Divinora, Deep and Matt (Intense et Mat) (Szminka SPF 15)

Divinora, Deep and Matt (Intense et Mat) (Szminka SPF 15)

Miękkie szminki Intense and Matte Lipstick z jesiennej kolekcji Guerlain roztapiają się na skórze zmysłowo i naturalnie.
Gładko ślizgają się po ustach i wybaczają nawet niewprawny gest.
Makijaż powstaje bez wysiłku - wystarczy uważne oko i zwinne palce, a każda kobieta stanie się artystką kreującą swoją własną urodę.
Po raz pierwszy Guerlain zastosował w gamie pomadek unikatową formułę, która nadaje im bogatą konsystencję i gwarantuje przyjemne, zmysłowe doznania.
Szminki Intense and Matte Lipstick adorują usta nasyconymi, zmysłowymi kolorami.

Rewelacyjna

Mam odcień beżowy, bardzo naturalny, nr 048 (chyba). To moje wykończenie makijażu, ta mała kropka nad "i". Pomadka nadaje jedwabistej gladkosci, nie wysusza i dlugo sie utrzymuje na ustach. Jest idealna. I teraz mam problem, bo wlasnie usiluje ja znalezc, by ponownie zakupic i jakby sie pod ziemie zapadla. Czuje, ze bede musiala siegnac po inna firme, choc bardzo tego nie chce.

Używam tego produktu od: dosc dawna

****

Długo szukałam matowego, głębokiego beżu i taki znalazłam w ofercie Guerlain. Kolor jest dokładnie taki jak powinien być i za to cenię tę szminkę. Podoba mi się także, że jest miękka, dobrze się rozprowadza i nie czuć jej na ustach. Za to ze smakiem już gorzej, typowy "pomadkowy". którego nie lubię. Trwałość też pozostawia do życzenia, przynajmniej u mnie nie trzyma się jakoś powalająco długo.
Lubię tą szminkę, nie powiem, ale nadal szukam mojego ideału. Guerlain nim nie jest, a szkoda..

luksus ;)

Ech...cudowna jest ta szmineczka, ma świetną konsystencję, pięknie nawilza, wypełnia i ujędrnia usta nadając im aksamitny wyraz, bez efektu lepkiego połysku, którego wprost nie znosze, dlatego też, jest to moja ulubiona pomadka. Po prostu klasa sama w sobie, hiper elegancki efekt. Szkoda że nie trwa wiecznie ;)