SVR, Physiopure, Eau Micellaire [Cleansing Micellar Water] (Płyn micelarny do demakijażu twarzy i oczu)

Pojemność 200 l

Woda micelarna marki SVR oczyszcza oraz usuwa makijaż twarzy, oczu i ust. Dokładnie oczyszcza skórę twarzy oraz makijaż wodoodporny. Bez parabenów, alkoholu, mydła, barwników. Fizjologiczne PH. Produkt przebadany dermatologicznie i okulistycznie dla skóry wrażliwej.
Płyn występuje w dwóch wersjach: 200 ml i 400 ml.

oczyszczające, odświeżające, antybakteryjne
płyn
oczyszczanie twarzy, demakijaż oczu i ust, demakijaż twarzy
mieszana, wrażliwa, tłusta, normalna, sucha

Niech każdy o nim usłyszy!

Na tę chwilę jest to mój ulubiony płyn micelarny. Jest tak wydajny, że nie szkoda mi na niego kasy. Pojemność 400ml z pompką miałam parę ładnych miesięcy przy codziennym używaniu. Jest bezzapachowy. Bardzo skutecznie usuwa makijaż i kompletnie przy tym nie podrażnia. Nawet oczy domywa, nic im nie robiąc. W ogóle genialnie rozpuszcza makijaż. Zmycie go nie wymaga nakładu żadnej pracy. Ten płyn jest magiczny. Ogólnie od lat kocham markę SVR i w 95% ich produkty mi się sprawdzają. Kosmetyk nie pieni się. Jak pokończę rezerwy moich kosmetyków, na bank do niego wrócę. Wątpię, by inny płyn go przebił, bo jest fenomenalny!

Płyn micelarny

Kupiłam sobie całą linię tych kosmetyków do skóry naczynkowej i jestem bardzo zadowolona z działania i efektów jakie uzyskuje. Płyn z lekkością zmywa makijaż, bez efektu nadmiernego pocierana tej skóry. Ma formułę bezzapachową o krótkim składzie co jest bardzo ważne dla wrażliwej skóry. Posiada w składzie niacynamid, który ukoi najabrdziej wrażliwą skórę.

Bardzo dobry produkt

Płyny micelarne to pierwszy krok oczyszczania skóry gdy noszę makijaż. Od płynów micelarnych oczekuję braku podrażnienia oczu oraz skuteczne usunięcie makijażu.

Produkt SVR występuje w dwóch rozmiarach, ja kupuję to większe z pompką. Wielki plus za to, że płyn jest delikatny dla skóry. Nie podrażnia oczu, nie powoduje szczypania czy zaczerwienienia.
Jest też naprawdę skuteczny w usuwaniu makijażu. Wystarczy przyłożyć nasączony płatek na parę sekund i makijaż znika. Radzi sobie z cieniami, eyelinerem, tuszem czy bazą. Jest przeznaczony zarówno do demakijażu oczu, ust jak i całej twarzy. Przeznaczony jest do skóry wrażliwej co mogę w pełni potwierdzić.

Świetny produkt w całkiem przyzwoitej cenie. Nie mam zastrzeżeń. Polecam!

Fantastyczny

Uwielbiam ten płyn micelarny - jest bardzo delikatny o przyjemnym zapachu. Dokładnie oczyszcza, odświeża skórę. Nie pozostawia lepkiego uczucia na buzi. Jest bardzo wydajny, dozownik nie rozchlapuje produktu. Bez problemu można wykorzystać do końca.

Ulubieniec

Zdecydowanie jeden z lepszych płynów micelarnych jakich używałam. Dobrze usuwa pozostałości makijażu, odświeża skórę i nie sprawia, jak wiele płynów, że robi się lepka. Ma delikatny, subtelny zapach. Bardzo wygodnie się też go używa - otworek jest odpowiedniej wielkości i nic się nie rozlewa, nie kapie, wygodnie dozuje odpowiednią ilość.

Taki powinien być każdy.

Płyn micelarny, który dokładnie oczyszcza skórę z makijażu to skarb i absolutna podstawa w walce z problematyczną cerą (jakiej niestety jestem posiadaczką ;)). Ostatnio Physiopure stał się moim ulubieńcem. Czy robi coś nadzwyczajnego? Nie. On po prostu gwarantuje idealny demakijaż. Producent nie obiecuje gwiazdek z nieba, nie deklaruje nic więcej i dobrze - byłoby to zbędne. Dobry płyn micelarny ma po prostu dobrze czyścić skórę. Dodam, że produkt nie podrażnia, nie wysusza ani nie pozostawia tłustej warstwy na skórze. Odebrałam go za darmo w ramach promocji w pewnej sieci aptek, ale na 100% kupię ponownie!