Happy Per Aqua, Krem intensywnie nawilżający na dzień

Happy Per Aqua, Krem intensywnie nawilżający na dzień

Delikatny, doskonały krem o lekkiej konsystencji przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry normalnej.

Wchłania się szybko i równomiernie,, utrzymuje na powierzchni skóry cienki, matowy film, który wzmacnia jej naturalną barierę lipidową i chroni przed niekorzystnym wpływem środowiska zewnętrznego oraz ogranicza utratę wody własnej z naskórka. Łagodzi podrażnienia. Daje uczucie komfortu i ukojenia. Działa bodźcowo na procesy naprawcze skóry.

Rezultatem regularnego stosowania preparatu jest właściwe nawilżenie i wygładzenie naskórka oraz poprawa jego napięcia. Skóra po użyciu kremu jest gładka, jedwabista, świeża, przyjemna w dotyku, o ładnym, naturalnym kolorycie.

dobry, ALE..

krem jest dobry w działaniu, tak jak zapewnia producent, wszystko się zgadza, nawilżenie, delikatny film, skóra jest przyjemna w dotyku i niesamowicie gładka, jest łagodny dla skóry itp, ale co z tego, jeśli zapycha..? podchodziłam do niego w sumie 3 razy, za każdym razem wyskakiwały bolesne gule, właściwie już po pierwszym użyciu, szczególnie na czole, niestety ta wada dyskwalifikuje go całkowicie, dlatego tak niska nota.. szkoda, to byłby mój kwc, gdyby nie te zapychanie..

Używam tego produktu od: maja \'13

Super nawilżacz

Swoje zadanie, jako krem nawilżający spełnia w 100%

+ idealnie nawilża
+ nadaje się pod makijaż, nawilża suche skórki
+ nie zapycha
+ nie przetłuszcza
+ cena i wydajność bardzo przyzwoite
+ dostępność

Minusem dla mnie jest
- brak filtra UV

Mam cerę naczynkową, dlatego używam go chętnie poza sezonem wakacyjnym. Szczególnie sprawdza się na zimę

Ilość zużytych opakowań: 2-3

Świetny!

Bardzo fajny, lekki krem do stosowania na dzień. Dobrze nawilża, nie zapycha porów. Ma ładny zapach i jest wydajny.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1.

Manicure - klasyczny

Po prostu krem nawilżający.

Jest to normalny, poprawny krem nawilżający.

+ Delikatna konsystencja,
+ daje uczucie ukojenia suchej skórze,
+ szybko się wchłania,
+ pozytywne uczucie, że coś zabezpiecza twarz przez cały dzień,
+ stworzony z dobrych składników,
+ bardzo przystępna cena.

- skóra po jego nałożeniu świeci się i koniecznie trzeba użyć pudru,
- jak dla mnie za intensywny i za agresywny zapach - jakby trawiasto-zielarski,
- brak filtrów słonecznych - aczkolwiek krem jest też z przeznaczeniem na noc.

Używam tego produktu od: opakowanie 50 ml starczyło mi na około 3 mce
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 50 ml

Bardzo przyjemny i porządny krem!

Oczywiście kupiłam pod wpływem chwili - stałam w Rossmannie, zobaczyłam na KWC i po chwili już za niego płaciłam :) Nie zawiodłam się na nim w ogóle! Jest bardzo przyjemnym, konkretnym kremem mimo jego lekkiej konsystencji. Ma ładne solidne opakowanie plastikowe.
Ale przejdę do działania: otóż krem jest super! Wspaniale nawilża, szybko się wchłaia, nie powoduje wysypu nieprzyjaciół, pachnie lekko aptecznie. Mimo swojej lekkiej konsystencji naprawdę nawilża! Ja osobiście używam go na dzień i na noc. Idealnie się spisuje po peelingu twarzy, bardzo szybko niweluje suche skórki z twarzy (kupiłam go wtedy kiedy miałam ich dosłowne zatrzęsienie). Do tego jest szalenie wydajny! Polecam każdej dziewczynie, która chce mieć dobry nawilżacz o konsystencji lekkiego kremu.

Używam tego produktu od: Listopada 2012
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Ni happy, ni aqua

Choć miałam spory zapas kremów nawilżających, musiałam nabyć i ten, gdy tylko wypatrzyłam go w Super Pharmie. W końcu taki super lekki, nietłusty, antidotum na wszystko, blablabla...
\\nKupiłam, użyłam, szału nie było.
\\nNa plus:
\\n+ przyjemna, lekka, konsystencja
\\n+ zapach
\\n+ krzywdy nie zrobił
\\nNa minus
\\n- muszę nałożyć go na twarz naraz tyle, ile innego kremu nakładam przez tydzień - wtedy dopiero czuję, że coś mi się korzystnego z tą twarzą dzieje - ABSOLUTNIE NIEWYDAJNY!
\\n- żadnego fantastycznego nawilżenia, no po prostu nic- z jednej strony fajnie, bo o tłustej warstwie też nie ma mowy, ale przecież ja się chciałam nawilżyć, a tu nic
\\n- nie ma filtrów, więc na dzień nie bardzo, na noc za lekki
\\n
\\nNiedługo się skończy. Zapomnę o nim i nadal będę polowała na ideał. Był i się zmył.
\\n

Świetny produkt za świetne pieniądze :)

Mam cerę mieszaną w kierunku suchej. Największym problemem były zawsze dla mnie suche skórki na w okolicy czoła. Ten krem poradził sobie z nimi idealnie. Choć używałam wielu kremów z różnych półek cenowych (m.in. vischy, lancome) ten jest bezkonkurencyjny. Ładnie się wchłania. Buzia się po nim nie świeci. Nie roluje się, świetny pod makijaż. Bardzo dobrze nawilża, nie pozostawia tłustego filmu. Przyjemnie pachnie (bardzo delikatnie). Cenowo jest bardzo przystępny. Po prosu cudo. Jedynym problemem może być dostępność, ale zawsze można zamówić na stronie producenta.

Plusy:
- bardzo dobrze nawilża
- nie tłuści
- świetny pod makijaż
- niska cena
- świetny skład (bez parafiny, dużo naturalnych oleków)
- polski produkt
- bardzo wydajny

Minusy:
- moze być cieżko dostępny

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: ok. 4

Rewelacyjny

Kremik jest lekki, świetnie się wchłania, nie lepi się, nie roluje, nie zapycha, nie wychodzi spod makijażu i nie jest drogi. Dobrze nawilża, skóra jest po nim gładka, jedwabista i przyjemna w dotyku. Niestety na zime zbyt mało odżywczy i treściwy ale w lecie pewnie do niego wrócę. Mógłby być bardziej dostępny.

Używam tego produktu od: 3 miesiące temu

bardzo lekki,

Kupiłam ten krem zachęcona opiniami, jak również bardzo pozytywnym doświadczeniem z żelem ze świetlika i kremem pod oczy do cery wrażliwej. Fakt, kremik jest bardzo, bardzo lekki. Pokochają go osoby z cerą normalną, mieszaną czy tłustą, obawiam się że dla osób ze suchą skórą będzie za lekki. Mam cerę mieszaną i dla mnie jako tylko podstawowy nawilżać, jeardzo dobrze współgra z lekkimi podkładami, czy nałożonym na niego blokerem. Niestety przy podkładach bardziej kryjących, uważam że jest za lekki i czegoś mi brakuje. Niemniej jednak uważam, że kremik ma bardzo przyjemną konsystencję, znośny skład - nie uczula, nie zapycha. Teraz kiedy mamy minusową temperaturę, nie sądzę aby odpowiednio chronił, nawet z podkładem, ale przyjemnie używam go sobie po zmyciu makijażu. Cena bardzo rozsądna w Rossmannie to jakieś 20 zł. Odejmuję gwiazdkę, bo na okres zimowy jest niewystarczający nawet dla mojej mieszanej cery, ale i tak będę go z przyjemnością używała "po domu" czy wyjścia w ciepłe miejsca typu szaleństwa zakupowe w galeriach, mino czy wieczorna kolacja. Latem będzie zapewne moim hitem, o ile moja cera nie sparwi mi jakiejś "zmiennardzo przyjemny i tani nawilżać, jak najbardziej dla nastolatek, dla wymagających - może być niewystarczający, ale warto spróbowć.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

lekki nawilżacz

Lekki nawilżajacy krem
używałam go od czasu do czasu w dni, które spedzałam w domu
na dzień się nie nadaje ponieważ nie ma filtra
na noc też nie ponieważ jest za lekki

ale jako taki \\\'\\\'domowy krem\\\'\\\' sprawdza sie dobrze
nie zapycha, dobrze się wchłania i nawilża

naprawdę niezły krem

mnie akurat podoba się pudelko, w którym znajduje się krem. jest lekkie, wygodne. sam kosmetyk ma delikatną konsystencje, jest dość rzadki. zapach ma bardzo delikatny, prawie niewyczuwalny.wchłania sie bardzo szybko i do matu, dlatego jak najbardziej nadaje się pod makijaż. koi skórę, lekko nawilża i świetnie zwalcza uczucie ściągnięcia. po dłuższym użytkowaniu można zauważyć różnicę w dotyku, skóra staje się bardziej jedwabista. mnie nie zapycha, nawet nakładany kilka razy dziennie.

bardzo lubię ten krem i kupuję go od czasu do czasu, jednak w moim odczuciu jest to raczej kosmetyk na lato. zimą potrzebuje czegoś bardziej treściwego. poza tym, na pewno nie jest to krem intensywnie nawilżający. ja mam cerę tłustą a i tak muszę wspomagać się jakimś mocniejszym kremem na noc lub maseczkami nawilżającymi raz na jakiś czas- a więc osoby, które potrzebują porządnego nawilżenia raczej nie będą zadowolone.

mimo tego, polecam.

Idealna równowaga

Zawsze miałam problem z przetłuszczaniem w strefie T i jednocześnie suchymi skórkami na nosie. A ten krem radzi sobie ze wszystkim. Świetnie nawilża, a jednocześnie jest lekki i matowi skórę.

Zalety:
- rewelacyjne nawilżenie, koniec suchych skórek
- bardzo lekka konsystencja (przypomina śmietankę)
aplikacja to sama przyjemność
- nie pozostawia tłustego filmu, skóra pozostaje naturalnie matowa
- delikatny, nienachalny zapach
- nie zapycha, nie roluje
- idealny pod makijaż

Wady:
- doczepić mogę się tylko do składu, niestety mamy tu nieciekawą mieszankę chemii, dlatego mimo działania przestałam używać tego kremu
- słoiczek nie jest zły, ale mogliby się postarać o coś ładniejszego

Mam jeszcze tylko jedno zastrzeżenie - szkoda, że krem nie ma większych właściwości przeciwzmarszczkowych, bo wiadomo lepiej zapobiegać. A ja właśnie szukam dobrego kremu przeciw starzeniu skóry. Może doczekam się Happy per Aqua w wersji typowo przeciwzmarszczkowej.