Rosmarin-Shampoo (Szampon rozmarynowy do włosów delikatnych - przeciwłupieżowy)

Rosmarin-Shampoo (Szampon rozmarynowy do włosów delikatnych - przeciwłupieżowy)

Pobudzające siły rozmarynu w połączeniu z prawdziwymi olejkami eterycznymi ożywiają skórę głowy oraz warstwę odżywczą włosów i wspomagają w ten sposób jej naturalną samoregulację. Szampon rozmarynowy harmonizuje funkcję gruczołów łojowych. Systematyczne stosowanie szamponu normalizuje zarówno włosy zbyt tłuste, jak i zbyt suche. Jednocześnie szampon zapobiega tworzeniu się łupieżu. Tendencja do tworzenia się łupieżu może się początkowo wzmagać, jednak całkowicie wygasa, gdy tylko funkcje skóry powracają do równowagi. Wyciąg ze skrzypu polnego polepsza strukturę włosów przez pobudzenie procesów odnowy. Pozbawiony substancji konserwujących, łagodny szampon rozmarynowy zawiera czynne substancje myjące, pochodzące z surowców roślinnych i może być stosowany do częstego mycia włosów. Szampon rozmarynowy pielęgnuje włosy w sposób delikatny i łagodny. Przeznaczony jest do włosów cienkich i delikatnych. Jest koncentratem bardzo wydajnym w użyciu.

Należy uważać, aby skoncentrowany szampon nie dostał się do oczu. Jeśli się tak stanie, należy wypłukać szampon przy użyciu dużej ilości wody.

• woda,
  • ester kwasu sulfobursztynowego,
  • Betaina,
  • siarczan oksyetylenowanego alkoholu tłuszczowego,
  • glukozyd laurynowy,
  • wodny wyciąg ze skrzypu polnego,
  • mieszanina naturalnych olejków eterycznych,
  • olej rozmarynowy,
  • lecytyna,
  • olej słonecznikowy,
  • gliceryd kwasu tłuszczowego,
  • kwas askorbinowy

Wykorzystała: kilka próbek

dobrej jakości produkt!

Szampon jest niezwykle ciekawą kompozycją ziołową. Bardzo łatwo da się wyczuć rozmaryn czy polny skrzyp. Nie przepadam za ziołami w kosmetykach i zapach po pewnym czasie stał się dla mnie męczący. Jednak używałam go dosyć długo, bo aż ponad rok, a i jestem zadowolona z działania. Szampon dokładnie oczyszcza włosy, nie wysusza ich, działa pobudzająco na cebulki. Włosy wydawały mi się bardziej lśniące, zdrowe. Myślę, że ta "rozmarynowa" kuracja wyszła mi na dobre. Szampon bardzo wydajny, nie za drogi. Polecam, warto spróbować ;-)

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: całe 2

Weleda rulezzz

Ten szampon jest po prostu bossski :) Po żadnym nie mam tak pięknych, lśniących i błyszczących zdrowiem włosów. Być może to zasługa naturalnych składników a może systemu hodowli i zbioru tychże składników opracowanego przez Steinera, być może. Coś w tym musi być skoro żadne, nawet droższe produkty (szampony Kerastase)nie dają tak spektakularnego efektu.
Bardzo przpadła mi do gustu fajna, aluminiowa tuba w której szampon umieszczono. Potem - zapach, cuudowny! Zioła, mięta, rozmaryn, zero chemii :) Dobrze się pieni i rozprowadza, dobrze spłukuje. Mam przesuszone włosy więc zawsze stosuję odżywkę, być może bez tego włos byłyby poplątane.
Trochę mało wydajny (mam włosy pół długie), przypuszczam że przy długich włosach potrzeba go trochę z tej tubki powyciskać.
Nie wiem jak spisuje się jako łupieżcożerca bo łupieżu jako takiego nie mam.

Dla mnie numer 1. Jeśli chcę mieć naprawdę gwiazdorskie włosy to tylko z tym :)

Używam tego produktu od: wiosna 2009

dobry

Używałam kiedyś i mogę go pochwalić. Łagodny, nadaje się do codziennego mycia włosów, nie zawiera SLS. Minusem jest jego cena w stosunku do pojemności (są inne szampony bio o większej pojemności i niższej cenie a takiej samej jakości). Opakowanie też nie należy do zbyt praktycznych- metalowa tubka utrudnia wydostanie resztek kosmetyku i może przy tych próbach zranić ręce.

Używam tego produktu od:kiedyś
Ilość zużytych opakowań:jedno

Studio fryzur włosy upięte jak Heidi Klum

zawiera SLS, ale jest lagodny

Zuzylam dwie tubki i bardzo milo wspominam. Potem zaczelam szukac szamponow wsrod innych naturalnych kosmetykow i calkiem zapomnialam o Weledzie. Szampon dobrze sie pieni, mimo ze SLS jest chyba na 6 pozycji( wkazdym badz razie w srodku skladu). Pachnie ziolowo. Mala tubka, ale wydaje sie byc wydajny. Napewno zakup powtorze.

Używam tego produktu od:rok temu
Ilość zużytych opakowań:2 tubki

Uwielbiam go.

Uwielbiam wszystkie kosmetyki Weleda. Podobnie jest z tym szamponem-to moj najulubienszy;) Jest lagodny, skuteczny(dobrze myje nawet b.przetluszczajaca sie skore glowy) i naturalny. Po splukaniu wlosy sa gladkie, az "trzeszczace"- co swiadczy o tym, ze luski wlosa sa zamkniete. Nawet tak dlugie wlosy, jak moje (obecnie do bioder) latwo sie rozczasuja.
Wlosy sa tak blyszczace, ze nikt nie chce mi wierzyc, ze nie nablyszczam ich dodatkowo;)
Szczerze polecam:)

Używam tego produktu od:1,5 roku