Lirene Dermoprogram, Anti-Aging, Krem remodelujący owal twarzy

Lirene Dermoprogram, Anti-Aging, Krem remodelujący owal twarzy

Innowacyjna receptura kremu remodelującego wykorzystuje unikalne składniki aktywne, które skutecznie dbają o piękny i regularny kontur Twojej twarzy:
* proteiny ze słodkich migdałów - liftingują, modelują owal twarzy oraz doskonale napinają skórę;
* olej z czarnych porzeczek bogaty w kwasy NNKT - pobudzają i stymulują przemiany metaboliczne skóry, dostarczając jej niezbędnych i zanikających z wiekiem wielu składników odżywczych; normalizują zaburzone funkcje skóry, które zmieniają się z wiekiem oraz pod wpływem środowiska;
* alantoina i masło shea - koją i łagodzą, tworząc na powierzchni skóry warstwę ochronną.
Idealna formuła dla każdego rodzaju cery po 30 roku życia, w codziennej przeciwzmarszczkowej pielęgnacji twarzy.

Cena: ok. 17-20zł / 50ml

Śmierdzi :-(

Kupowałam coś w Superpharm i dostałam ten krem w bardzo promocyjnej cenie do zakupów- generalnie nie kupiłabym go, ale pomyślałam, że najwyżej oddam go mamie lub babci. Oczywiście musiałam go najpierw sama przetestować ;-)
Cóż mogę powiedzieć? Używam go na noc i skóra jest po nim super- nawilżona, zwarta, ujednolicona o ładnym kolorycie. Co do tzw."owalu twarzy" się nie wypowiem bo nie wiem o co producentowi chodzi? Chyba, że o to co wyliczyłam wcześniej. Czyli ogólnie z efektów jestem zadowolona. Jest jednak wielkie ALE!!! Ten krem tak śmierdzi, że trudno to wytrzymać!!! Nakładanie go to katorga dla nosa, jakaś taka gorycz z niego bije...
Jednak z uwagi na miłe dla oka efekty postaram się go zużyć do końca (jak dam radę)

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

TEN ZAPACH!!!

GENERALNIE KREM NIE JEST ZŁY . ZUŻYŁAM 1 OPAKOWANIE I WIDZĘ ŻE SKÓRA JEST ŁADNA I NAPIĘTA - UŻYWAŁAM GO NA NOC ALE...
KREM MA NIESAMOWICIE INTENSYWNY ZAPACH CHYBA LIŚCI POŻECZEK! ZAPACH JEST AŻ DUSZĄCY , PO POSMAROWANIU ,ŁZAWIĄ MI OCZY .
LUBIĘ ŁADNE ZAPACHY ALE BEZ PRZESADY!
TO JEST GŁÓWNY POWÓD DLA ,KTÓREGO CHYBA GO JUSZ NIE KUPIĘ!

Używam tego produktu od:1MIESIĄCA