozczarowała mnie ta woda na skórze jak już mąż zaaplikował sobie - zaczęła pachnieć, owszem, zielono z dodatkiem cytrusów, ale mięta zniknęła.. szkoda. Poza tym zapach stał się taki hmm.. pospolity? Nie, raczej taki bez większych zachwytów, bez tego czegoś...
Mimo wszystko postaram się kupić mu ją, bo metodą prób i błędów usiłuję znaleźć jakąś fajną wodę dla niego, która będzie się MI podobała na nim;) Zielone nuty chyba są nalbiższe ideału;)

Używam tego produktu od: mąż używa
Ilość zużytych opakowań: próbka

cytrusowy

Właściwie pisze w imieniu męża. Zapach ciężki do zdobycia. Ubolewamy, że przyszło nam cieszyć się końcówka zapachu.
Zapach należy do rodziny cytrusowych i najlepiej używać go latem, ciepłą wiosna. Nie duszący, dodający energi przy tym bardzo zmysłowy i trwały. Pasuje do każdego stroju mojego mężczyzny do garnituru, do koszulki polo.

Ilość zużytych opakowań:w tracie 2