Rival de Loop, Compact Powder

Rival de Loop, Compact Powder

Delikatny puder do wszystkich rodzajów skóry. Zapewnia świeży, satynowo-matowy makijaż. Nadaje skórze naturalny wygląd. Dostępny w 3 odcieniach: 01 natural, 02 sand, 03 beige

Cena: 15,99zł/ 10g

Jest OK :)

Nawet fajny puderek.. jak na tą cenę to całkiem całkiem.. :)
Nie wysuszył mi skóry i pokrył syfki tak jak powinien.. :)

Rival de loop ma fajne produkty ogólnie .

Używam tego produktu od: miesiąc..
Ilość zużytych opakowań: 2?

fatalny

Miałam najjaśniejszy odcień, który nijak nie dopasowywał się do karnacji, był za ciemny. Nakładał się nierównomiernie, tworzył plamy. Próbowałam używać latem, ale i tak wyglądał jakoś sztucznie. Do tego matował na krótko.
Jedyne, co było dobre, to puderniczka z lusterkiem. Ale też bez zachwytów.

Używam tego produktu od: 4 lata temu
Ilość zużytych opakowań: użyłam kilka razy i wyrzuciłam

Używam go już z 9 miesięcy, jak dla mnie idealny:) super odcienie, choć troszkę trudno go rozprowadzić pędzelkim dlatego polecam płatki kosmetyczne - idealnie można go rozprowadzić:) jestem w trakcie końcówki 2 opakowania:) a używam go codziennie. polecam :)

Cellulit składniki

eee tam

kupiłam, bo opakowanie jest świetne - duże lusterko i solidne zapięcie. Ale to chyba wszystkie plusy tego produktu. Odcień najjaśniejszy jest dla mnie za ciemny, a wcale nie jestem mulatką. Jest "twardy", trudno sie go nakłada na gąbkę, czy nawet pędzel. Tworzy plamy. Nie polecam.

Używam tego produktu od: próbowałam przez 1 tydzień

Rozczarował mnie

Może gdybym kupiła go w promocyjnej cenie (za 6-8 złotych), przeżyłabym jakoś jego minusy. Ale za cenę kilkunastu złotych spodziewałam się czegoś lepszego. PLUSY: opakowanie - z lusterkiem, poręczne, trwałe, łatwe w otwieraniu (ale samoistnie się nie otwiera), po prostu ładne; przyjemna, solidna gąbeczka; neutralny zapach; puder nie obsypuje się (z twarzy, ani w opakowaniu); puder jest wystarczająco lekki, nie zatyka porów; nie uwidacznia zmarszczek; nie zbiera się w załamaniach rysów twarzy. MINUSY: bardzo mało wydajny (nie używam pudru często, a zanim się obejrzałam, już go nie było); miałam odcień natural, ale kolor był bardzo ciemny i wyglądał nienaturalnie; mały wybór odcieni; puder jest nietrwały (szybko ścierał się z twarzy); widoczny na twarzy (nie tylko pod światło); słabo kryjący. PODSUMOWUJĄC: cena tego produktu jest zawyżona i mam wrażenie, że w jego przypadku płaci się bardziej za - naprawdę fajne - opakowanie, a nie za puder, który jest dosyć niskiej jakości. Moja mama jest z niego bardziej zadowolona, ale też stwierdziła, że miała lepsze pudry w cenie poniżej 10 zł.

Używam tego produktu od: miałam go kilka miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: 2 (jedno to prezent dla mamy)

;]

Gdzieś przeczytałam, że w zasadzie nie ma różnicy miedzy tańszymi a droższymi pudrami. Nie jestem pewna, czy to prawda;] Fajnie matuje, niestety nie na długo, bo mam tłustą cerę która i tak po jakimś czasie domaga sie poprawek, ale może być. Ma jedną wadę - niestety widać go na twarzy (jakiś taki grubo mielony jest). Duże lusterko, ładne, solidne opakowanie. No i ta cena! Drugi kupiłam w promocji za ok 8 zl.
edit. Na początku byłam zadowolona, teraz już mniej Odejmuję gwiazdkę. Drugie opakowanie oddałam mamie.

Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego