Pulanna, Breast Cream

Pulanna, Breast Cream

Krem stymuluje procesy regeneracyjne tkanek skórnych - zapobiega wiotczeniu skóry. Ma właściwości ujędrniające. W skład formuły Breast Cream wchodzą m. in. szafran, żeń-szeń, chmiel oraz wyciąg z jujube.

Krem stymuluje mikrokrążenie krwi (optycznie powiększa biust), poprawia elastyczność oraz przywraca sprężystość delikatnej skórze piersi.

Krem polecany jest szczególnie w czasie kuracji odchudzajacej. Niweluje powstałe w okresie ciąży rozstępy.

nie

Nie, raczej nie polecam. Po kremie wyskoczyły mi krostki, z którymi musiałam podjąć długotrwałą walkę. Arghhhhh...Poza tą zmianą żadnej innej nie zauważyłam:( Biust nie wyglądał na większy (a wielka szkoda):(, a nawilżenie nie było znowuż takie zachwycające. Dodatkowo krem jest gęsty i tłusty, przez co pozostawia film na skórze. Jedynym plusem, jak dla mnie, jest tylko zapach. Cóż...To by było na tyle przygody z tym kremem.

lubię

Podoba mi sie zapach tego kremu - jest delikatny i szybko znika, a nie lubię, gdy kosmetyki tłumią mi zapach perfum. Jest gęsty, średnio wydajny i - tu wielka wada - "wałkuje się", masaż przy użyciu tego kremu trwa najwyżej minutę, inaczej można go "zciągnąć" z powrotem na dłonie :)
Pozostawia lepką powłokę, ale nie zauważyłam aby przyczyniło mi się to do powstawania syfków na dekoldzie (a mam skłonność do tego badziewia)
Ładnie napina skórę, wygładza ją, ale zapewnienia o "optycznym powiększeniu biustu" można między bajki włożyć.

Nie polecam

Zachęcona obietnicami producenta kupiłam to "cudo", które miało ujędrnić i nawet powiększyć mój biust. Zużyłam całe opakowanie i jakoś nie zauważyłam ani ujędrnienia ani powiększenia. Zauważyłam natomiast, że krem ten po aplikacji na skórę wyjątkowo paskudnie wchłania się, lepi i trzeba odczekać dłuższy czas żeby ubrać biustonosz albo koszulkę. Paskudztwo. Zdecydowanie nie polecam. Natomiast proszę inne "Wizażanki" o sugestie na temat dobrych kremów do ujędrniania biustu. Dzięki.

depilacja zalety

może być, ale są lepsze

Wygląd piersi poprawił się, ale nie rewelacyjnie. Skóra jest bardziej nawilżona i miękka. Jednak biust nie powiększył się tak, jak obiecywał producent kremu. Zapach niezbyt przyjemny. Cena przystępna...

eeee tam...

Uzywalam, bo polecil mi go znajomy lekarz. POdobno efekty mialy byc trwale, ale widoczne po kilku miesiacach. Zuzylam tego mnostwo - zarowno w formie kremu jak i zelu. I co? Nic.. Efekty byly chwilowe - ale trwalo to kilko dni, a potem stan wracal do normy. sadze ze moglo to byc zwiazane ze zwyklymi wahaniami cyklu i tyle. Jesli juz ktos chce sprobowac - to lepiej zel. Krem pachnie tak sobie i kolorek ma nie za ciekawy.