Dove Talco, Antyperspirant w aerozolu

Dove Talco, Antyperspirant w aerozolu

Nowy dezodorant Dove Talco to unikalne połączenie skutecznej ochrony i delikatnej pielęgnacji wrażliwej skóry. Zawiera talk i 1/4 mleczka nawilzającego, subtelnie pachnie. Daje Ci pewność, że skóra nawet w upalne dni pozostanie sucha i bez podrażnień. Dezodorant Dove Talco dostępny jest wyłącznie w drogeriach Rossmann.

zł/ 150 ml

OK

Spełnia swoją rolę-zabezpiecza, wystarczył na tyle na ile każdy inny antyperspirant o pojemnosci 150ml, ładnie delikatnie pachnie, nic dodac, nic ując,

Używam tego produktu od: kilku tyg.
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Od lat ten sam

Stosuję ten dezadorant chyba od zawsze i pradopodobnie nigdy nie zamienię go na żaden inny. W międzyczasie przebiło się kilka nowinek, jednak po każdym skończonym opakowaniu szukam na półce w Rossmanie Dove z granatową zakrętką. Próbowałam innych antyperspirantów z tej serii, ale ten jest bez dwóch zdań najlepszy. Spełnia właściwie wszystkie wymagania jakie powinien spełniać dobry antyperspirant - dobrze chroni przed potliwością, nie podrażnia nawet bezpośrednio po goleniu, nawilża i przede wszystkim rewelacyjnie pachnie. Nie cierpię przesłodzonych, drażniących nos dezadorantów, których zapach irytuje mnie przez cały dzień. Dove Original to delikatny, neutralny, ale świeży i przyjemny zapach. Po kąpieli i popryskaniu się, czuję się naprawdę świeżo i czysto. Bardzo polecam również ze względu na 1/4 zawartość kremu w dezadorancie - tak, tak to nie żaden chwyt marketingowy, Dove naprawdę zawiera krem, nawilża skórę i łagodzi podrażnienia.

Nie sprawdzi się u osób, które lubią słodkie, intensywne zapachy dezadorantów oraz bardzo denerwują się na białe ślady na ubraniach - niestety przy zbyt bliskim pryskaniu Dove pozostawia takie ślady, dlatego też należy uważać.

Mimo to, jak dla mnie jest to najlepszy dezadorant pod słońcem :)

Używam tego produktu od: zawsze
Ilość zużytych opakowań: dużo

ukochany !!!

To mój ulubiony dezodorant od Dove. Nie wyobrażam sobie bez niego życia :) a napewno już porannej toalety :)
Ma on same plusy:

● Cudownie pachnie
● Nie podrażnia
● Chroni pachy przed potem
● Nie pozostawia śladów na ubraniach
● Wydajny
● Cena niewygórowana

Szczerze polecam:)
Ja napewno się z nim nie rozstane. :D

Używam tego produktu od: lata
Ilość zużytych opakowań: 2 sztuki

depilacja ciąża

dobry dla rozsądnych :)

dezodorant dla osób radzących sobie z czytaniem ze zrozumieniem, a mianowicie: NIE BRUDZI jeśli używa się go w sposób wyjaśniony na opakowaniu ( dokładne wstrząśnięcie, dalekie rozpylanie ;-) )
Jestem uczulona na KAŻDY dezodorant, jedynie dove w sprayu ( ten zapach) mnie nie uczula. Mimo tego, że jestem na niego skazana bardzo go lubię. Ładny zapach, chociaż wiem, że nie każdemu podejdzie. WSPANIALE nawilża skórę pod pachami, a przede wszystkim NIE UCZULA. Jako antyperspirant dla mnie spełnia swoje zadanie na piątkę, pachy są suche. Intensywny zapach nie kłóci się z zapachem perfum.
Polecam wrażliwcom i alergikom, trzeba się tylko do niego przekonać. Średnio wydajny, niestety, rzadko na promocjach za 8/9 pln, przeważnie kosztuje 12,99.

Używam tego produktu od: paru ładnych lat
Ilość zużytych opakowań: niezliczona ilość

Nie na upały

Od razu muszę napisać, że nie lubię dezodorantów w sprayu, bo nie działają i podrażniają. Ten na pewno nie jest antyperspirantem. Trudno oczekiwać, że skoro nie działa ani Etiaxil, ani Antidral, to zadziała dezodorant w sprayu. Oczywiście nie działa. Ale znalazłam dla niego inne zastosowanie - na noc!

+ ładne opakowanie
+ ładny zapach (dużo ładniejszy niż w wersji z Morzem Martwym)
+ ni podrażnia (to pierwszy dezodorant w sprayu, który mnie nie podrażnia, nawet po depilacji!)

- nie jest to antyperspirant
- ma dziwny mechanizm działania, nie wiadomo, z której strony naciskać, można sobie napsikać w oczy
- do stosowania tylko na noc, w dzień mocny zapach, choć ładny, uniemożliwia zastosowanie perfum
- nie sprawdza się w upały, 25-30 stopni to dla niego zbyt dużo, nawet jeśli się leży w szpitalu i nic nie robi
- nie zapobiega poceniu się, nie wytrzymuje nawet nocy
- brudzi i skórę, i ubranie

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Bez rewelacji

Mam mieszane uczucia, na pierwszy rzut oka dostrzegam dwa podstawowe minusy:
- koszmarnie się "dymi" wydzielając duszący zapach, co jest bardzo uciążliwe, przyprawia wręcz o kaszel
- zostawia białe ślady
Plusy:
+ chroni przed potem, ale bez rewelacji - nie na długo

Używam tego produktu od: około dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: sporo

Kiepściutki

Ładnie pachnie, ale niewiele poza tym. Chroni nie za bardzo, nie jest wydajny, nie wchłania się. Cena nie jest wysoka, ale efekt wręcz żaden. Nie polecam, na rynku jest wiele o niebo lepszych kosmetyków zbliżonych cenowo

Używam tego produktu od: dawna

bardzo ładny zapach

Dove ma piekny, delikany, kremowy zapach. Dobrze chroni, nie podrażnia. Minusem jest jego mała wydajność. W drogeriach kosztuje więcej niż 9 zł. Ale będę go używać, bo pięknie pachnę przez cały dzień. Używałam rexony, ale jej zapachy są nie do zniesienia i kłócą się z perfumami.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Nie...

To nie jest antyperspirant dla mnie.Nigdy więcej!Gwiazdka tylko za zapach.

PLUSY:
-zapach
-nie podrażnia

MINUSY:
-nie chroni (po dwóch godzinach przestał działać)
-zostawia białe ślady,
-nie starcza na długo

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1... i tyle wystarczy

jedyny w swoim rodzaju

Od jakiegoś czasu używam tylko tego dezodorantu , ponieważ inne podrażniały moją wyjątkowo wrażliwą skórę. w tym antyperspirancie podoba mi się jego wyjątkowy, troszkę mydlany zapach . Daje uczucie świeżości , u mnie nie zostawia białych plam ;)

minus pół gwiazdki za wydajność. Używam z mamą i starcza nam na ok 2 tyg.

Używam tego produktu od: x lat
Ilość zużytych opakowań: nie jestem w stanie policzyć

niezbyt

Nie dla mnie, nie jest najgorszy więc nie skreślam go całkowicie, bo jakby nie było wiecznie daję mu szansę, jednak jak dla mnie :

PLUSY:
- nie szczypie, nie podraznia itp - nawet jesli użyje się po depilacji - co jest dużym plusem.
- cena- nie jest najgorsza.

+/- skuteczność średnia, raz sobie radził świetnie, a raz w ogóle.

MINUSY:
- zapach - większości osobom odpowiada, bo ma swój specyficzny dove\\\'owski zapach ;-) ale mnie nieco drażni przy dłużym używaniu ;)))) jednak początkowo mi się podobał ( natomiast moja mama jest zauroczona tym zapachem heh )

Najlepszy jaki miałam

Najlepszy z jakim kiedykolwiek miałam przyjemność (w dosłownym tego słowa znaczeniu). Nie spodziewałam się, że za taką cenę mogę się spodziewać takich rezultatów. Cudownie pachnie, od momentu zastosowania potrzeba zaledwie kilku minut by pachy pozostały suche (i pachnące) na cały dzień. Zapach jak to Dove, śliczny i delikatny. Nie podrażnia nawet użyty bezpośrednio po depilacji.
Delikatnie brudzi ubrania (talk), ale jestem mu to w stanie wybaczyć. Z czystym sercem mogę go polecić:)

Używam tego produktu od: kilka tygodni