Voglia di, Mleczko jogurtowe do ciała

Voglia di, Mleczko jogurtowe do ciała

Delikatna płynna konsystencja mleczka ułatwia jego szybkie wchłanianie. Zawiera jogurt, który głęboko nawilża, stymuluje odnowę komórek i oczyszcza skórę. Proteiny zawarte w jogurcie działają silnie nawilżająco i pojędrniająco. Natomiast cukier mlekowy chroni przed przesuszeniem. Zawiera również witaminę E, która jest doskonałym inhibitorem wolnych rodników i skutecznym antyutleniaczem. Krem jest dodatkowo wzbogacony ekstraktami z owoców dostarczając skórze niezbędnych witamin.
Dostępny w 6 zapachach: gruszka-czekolada, grejpfrut-mandarynka, melon-arbuz, ananas-pomarańcza, truskawka-borówka czarna, kiwi-papaja.

Zapach!

Zakochałam się w tym ananasowo-pomarańczowym zapachu, który od razu czuć w całym domu. Minusów absolutnie brak, bo używanie go to sama przyjemność.
I nie wiem skąd ta cena, ja kupiłam normalnie za 5 zł, ale to już chyba zależy od sklepu.

Ilość zużytych opakowań: w połowie

piekny zapach

Jedyne co moze urzec w tym kosmetyku to zapach- w miom przypadku gruszka i czekolada- bardzo przyjemny, realistyczny zapach, problem w tym że jest on bardzo deliktany i utrzymuje sie przy samym ciele. Kosmetyk wchłania sie dosc szybko, nawilza bardzo przecietnie, aby nawilzyc skóre trzeba nałozyc niezła warstwe kosmetyku, a co za tym idzie wychodzi na to że produkt jest sredniio wydajny. Opakowanie ładne- takie jedalnę- prawie jak jogurt:) Cena raczej wysoka- ja płaciłem 29 zł w Douglas. Dal wrazen zapachowych polecam

Używam tego produktu od:roku, raz na jakis czas

zapach + pielęgnacja = KWC

Uwielbiam ten balsam!!
Ma niemalże same plusy:
- boskie zapachy (mam zboża z miodem)
- świetnie nawilża
- śliczne opakowanie
- wygodna pompka
- wydajny
- szybko się wchłania
- bardzo dobra konsystencja
- zapach trwały, ale nie męczy, jest super naturalny
- skóra jest po nim miękka i gładka

Cena nie jest niska, ale jak na tą jakość to nie jest przeaadzona :)

POLECAM!

Używam tego produktu od: kilku mieś (na zmianę z innymi)

Manicure - geometryczny french

Zakochana w zapachu :)

Ten balsam pod względem zapachów bije na głowe wszystkie inne których używałam. Mam wersje truskawka- czarna borówka i jestem wprost zachwycona. Zapach utrzymuje się na skórze niesamowicie długo i jest intensywny. No i taki prawdziwy- faktycznie truskawka i borówka :) Zdecydowanie zapach jest w tym balsamiku najlepszy. Konsystencja też bardzo przyjemna, lekka, szybko się wchłania. Dozownik z pompką super wygodny. Co do nawilżania- z tym jest nieco gorzej, bo nie czuje żeby nawilżał moją skórę jakoś porządnie, ale nic to, bo i tak zapach rządzi :) Polecam dla osób o czułym węchu ;)

Używam tego produktu od: ok. 1 miesiąca

Bardzo dobry!

Mam wersję gruszka czekolada, w sam raz na zimę.
Zapach pyszny i długo pozostający na skórze - po zaaplikowaniu skóra jest gładka, miła w dotyku i smakowicie pachnąca
Polecam bardzo gorąco na zimowe dni i na poprawę humoru :ehem:

Używam tego produktu od:kilka dni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

pychotki!!! mniam!!!

Ostatnio mam słabość do wszystkiego co przyjemnie pachnie, a balsam do ciała w szczegolności jak dla mnie powinien posiadać tę funkcję! :D

Aktualnie posiadam wersję gruszkowo-czekoladową i zwyczajnie się rozpływam... :) Zapach jest przepiękny, naturalny i bardzo dosłowny. Uwielbiam takie nieszkodzące figurze słodycze! Tego akurat można używać sobie do woli i ...ach ta czekolada! ;)
Właściwości pielęgnacyjne są bardzo dobre: skóra jest bardzo dobrze nawilżona i przepięknie pachnie (zapach utrzymuje się wyjątkowo długo!)

Konsystencja jest wg mnie bardzo dobra, opakowanie dość wygodne. Estetyka tego opakowania bardzo mi odpowiada - wygląda jak przepyszny jogurcik i kilka osób u mnie w domu już się na to nabrało!

Na pewno będę kupowała! Następnym razem wypróbuję inne zapachy. Moim zdaniem cena mogłaby być troszkę niższa, ale wybaczam temu kosmetykowi tę cenę, bo jest niej wart! Jak na mój gust to chowa się przy nim Aquolina! ;)
Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego, beda i kolejne!!!

owocowy zawrót głowy

Najpierw przetestowałam krem do ciała Voglia di, licząc na lepszą pielegnację. Balsam ( bo to balsam, nie mleczko!) kupiłam juz bez złudzeń. To typowy poprawiacz humoru, a nie ratunek dla przesuszonej skóry. Opakowanie ładne, kolorowe, z wygodną pompką. Konsystencja dobra - solidnego balsamu. Ładnie sie rozsmarowuje, szybko wchłania, bez pozostawienia filmu. Delikatnie nawilża, nie natłuszcza. Zapach to większy atut - dośc intensywny, naturalny, czas jakis pozostaje na skórze i ubraniach. Mam wersje ananasową, mniam! W pogotowiu czeka truskawka...
Te * sa troche naciagane, przyznaję, ale lubię ten balsam. Cena przyzwoita, bo jest go sporo.Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1, drugie czeka