Scholl, Obcinacz do paznokci

Scholl, Obcinacz do paznokci

- ostry, obcina nawet bardzo twarde paznokcie
- poręczny kształt umożliwia precyzyjne i bezpieczne użycie
- ścina paznokcie na prosto, zapobiegając ich wrastaniu w skórę
- obcięte paznokcie wpadają do płaskiego, łatwego do wyczyszczenia pojemnika

świetny

Uważam,że zakup dobrego obcinacza,cążków do skórek,ścinacza itp to inwestycja jak w pędzle do makijażu. Ten obcinacz jest b.dobry: ścina na prosto twarde panozkcie plus pojemnik na nie. Nie mam po nim rozdwojonych panokci czy coś,a miałam kiepskie obinacze ktore ciagnely paznokcie blee. Polecam,mysle ze to jest produkt rodzinny na lata uzytkowania :-)
Recenzja nie jest sponsorowana,produkt kupiony za wlasne pieniadze
Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: 1 ten sam

Nie mam mu nic do zarzucenia

Mogę to nazwac śmiało udaną inwestycją. Obcinacz jest świetny. Ostry, nie ,,tępi", nie rozdwaja paznokci.
Pojemniczek jest praktyczny i pomocny, ale zdarza się, że paznokcie do niego nie trafią, ale to nic

Bdb obcinacz-polecam

Używam tego produktu od: ok 2 miesięcy

Świetny

Używam od ponad dwóch lat. Nadal jest idealnie ostry. Polecam z czystym sumieniem. Jeżeli chodzi o opróżnianie pojemniczka wystarczy powoli zsunąć go z obcinacza, pozbyć się zawartości i z powrotem nałożyć.

Używam tego produktu od: 2,5
Ilość zużytych opakowań: Cały czas jeden i ten sam.

Manicure - klasyczny

Toporny

Zawiodłam się na nim. Stosunkowo duże wymiary i niby praktyczny pojemniczek na już obcięte paznokcie sprawiają, że trudno nim manewrować. Owszem, jest ostry, ale można zapomnieć o komfortowym wycinaniu bocznych krawędzi paznokcia. Znalazłam jednak dla niego świetne zastosowanie - idealnie sprawdza się jako obcinacz do pazurów małych zwierząt - mój królik jest zadowolony. Ja mniej.

ostrrrrra gilotynka!!!

od razu zaznaczam - kupię ponownie, ale pewnie za dobre parę lat. już używam od dwóch lat i nic się nie stępił. raz dwa obcina pazury wszystkich kończyn :-) nie zgniata, tylko niezawodnie tnie, przez co paznokcie się nie strzępią i nie rozdwajają.

pomysł z tym pojemniczkiem na fruwające, odcięte kawałki paznokci jest genialny!!! wszystko jest pod kontrolą :-)

ja czasem jeszcze pobawię się pilniczkiem, mój facet używa tylko tego i ani myśli wracać do nożyczek :-)

Ilość zużytych opakowań: ciągle jedna i ta sama obcinaczka

bardzo dobry

Używam tego obcinacz juz drugi rok i jestem bardzo zeń zadowolona. Jest duży i dosyć ciężki, przez co dobrze leży w rekach. Posiada praktyczny pojemniczek na panokcie, który łatwo się zdejmuje do czyszczenia. Nie szarpie paznokci, nie rozdwaja ich i jest na tyle ostry, że doskonale radzi sobie nawet z tymi u nóg. Generalnie najlepszy obcibcinacz jaki miałam.

Używam tego produktu od:2 lat

solidny

Ogólnie lubię produkty firmy Scholl.Cenię je sobie za skteczność i trwałość.
Obcinacz jest bardzo skuteczny.Radzi sobie nawet z grubymi pazurami u nóg(bo to typowy obcinacz do paznokci u nóg).
Jest bardzo solidny.
Pojemniczek na pazurki fajna sprawa,ale nie mam pojęcia jak go opróżnić :(Muszę coś wykombinować...Za to tylko 4*,a nie 5*.Używam tego produktu od:kilku tygodni