Blok polerski Professional nail buffing block

Blok polerski Professional nail buffing block

Trójfazowy profesjonalny blok polerski. Bardzo wygodny w użyciu; nadaje paznokciom zdrowy połysk.

inne, pilniki

Paznokcie gładkie i zadbane

Tani, wygodny w użyciu produkt. Łagodnie wygładza płytkę paznokcia redukując drobne nierówności. W moim przypadku świetnie się sprawdził, a mam niestety paznokcie w prążki.

Ilość zużytych opakowań: 3 sztuki

idealny

Jestem bardzo zadowolona z niego. Jest moim numerem jeden gdyż idealnie poleruje moje paznokcie nie pozostawia chropowatej powierzchnie tylko wszystko jest pięknie wygładzone. Zużyłam już ich kilka i na pewno będzie zawsze moim ulubieńcem

Ilość zużytych opakowań: 10 szt

świetny;]

nie wiem ile już zużyłam takich bloków, używam tylko tych bo są najlepsze. Pilniczek jest świetny, nie "szarpie" paznokcia, część wygładzająca także spełnia swoje zadanie i paznokcie są gładkie. Polerek używam raz na jakiś czas ale także jestem bardzo zadowolona.
Polecam:)

Używam tego produktu od:nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań:nie sposób zliczyć;)

Manicure - glitter nails

W porządku

Daję 4 gwiazdki, bo polerka dobrze się spisuje. Składa się z 4 części, jednej z pilniczkiem i 3 polerujących. Pilniczek jest całkiem niezły, nie zadziera, dość wydajny. Polerka ładnie wygładza płytkę paznokcia i nadaje połysk. Polerki umieszczone są na miękkiej bazie, co sprawia, że stosowanie jest przyjemniejsze niż w przypadku polerki plastikowej. Boczki przy polerowaniu nie kaleczą skóry, co zdarzyło mi się w przypadku zwykłej polerki, gdy niechcący przejechałam bliżej skórek. Jestem zadowolona i raczej kupię ponownie.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1szego

spełnia zadanie

Nie chcę się rozpisywać o polerce do paznokci.
Blok polerski spełnia swoje zadanie.Paznokcie są gładkie i ładnie się błyszczą.3 fazę powtarzam co kilka dni i jest ok.
Co do trwałości to może być.Nic wieczne nie jest.Na głowę bije polerkę 3-fazową Rossmanna,która trwałości nie ma wcale!
Jedyny problem z blokiem polerskim jest z dotarciem w każdy zakamarek paznokcia,poza tym ok.

Używam tego produktu od:kilku dni/tygodni?