Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Nail Tek, Formula II Foundation (Podkładowa odżywka do paznokci)

Nail Tek, Formula II Foundation (Podkładowa odżywka do paznokci)

Cena już od 29,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Formuła Foundation II przeznaczona do paznokci miękkich, cienkich lub rozdwajających się posiada walory odżywcze Formuły II, Intensive Therapy.
Foundation posiada mikrowłókna i naturalne wypełniacze oraz wiąże pozostawiając lepką, matową powierzchnię. Idealnie wygładza płytkę paznokcia. Dzięki znakomitej przyczepności umożliwia długie noszenie barwnego lakieru.
Produkt łatwopalny. Zawiera formaldehyd. Chronić skórki olejem lub tłuszczem. Chronić przed dziećmi. Nie połykać. Nie wdychać. Unikać kontaktu z okolicą oczu.

olejek
regenerujące, wzmacniające

Świetna odżywka

Polecam wszystkim. Kupiłam ją na promocji w Hebe kilka miesięcy temu. Od tego czasu staram się używać jej regularnie. Odżywkę stosuję za każdym razem, gdy maluję paznokcie. Naprawdę regeneruje płytkę i dzięki niej paznokcie się nie rozdwajają. Cena może nie zachęca i szybciej kupi się odżywkę Eveline, ale moim zdaniem ta jest o wiele lepsza. Widać to po każdym zmyciu lakieru.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: połowa opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1017221].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem nieźle.

To może będzie w punktach, będzie bardziej czytelnie:
- Odżywka nie wyeliminowała rozdwajania paznokci, ale znacznie to zredukowała. Tu muszę dodać, że wielkiego problemu nigdy z tym nie miałam. Gdy mam już całkiem długie paznokcie - zaczynają się rozdwajać.
- Stosowałam tą odżywkę jako bazę. Poprawy odżywienia nie zauważyłam.
- Jako baza sprawdza się bardzo dobrze, nie mam jej nic do zarzucenia - szybko schnie, nie zmienia koloru lakieru.
- Jest wydajna (starczyła mi prawie na pół roku stosowania 1-2 razy w tygodniu).
- Żółknięcia nie zauważyłam.

Podsumowując: Na razie nie planuję kupować jej ponownie, chcę spróbować czegoś innego. Dla "problemowych" paznokci może okazać się nie wystarczająca, dla mnie była całkiem niezła.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1011240].usefull || 0 }}% pomocna.

Paznokcie zaczęły się jeszcze bardziej rozdwajać

Nie będę ukrywać, że pokładałam w tej odżywce duże nadzieje. Od (2?) lat używałam Eveline i nawet dobrze działała, ale miałam wrażenie, że od jakiegoś czasu stan moich paznokci zaczął się pogarszać. Zawsze miałam problem z rozdwajaniem, a Eveline pomogła, ale nie usunęła go zupełnie. Chciałam na dobre skończyć z rozdwajaniem, więc po tylu dobrych recenzjach postanowiłam kupił Nail Teka.

Na początku, było w porządku. Paznokcie stały się trwardsze, zapuściłam je do nawet niezłej długości, chociaż nie było oszałamiającego efektu, nadal pojedyncze się lekko rozdwajały, więc musiałam je obciąć. Po około mięsiącu używania samej/pod lakier nic się nie poprawiło, a potem zaczęło pogarszać. Im częściej ją stosowałam, tym było gorzej. W tym momencie rozdwaja mi się 5 paznokci, w tym jeden bardzo poważnie.

Doszłam do wniosku, że to wina formaldehydu i przestaje używać tej odżywki. Niektórym pomaga, ale mi zaszkodziła. Lepiej uważać.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[989589].usefull || 0 }}% pomocna.

Polki w mieście - Detoksykacja włosów

Skuteczna

Podobnie jak zwykłą odżywkę, tę podkładową zakupiłam aby przywrócić paznokciom życie po żelu. Z efektu byłam bardzo zadowolona - odżywka sprawdziła się zarówno u mnie jak i u mojej mamy.

Plusy:
- utwardza płytkę
- nie pozwala na powstawanie odbarwień na paznokciu
- świetna alternatywa jeśli zamiast bezbarwnych chcemy mieć kolorowe paznokcie podczas kuracji
- przedłuża trwałość lakieru nawierzchniowego

Minusy:
- skład

Może będę się powtarzać, ale tego typu odżywki powinno się stosować tylko tymczasowo - do chwili ustąpienia problemu. Później robią więcej złego niż dobrego - niestety.

Ilość zużytych opakowań: dwie kuracje po 1 opakowaniu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[986562].usefull || 0 }}% pomocna.

Tragedia UWAGA

Zacznę może od tego, że odżywkę kupiłam z polecenia kosmetyczki (miałam nakładany żel -później nieumiejętnie ściągnięty(przez \'kosmetyczkę") która doradziła mi, na zniszczone paznokcie zestaw składający się z tego produktu i jeszcze Nail Tek, Formula II Intensive Therapy for soft, peeling nails.
Całe szczęście nie zachowałam zdrowy rozum i odstawiłam zestaw jak tylko zobaczyłam co robi z moimi paznokciami. Domyślam się, że to zasługa formaldehydu. Paznokcie zaczęły żółknąć i boleć! Odstawiłam i zaczęłam stosować Regenerum-wszystko wróciło do normy.
Zestawu nie polecam. Szkoda paznokci.

Używam tego produktu od: parę razy
Ilość zużytych opakowań: niewielkie zużycie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[965565].usefull || 0 }}% pomocna.

A mogło być tak pięknie...

Wiele się nasłuchałam o NailTeku i zachęcona postanowiłam spróbować. I przez jakiś czas stosowałam go będąc całkiem zadowolona. Nie obserwowałam jakiś wielkich problemów. Wręcz przeciwnie - to świetny podkład, przedłużający trwałość lakieru i utwardzający paznokcie. Generalnie poprzednio nie zdarzyło mi się go stosować dłużej niż około dwóch miesięcy, bo prędzej czy później łamałam sobie długie paznokcie przez własne gapiostwo i przestawałam je w ogóle malować, bo krótkie kolorowe jakoś mi się nie widziały.
Ale jakiś czas temu musząc nosić krótkie paznokcie przeprosiłam się z ich malowaniem - baza Nailteka była w użyciu cały czas. Po jakimś czasie zauważyłam, że paznokcie mi się rozdwajają. Potem, że łuszczą. I, że nie mogę sobie w żaden sposób dać rady z doprowadzeniem ich do stanu używalności. Ich stan zamiast się poprawiać, zaczął się pogarszać. Szukając rozwiązania wpadłam na artykuły o formaldehydzie. I ostatecznie doszłam do wniosku, że to właśnie Nailtek wraz ze swoim składem są przyczyną moich problemów.
Niestety - po ponad trzech miesiącach regularnego używania tej bazy mam zniszczone paznokcie i czekam aż wreszcie się zregenerują. NaiTek w dłuższym okresie stosowania okazał się zamiast je wzmacniać - niszczyć. Biorąc pod uwagę cenę i jego sławę - jestem niesamowicie rozczarowana. Prawdopodobnie kupię go ponownie, ale raczej nie do codziennego stosowania. Polecam go jedynie doraźnie, zo zdań specjalnych gdzie zależy nam aby lakier przetrwał w jak najlepszej kondycji, jak najdłużej. Jednak na co dzień odradzam.

Używam tego produktu od: Półtora roku
Ilość zużytych opakowań: dwa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[949232].usefull || 0 }}% pomocna.

SUPER!

Jest świetny!
Nie wiedziałam, ze moje paznokcie mogą być tak twarde i się nie rozdwajać! Jest super. :)

Zawsze mam pomalowane paznokcie, a ta odżywka znakomicie nadaje się na bazę.
Ogromnym minusem jest to, że ciężko ją dostać. Do tego cena też wysoka, ale warto.
Produkt jest bardzo wydajny i przede wszystkim skuteczny. Nigdy nie miałam lepszej odżywki. :)

Używam tego produktu od: rok

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[945056].usefull || 0 }}% pomocna.

Że co?

Nie powiem, z tą odżywką wiązałam ogromne nadzieje i myślałam, że dzięki niej moje marzenia o pięknych,
długich i twardych paznokciach wreszcie się spełnią.

Ale do rzeczy...

Odżywka ta przeznaczona jest do paznokci miękkich, cienkich lub rozdwajających się. Moje paznokcie właśnie takie są. W dotyku przypominają kartkę papieru, a rozdwajają się dosłownie na potęgę. Odżywkę stosowałam zgodnie z zaleceniem producenta - 7 dni warstwa na warstwę, a potem zmywałam i znowu ten sam proces. Nie powiem, żeby nie sprawiało mi to trudności, bo po nałożeniu 3 warstwy, lakier zaczynał mi delikatnie odchodzić, a pozostałe warstwy już nie chciały się dobrze trzymać na paznokciach. Toć też się pytam Panie Producencie gdzież jest ta znakomita przyczepność? No ale cóż, jak mus to mus i działałam dalej zgodnie ze słowami twórcy owej odżywki, żeby nie było, że coś robiłam nie tak.

No i co? Minął tydzień i nic. Minęły dwa tygodnie i nic. Minął miesiąc i nic. Doszłam do połowy buteleczki i nic. Moje rozczarowanie było coraz większe, a złość coraz bardziej się nasilała, ale nie odpuszczałam. Pozostała mi jedna trzecia i ciągle nic. Sięgnęłam denka i efektów choćby minimalnych nie zauważyłam. Czyli Nail Tek poleciał sobie ze mną w kulki jednym słowem.
Wyrzuciłam dziada i stwierdzam, że szkoda na niego wydać złamanego grosza.

A więc marzenia pozostały niespełnione. Szukam dalej ;-)

Używam tego produktu od: długo

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[926728].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepsza.

To ja jeszcze tego nie recenzowałam? :D

Jak w tytule - najlepsza odżywka, jaką miałam.
Paznokcie po niej są bardzo twarde, nie rozdwajają się jak szalone. Plusem jest też to, że odżywka jest matowa, jakoś nie lubię gdy paznokcie mi się świecą, jeśli nie mam akurat ochoty na malowanie lakierem.
I właśnie - najlepsze efekty otrzymuję, gdy maluję jedną warstwę odżywki codziennie przez ok. 5 dni. Po takim zabiegu ich stan diametralnie się poprawia na parę miesięcy. Jeśli używam tylko pod lakier, nie ma aż takiego efektu (ale i tak jest o wiele, wiele lepiej, niż bez, tak kapryśne mam paznokcie).
Kupię zawsze.

Używam tego produktu od: koło 6 miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[926242].usefull || 0 }}% pomocna.

Sama nie wiem.

Mam słabe, miękkie, rozdwajające się paznokcie, na których żaden lakier się długo nie jest w stanie utrzymać.
Miałam nadzieję, że ta baza pomoże mi trochę odbudować i wzmocnić paznokcie.
No niestety, ale chyba moje paznokcie nie lubią formaldehydu.
O ile używam bazy od czasu do czasu, to nie robi mi krzywdy, może i paznokcie robią się wtedy trochę twardsze, ale o ile przesadzę z używaniem i np. nałożę bazę 3-4 razy w odstępie ok. 2-3 dni, to paznokcie zaczynają się z wzmożoną siłą rozdwajać i łamać.
Bardzo chciałam polubić się z tą bazą, niestety raczej nic z tego nie będzie, muszę dalej szukać ratunku dla moich słabych paznokci.

Używam tego produktu od: ponad roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[919711].usefull || 0 }}% pomocna.