Synchroline, Fillast Revitalising (Serum rewitalizujace w ampułkach)

Synchroline, Fillast Revitalising (Serum rewitalizujace w ampułkach)

Rewitalizujące serum do twarzy i szyi ze skoncentrowaną formułą, stworzone zostało specjalnie dla obszarów skóry najbardziej narażonych na upływ czasu. Koncentrat ukryty w ampułkach rewitalizuje, ujędrnia i uelastycznia skórę, wygładzając płytkie, głębsze, a także mimiczne zmarszczki. Zawiera, podobnie jak serum do ust, między innymi kwas hialuronowy. Dzieki temu poprawia się zdolność skóry do gromadzenia dużej ilości wody. Jedna ampułka wystarcza na około miesiąc używania co drugi dzień.
Sposób użycia:
- do 35 roku życia 2x w tygodniu przez 3 m-ce
- 35-60 co drugi dzień przez 6 m-cy
- po 60 roku życia codziennie przez 6 m-cy.

Skład: Aqua, Acetyl Glucosamine, Dimethyl Sulfone, Dimethyl Isosorbide, Propylene Glycol, PPG-15 Stearyl Ether, Urea, Glycerin, Glucuronic Acid, Sodium Glucuronate, PEG-14 Dimethicone, PEG-8, Sodium Hyaluronate, Fucose, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyltaurate Copolymer, Squalane, Phenoxyethanol, Arginine, Mthylparaben, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Polysorbate 60, Ethylparaben, Zantan Gum, Propylparaben, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Parfum. (26.03.2008)

Cena: ok. 90-100zł / 5x2ml

nabita w tubkę :)

A mnie to ampułko -tubko-podobne opakowanie wkurzało. I zupełnie mam inne zdanie co do wydajności tego serum. Kosmetyk zalegał w rogach przy zgrzewie opakowania, nie dawało sie tego ani wycisnąć ani po przecięciu tej mikrospopijnej tubki w żaden inny sposób wyciągnąć. Jedna tubka starczała mi na góra 4 użycia (oj nie wiem czy nawet nie przesadziłam :) )
Więc całe opakowanie zużyłam w ok 3tygodnie.
Serum drogie, bo za 10 ml (2ml x 5 szt) zapłaciłam ponad 100 zł.

Niestety nic nie mogę powiedzieć o jego skuteczności w walce ze zmarszczkami czy brakiem jędrności skóry, bo zbyt krótko go używałam. Owszem jest przyjemne, błyskawicznie wnika w skórę nie pozostawiając tłustego filmu za to skóra jest dobrze nawilżona i bardziej zwarta. Dzięki temu serum o wiele lepiej aplikował sie ujędrniający krem Terproline (również firmy General Topics). Serum dzięki zawartości kwasu hialurowego wiążę wodę w naskórku, bo nawet po godzinach pracy w klimatyzowanym pomieszczeniu nie czułam ściągnięcia skóry twarzy.

Przyjemna mlecznobiała konsystencja o bardzo intensywnym waniliowym zapachu (pachnie identycznie jak Vanilla Fields kto miał kiedyś te perfumy to wie co to za duszący aczkolwiek miły zapach :) )

Nie wiem czy kupię je ponownie, bo pojemność, wydajność i cena skutecznie mnie zniechęcają. A dla mnie na pewno to nie jest KWC, więc śmiało mogę rozpocząć nowe poszukiwania nowego serum :)

Ilość zużytych opakowań: 5 szt po 2 ml

pachnące cudo

W ampułkach mieści sięw rzeczywistości mnóstwo serum. Jedna starcza spokojnie na miesiąc, jeśli używa się kosmetyku co drugi dzień. Już po pierwszej aplikacji ma się wrażenie delikatnego, zdrowego napięcia twarzy, uzyskania zdrowszego kolorytu, a także porządnego nawilżenia. Żadnego ściągnięcia twarzy, żadnej maski. Nie mam głębokich zmarszczek, a mimicznych niewiele, więc nie wiem, jak to serum radzi sobie z większymi problemami. Bez wątpienia jednak twarz staje się gładsza i bardziej świetlista. Po prostu młodsza. Serum pięknie i, na szczęście delikatnie, pachnie. Przyjemnie się go używa, a potem przez jakiś czas czuje ten elegancki aromat. Zależnie od wieku, i pewnie stanu skóry, używa się tego kosmetyku z różną częstotliwością, co dokładnie precyzuje ulotka. Nadaje się on także na okolice oczu. Sprawdziłam i moje wrażliwce nie reagowały wcale. Pod oczy wystarczy po jednej kropelce.
Używam tego produktu od: marca