C-Thru, Amethyst EDT

C-Thru, Amethyst EDT

Świeże i lekkie owocowe akordy doskonale połączone z subtelną, ciepłą nuta piżma i wanilii tworzą niepowtarzalny zmysłowy zapach dla wyjątkowych kobiet pełnych optymizmu i magii życia.

Nuty głowy: bergamotka, mandarynka
Nuty serca: róża, konwalia, jaśmin
Nuty bazy: piżmo, bursztyn, drzewo sandałowe.

50 - 100ml, <50ml

100% jesień/zima 0% wiosna/lato

Super

Bardzo fajny zapach do używania na co dzień, ale też idealnie sprawdzi się na wieczór. Piękne opakowanie z koralikami w środku. Idealnie nadaje się na prezent. Zapach jest lekki, ale nie słodki. Ma w sobie 'wytrawne' nuty zapachowe. Jest trwały.

Zmysłowy

Bardzo dobrze nadaje się na wieczór.

Delikatny, długo się utrzymuje - po użyciu i wyjściu na świeże powietrze jest zniewalający. Kojarzy mi się z romantycznym wyjściem na ekskluzywną kolację i spacerem wieczorową porą ;)

Często są promocje w dużych drogeriach. Nadaje się na prezent, bo ma piękne opakowanie ;)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: Co namniej 3 x 50 ml

Intensywny, mydełkowy

Przetestowałam Amethyst, bo wypatrzyłam go w Drogerii Natura za jedyne 25 zł w ramach wyprzedaży (zapach chyba już nie będzie produkowany) i cena już, już kusiła do zakupu... ale niestety, zapach nie jest w moim klimacie. Jest bardzo mydlany, zapewne za sprawą piżma, czuję w nim takie właśnie mydlane kwiaty (pewnie te róże, konwalie i jaśminy, ale trudno powiedzieć) i chyba ciut bergamotki. Zapach nie jest brzydki, pachnie przyjemnie i na dodatek jest dość intensywny i - jak na C-Thru - dosyć trwały, ale trzeba lubić mydełkowate nuty w perfumach. Ja raczej nie lubię.

Używam tego produktu od: chyba 2 lat
Ilość zużytych opakowań: testy

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Dla mnie :) cudo :) i z każdym psiknięciem wspomnienia :)

Odświeże temat :) Skończył mi się perfum, więc zdecydowałam się, że wejdę i zakupie, ale inny niz do tej pory. Trafiłam w sklepie na bardzo miłą panią, która była na tyle cierpliwa i znała się na tym co robi,że po kilku chwilach wiedziała jaki mi zapach podchodzi. Dała do powiachania właśnie w/w wymieniony. Dla mnie cudo, ale to dlatego, że przypomniał mi zapach ukochany przezemnie, a mianowicie BOLERO Gabrieli Sabatini :) Prysnęła mi na ręke, zajęło mi to kilka chwil, żeby zlokalizować zapach w głowie i mam :) zakupiłam :) a tutaj wpadłam na komentarz, że jest to jedyny zapach dla jednej z użytkowniczek, której też go przypomina :)))Używam tego produktu od: 02.08.2013rIlość zużytych opakowań: zaczęłam,ale na jednym się nie skończy :)
Zapomniałam dopisać,że również podobny troszeczkę jest do Experience Priscilly Presley, za którym tez tęsknię. czemu wycofują coś co pięknie pachnie ? :(

bardzo ładny

Bardzo ładny zapach. Świeży i zmysłowy jednocześnie, podoba mi się głównie dlatego, że jest to jedyny zapach jaki znalazłam, który przypomina mi Bolero Gabrieli Sabatini. Naprawdę - jest podobny, mimo, że nuty zapachowe nie pokrywają się /podobny, nie identyczny ;) /. Kto pamięta i lubi zapach Bolero powinien wypróbować c-thru amethyst.
Na razie mam deo w szkle i jest niezbyt trwały, więc to minus.

zapach ładny ale trwałość słaba

Myślalam,że trwałość będzie tak dobra jak w przypadku Emeralda, a tu jednak zaskoczenie, bo po chwili nic już nie czuję.A szkoda, bo zapach sam w sobie na prawdę przyzwoity, szkoda tylko że nie trwalszy.

Tak!

Cudny zapach!
Wydajny!
Trwały!
Urzekające opakowanie <33

Ogólnie bardzo lubię perfumy Sarantis. Zawsze trafiam na coś co długo zostaje w pamięci ; )

interesujący

Oceniam i perfum, i dezodorant.
Co do perfumu - na początku zapach tak drażni, że aż mdli, mam ochotę otworzyć okno na oścież. O dziwo, gdy się wchłonie w skórę, po jakichś dwóch godzinach pachnie bardzo charakterystycznie i kusząco. Ciekawi mnie to bardzo.
Natomiast dezodorant po czasie pachnie cudownie, tylko wąchać i wąchać!
Polecam bardziej dezodorant, w sumie bardziej trwały, choć perfum długo utrzymuje się na włosach czy ubraniach.

Używam tego produktu od: trzech lat
Ilość zużytych opakowań: cztery

Intrygujący zapach

Uwielbiam ten zapach, chociaż bardzo drażni mnie w nos gdy go rozpylam na skórę. Ma w sobie taką pieprzową nutę, która potrafi zakręcić w głowie. Chciałabym ten zapach w nieco trwalszym wydaniu bo to jego największy mankament!!! Po godzinie go nie ma... uleciał. Smutne, bo jest naprawdę piękny!

Używam tego produktu od: od kilki lat
Ilość zużytych opakowań: 3-4, trudno stwierdzić

jestem mu wierna od kilku lat

minus jest tylko jeden- nietrwały zapach

plusów jest wiele więcej, nie duszący świerzy zapach, na dzień i wieczór. Dla mnie jest to zapach świerzego prania w dobrym tego słowa znaczeniu. Nie szkodzi ubraniom, nie zostawia odbarwień. Atomizer jest jak najbardziej w porządku a cena jest do przełknięcia.

Odbieram pół gwiazdki za słabą trwałość zapachu

Używam tego produktu od: chyba 2007
Ilość zużytych opakowań: około 15

Fioletowy komunał

Ten zapach z pewnością nie należy do najgorszych szmir, jednak jeśli ktoś szuka głębszych wrażeń, tutaj ich nie znajdzie.
Różyczka, miła konwalijka i koszyk z cytrusami.
Standardowy zapaszek, którym można się prysnąc jak mgiełką, gdy chce się dotlenić nos jakąs cytrusowo-owocową wonią.
Bardzo eteryczny, zwiewny, o marnej trwałości i znikomej projekcji.
Dla mnie jest to banał, jednak moja nastoletnia siostrzenica była bardzo zadowolona, gdy obdarowałam ją fioletowym zapachem Bi -es.
Myślę, że młokoski i widzowie Dobranocek powinny być szerze usatysfakcjonowane ;).

ps. Ten zapach nie ma nic wspólnego z Lalique Amethyst.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 30ml

Moja klasyka :)

Zapach ten poznałam kilka dobrych lat temu, kiedy to w szkole średniej c-thru było czymś na topie:). Zapachy ładne no i te buteleczki z kryształkami... :). Wypas na tamte czasy. Amethyst tak bardzo przypadł mi do gustu, że robiłam sobie z niego coroczny prezent na grudniowe Święta. Dodatkowo czasem dostawałam w prezencie. Nie wiem czy zdołam kiedyś go odstawić, jak na swoje lata pozostaje wciąż magnetyzujący. Trwałość kiepska, no, ale za tą cenę można sobie pozwolić...

Używam tego produktu od: dobrych kilku lat
Ilość zużytych opakowań: ok 6