Weleda, Kastanien-Shampoo (Szampon kasztanowy do włosów normalnych)

Weleda, Kastanien-Shampoo (Szampon kasztanowy do włosów normalnych)

Połączenie wyciągu z nasion kasztanowca i olejków eterycznych pobudza krążenie płynów i w efekcie powoduje prawidłowe ukrwienie skóry głowy. Wzmaga w ten sposób procesy przemiany materii, które umożliwiają zdrowy wzrost włosów, m.in. proces odżywiania w cebulkach włosowych. Pozbawione środków konserwujących aktywnie myjące substancje posiadają intensywną, a jednocześnie delikatną siłę myjącą. Naturalna, lekko nawilżająca lanolina zapobiega zbyt mocnemu wysuszeniu skóry głowy po umyciu, pokrywa włosy warstwą ochronną i nadaje im połysk. Szampon kasztanowy jest polecany do włosów normalnych. Jest koncentratem bardzo wydajnym w użyciu.

Skóra głowy
normalna
nawilżające
w tubie
100 – 250ml

• woda,
  • siarczan oksyetylenowanego alkoholu tłuszczowego,
  • glukozyd laurynowy,
  • ester kwasu sulfobursztynowego,
  • Betaina,
  • wyciąg z owoców kasztanowca zwyczajnego,
  • mieszanina naturalnych olejów eterycznych,
  • Lanolin,
  • kwas askorbinowy,
  • sól morska,
  • węglan sodu,
  • Alcohol,
  • wyciąg słodowy

delikatny i ekologiczny

Kupuję ten szampon od 2 lat, podobnie jak inne tej firmy. Jego zaletą jest delikatność ,wydajność . Włosy się dość szybko przetłuszczają, ale moje są takie z natury, więc go nie winie. Dobrze zmywają pozostałości innych kosmetyków, dla mnie zapach jest bardzo przyjemny, bo naturalny. Nie daję 5-ciu gwiazdek, bo czekam na niemal;)ideał. Używam tego produktu od:2lat
Ilość zużytych opakowań: circa 3,4

pomyłka

mam włosy delikatne, cienkie i szybko przetłuszczające się. Ten szampon pogorszył ich stan.
Zapach jest ziołowy, ostry, ale do zniesienia, dobrze się pieni, świetnie oczyszcza włosy z pozostałości środków do stylizacji. Niestety coś za coś-jest bardzo agresywny i moje cienkie włosy zaczęły się po nim elektryzować, a wygląd ich wołał o pomstę do nieba-przesuszone końcówki, wzmożone przetłuszczanie przy skórze głowy. Zmienił mi fryzurę w stóg siana. Włosy moje są zwykle dość zdyscyplinowane, po użyciu tego szamponu były nie do ułożenia bez wspomagania pianką lub żelem,a tego nie lubię.
Upiornie plątał włosy-bez dodatkowej odżywki były nie do rozczesania.
Na domiar złego bardzo wydajny:)
Zużyłam opakowanie do końca i wiem na 100%, że nigdy, przenigdy go więcej nie kupię.
Podsumowując jedna wielka pomyłka.

Używam tego produktu od: przy używaniu raz w tygodniu starcza na długo