Optimals, Hydra Energy Booster Serum (Serum stymulujące nawilżenie)

Optimals, Hydra Energy Booster Serum (Serum stymulujące nawilżenie)

Serum podnosi skuteczność działania kremów nawilżających nawet o 80%. Technologia Hydra-Fix reguluje procesy nawilżania skóry - intensyfikuje je i wydłuża, a także chroni skórę przed dalszą utratą wilgoci. Do każdego rodzaju skóry, do stosowania rano i wieczorem pod krem.

Swedish Spa numer dwa

Nie zuważam najmniejszej różnicy pomiędzy tym serum a Swedish Spa. Nawet buteleczka jest ta sama, tylko w lekko bardziej niebieskim kolorze.

Serum jest super - nałożony na nie krem rozprowadza się cudownie lekko i szybko wchłania. Rano buzia jest rozpromieniona i rozświetlona, drobne nierówności wydają się zredukowane, a cera jest bardziej napieta, jędrniejsza. Efekt cudowny!

Gorąco polecam, mimo początkowego wrażenia lepkości, które najbardziej przeszkadza mi na dłoniach - chcęod razu je myć, żeby zmyć serum z palców. Cena w promocjach i na alllegro jest, a właściwie była, bardzo przystępna. Nie napiszę, że żałuję z powodu wycofania serii - w końcu Swedish Spa to to samo :)

gorszy niż Swedish Spa

Kupiłam za jednym zamachem z serum Swedish Spa tej samej firmy, ale przyznam, że Hydra Booster jest gorszy i to niestety bardzo wyraźnie. Mam mieszaną skórę z tendencją do zapychania i pojawia się drobna delikatna kaszka jak używam samego serum z kremem, a jak dodaje do serum żelu hialuronowego już mnie nie spryszcza. Nie zauważyłam poprawy jędrości, nawilżenia skóry, ale ona jakaś kapryśna się ostatnio zrobiła i trudno jej dogodzić. Skóra jest naciągnięta za to, ale ja tego nie lubię. Wchłania się błyskawicznie i nadaje się pod makijaz.

Dodatkowo, zacina się pompka, co zdecydowanie utrudnia korzystanie – raz wyleci odrobinkę, raz zdecydowanie za dużo.

Cena dość niska jak na serum, ale nie jest zbytnio wydajne.
Lepi się, ale mi to nie przeszkadza, gdyż po chwili zawsze nakładam krem.

Nie wiem czy kupie ponownie, ale widze, ze kobiety sa generalnie zadowolone, wiec mozna sprobowac. Ja może jeszcze się skuszę kiedy skóra jakas bedzie normalniejsza troche. Używam tego produktu od: 1,5 miesięcyIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Wrocilam do tego serum, ale pompka w ogole przestala dzialac, co wydluza moje czynnosci z rana dosc znacznie. Nie widze poprawy nawilzenia skory. Niestety. Moze osoby z bardzo tlusta cera beda zadowolone.

kapitalne!

Regularnie używam kremów z kwasami i mimo posiadania tłustej cery z niedoskonałościami, często mam przesuszoną cerę. Dlatego używam różnego rodzaju nawilżaczy. To serum jest absolutnie doskonałe. Właśnie dzięki niemu moja skóra błyskawicznie odzyskuje równowagę.
Serum sprawia, że nawet najzwyklejszy krem cudownie nawilża skórę. Samo w sobie jest trochę lepkie i polecam raczej w duecie z kremem, bo efekty są spektakularne. Cera jest miękka, gładka, promienna i matowa. Nie mam problemu z przetłuszczającą się skórą.
Kosmetyk ma świeży, kwiatowy zapach, żelową konsystencję, jest bardzo wydajny, większa kropla wystarcza na całą twarz. Jest idealne zwłaszcza latem i po lecie, kiedy skóra jest najbardziej kapryśna.
Cała seria hydra energy jest kapitalna. Niestety nie jest już dostępna w regularnej sprzedaży, ale można czasem kupić poszczególne produkty w ofertach specjalnych, albo na allegro w wybornie niskich cenach. W tej chwili to serum kupuję za około 20 zł

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

WŁOSY lokówka objętość

Pomaga

Bardzo dobra "baza" pod krem, faktycznie poprawia nawilzenie. Nakladam na niego roznego rodzaje kremy i nie czuje sciagniecia buzi w ciagu dnia. Ponadto twarz wyglada zdrowo; przez dobre nailzenie popraiwa sie tez jej jedrnosc, znikaja suche partie. Kremy tez jakby lepiej sie wchlaniaja. Super.
Ale jesli chodzi o serum samo w sobie to nie najlepiej. Malo przyjemna aplikacja, preparat sie lepi, no i moglby byc bardziej wydajny.
Plus za butelke z pompka.

Używam tego produktu od:kilku miesiecy

ekstra!

jest świetnym uzupełnieniem serii. jest to z pewnością coś extra dla skóry. szczególnie w lecie. zapach ładny, delikatny. szybko sę wchłania, mozna na nim robić makijaż. efekty są bardzo zadowalające - widac juz po 1 aplikacji.

Używam tego produktu od:miesiąća

super

Plusy:
- super nawilza
- skora jest:
>gladka
>napieta (ale nie sciagnieta)
>miekka
- blyskawicznie sie wchlania
- skora odczuwalnie piekniejsza i zdrowsza
- zapach charakterystyczny dla calej serii
- pompka
- mega wydajny
- raczej duze opakowanie
Minusy:
- lepi sie przy aplikacji

Naprawde wspomaga dzialanie kremu, fluidu itp - teraz nie wyobrazam sobie nakladania specyfikow na buzie bez niego!
Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Pomocne.

+ Naprawdę uskutecznia działanie kremu nawilżającego
+ Opakowanie
+ Zapach
+ Konsystencja

- Lepkość jaką pozostawia do momentu wchłonięcia kremu
- Za jednym naciśnięciem serum jest za dużo jak na samą twarz

Mojej cerze daje radę sam krem nawilżający, więc to serum uznałam za zbędny gadżet.
Edit: Serum z każdego kremu robi mega nawilżacz. Nigdy więcej odwodnionego naskórka. :) Dodaję 2 gwiazdki.
Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno (drugie w zapasie)

niestety, lepi się

Serum ma ładne, wygladajace prawie luksusowo i higieniczne opakowanie. Szybko i wygodnie się je nakłada. Ma bardzo przyjemny, odświeżający zapach. Konsystencja gestego żelu pozwala je dowolnie dawkować. Faktycznie, nałozone pod krem - wzmacnia i wydłuża działanie nawilżające. Tyle plusów...
Niestety - jest bardzo mało wydajne, znika po prostu w oczach ( chyba z racji gęstości?). Tego typu kosmetyki uzywam stale, ale pierwszy raz moge nazwać serum - mało wydajnym. Darowałabym jednak ten drobiazg, gdyby nie paskudna lepkośc, którą odczuwam po nałożeniu - i przed i po zastosowaniu kremu. Zostawia film, twarz sie świeci i i klei. Mam skojarzenia z posmarowaniem twarzy białkiem kurzym, a to mnie nieco zniechęca ;) Dlatego, po zuzyciu połowy - stosuje sporadycznie, gdy nie boję sie, ze cos mi sie przyklei do twarzy ;) A szkoda, naprawde szkoda, bo aplikacja jest prawdziwą przyjemnościa...Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1
Edytuję po 2 miesiacach: Mam jeszcze resztkę i niestety - coraz cięzej ja wydobyc - pompka słabo działa...Przyjemny kosmetyk, jak sie da sporo kremu i na jakis kwadrans zapomni o sprawdzaniu lepkosci ;) Potem jest juz lepiej...