Under Makeup Base (Profesjonalna baza pod makijaż) (stara wersja)

Under Makeup Base (Profesjonalna baza pod makijaż) (stara wersja)

Żelowa baza matująca, wchłaniająca nadmiar sebum, zapobiegająca błyszczeniu się skóry. Przedłuża trwałość makijażu.

• Cyclopenta Siloxane,
  • Polysilicone - 11,
  • Dimethicone (07.06.2012)

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 12

nie spisała się

Niestety baza zupełnie nie dla mnie. Baza absolutnie nie dla skóry mieszanej/tłustej. Podobno ma właściwości matujące ale niestety ich nie doświadczyłam.

+wygładza skórę po nałożeniu

-zatyka pory
-nie matuje
-nie sprawia że makijaż dłużej się trzyma (mam wrażenie, że skóra staje się bardziej "śliska" i makijaż wręcz "spływa")
-wysoka cena

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1153401].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 14

Bez wstydu polecam.

Najlepsza z próbowanych przeze mnie baz. Nie powoduje wysypu i podrażnień jak większość podobnych produktów, a to sobie cenię najbardziej. Dodatkowo:

+ idealnie wygładza
+ mega trwałość makijażu
+ łagodzi zaczerwienienia
+ duża wydajność i przystępna cena

Używam tego produktu od: 4 lata
Ilość zużytych opakowań: dużo

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1027322].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

Nie dla mieszanej i tłustej skóry

Mam skórę przetłuszczającą się, ale niestety nie mogę używać produktów typowo matujących ze względu na skutki "uboczne" w moim przypadku jest to mega wysyp, dlatego też zdecydowałam się na tą bazę z Inglota, która nie jest typowo matująca jak np. Mattifying Under Makeup Base z tej samej firmy.

Moje odczucia:
-baza faktycznie wygładza skórę twarzy i nie wysusza jej
-skóra jest fajna w dotyku
...i to w sumie wszystkie plusy tego produktu.
Poza tym baza roluje się, mój podkład z Bobby Brown lepiej dogaduje sie z moim kremem z Cetaphil (bardzo tłustym) niż z tą bazą, co bardzo mnie zdziwiło. Z trzy lata temu miałam okazję stosować tą bazę i nie byłam z niej zadowolona (makijaż nie jest trwalszy), ale dałam jej kolejną szansę i żałuję.

Podsumowując nie jest to baza, którą bym ponownie kupiła, a już na pewno nie jest to produkt, który poleciłam bym skórze mieszanej i przetłuszczającej się.

Używam tego produktu od: ponownie od kilku dni, po dłuższej przerwie
Ilość zużytych opakowań: W trakcie drugiego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[984808].usefull || 0 }}% pomocna.

Cellulit adipocyty

Napisanych recenzji: 13

WSPANIAŁA BAZA !!

Zdecydowanie przedłuża trwałość makijażu! Nie czuć jej w ogóle na twarzy, wtapia się w skórę idealnie pozostawiając ją jedwabiście miękką i gładką ! jest bezzapachowa, wystarczy na bardzo długo ponieważ trzeba niewielką ilość alby rozprowadzić ją na twarz. Zdecydowanie polecam !

Używam tego produktu od: 2miesięcy
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[923266].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 43

Nie widzę różnicy...

Nie widze różnicy, z bazą czy bez...
No może pierwsze wrażenie robi różnicę, bo twarz wygładza się, ale to tylko złudzenie. Silikonowe. U mnie, niestety, ta baza nie robi niczego. Podkład nałożony na nią, czy bez niej, zachowuje się dokładnie tak samo. To, czy się swiecę, zależy raczej od kremu, ewentualnie od przypudrowania i zmatowienia cery.
Krzywdy mi nie zrobiła, ale dobrze, że się kończy, więcej już sie nie spotkamy...

Wielkim plusem jest jej wydajność, używam nieregularnie, ale dosyć długo i jakoś skończyć się nie może...

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: prawie jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[915552].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 75

Kiedys ulubiona

Ta baza pod makijaz byla dla mnie niezastapiona dopoki nie odkrylam Lancome Visionnaire. Ta z Inglota wygrywa jedynak cena.
Pomijajac fakt, ze caly produkt jest praktycznie jednym wielkim siliconem, jest calkiem niezly, wyrownuje cere, przedluza trwalosc makijazu.
Jezeli sie nalozylo wczesniej jakis krem na dzien, to przy nakladaniu tej bazy raczej sie wszystko poroluje i to jest zdecydowany minus.
Kolejnym minusem jest nieprzepustowosc, a wiec skora nie oddycha, co dla cery tlustej moze skonczyc sie roznie.

Używam tego produktu od: ok. roku
Ilość zużytych opakowań: trzecie i po skonczeniu odstawiam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[877653].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 65

Dobra baza

Bardzo wydajna, szybko sie wchłania, łatwo rozprowadza i przedłuża trwałośc podkładu, używam na wieksze wyjścia i póki co jestem z niej zadowolona choć mam wrażenie,ze to identyczna baza jak ta z Ingrid ale 3 razy droższa :)

Używam tego produktu od: ok roku
Ilość zużytych opakowań: 1 zaczęte

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[846107].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 10

JESTEM BARDZO ZADOWOLONA

SUPER!!!!

POLECAM, spontaniczny zakup ale jakże trafiony.

Mam nierówną skórę i dość suchą.

+wydajność
+aplikacja
+po użyciu skóra jest aksamitna, do tego stopnia że mam ochotę wysmarować się tym kosmetykiem w całośći
+podkład ładnie się rozprowadza
+nie wysusza
+makijaż trzyma mi się dłużej niż bez bazy

Używam tego produktu od: 1 msc
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[838384].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 15

nie widzę większej różnicy

to była moja pierwsza baza i stosowałam ją jedynie na jakieś większe wyjścia. od samego początku nie widziałam żadnej różnicy, jeśli chodzi o trwałość makijażu. ale ładnie wygładzała twarz i całkiem nieźle matowiła.

+ wygładza,
+ matowi, aczkolwiek nie na cały dzień - poprawki tak czy siak obowązkowel; do cery tłustej nie polecam,
+ jest w miarę wydajna,
+ współpracuje ze wszystkimi moimi podkładami,
- troszkę mnie wypryszczało na drugi dzień, dlatego musiałam ją zmienić na inną, która okazała się moim KWC,
- nie przedłuża trwałości makijażu,
- cena moim zdaniem za wysoka jak na ten produkt,
- należy odczekać min. 10 minut przed nałożeniem podkładu,
- ekstremalnych warunków nie przetrwa.

Ilość zużytych opakowań: 1/3

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[814987].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 44

taka sobie

Trochę się zawiodłam.

Ostatnio postanowiłam dać szansę marnie ocenianemu Inglotowi i dotarłam do tej bazy.... jej jedynym plusem jest to, że świetnie wygładza skórę i delikatnie ją matowi. Podkład rozprowadza się równo i bez zarzutu.

Natomiast później nie widać różnicy, równie dobrze można jej nie stosować.

Makijaż trzyma się przez taki sam okres czasu, baza nie przedłuża jego trwałości i jakości - po pewnym czasie twarz zaczyna się błyszczeć..

Uważam, że jest zbędna, warto szukać czegoś lepszego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[805791].usefull || 0 }}% pomocna.