Perfect Body, Tone Tummy Firming Gel (Ujędrniający żel na brzuch)

Perfect Body, Tone Tummy Firming Gel (Ujędrniający żel na brzuch)

Napina, uelastycznia i ujędrnia skórę na brzuchu, zapobiega jej wiotczeniu. Codziennie rano i wieczorem wmasuj żel w brzuch.

średni

Ogólnie rzecz biorąc żel jest bardzo przyjemny w stosowaniu, fajną rzeczą są na przykład te kuleczki, które wymuszają masaż brzuszka :) Ale jego skuteczność niestety pozostawia wiele do życzenia. Skusiłam się na niego, bo stosują go kobiety po ciąży i ponoć daje świetne efekty. Cóż...

Używam tego produktu od: kilku mies.

czeka go ciężki test ;)

Żel ten ładnie napina i pojędrnia skórę. Wpłynął na jej wygładzenie :) Nie wysuszał. Ogólnie to taki fajny bajer - ładnie wygląda i przyjemnie się go używało ;) Bardzo wydajny!
Teraz mam drugie opakowanie i będę go testować po porodzie. Zobaczymy, jak się spisze...

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: 2 i czeka trzecie

ok

Kupiłam go 2 lata temu przy duzej promocji. Kosmetyk ma zelowa konsystencje i smieszne kapsułki, ale w niczym to nie przeszkadza, bo szybko sie wchłania,a skora sie nie klei i mozna szybko sie ubrac . Po zuzyciu całego opakowania zauwazylam, ze skora jest lepiej napieta na brzuchu, ale tez nie moge stwierdzic zeby byly to jakos superowe efekty. Warto dodac, ze przy dwa razy dziennym uzyciu jest bardzo wydajny starcza na kilka miesiecy. Ogolnie kosmetyk wporzadku, ale chetnie wyprobuje cos innego.

Używam tego produktu od:2 lata
Ilość zużytych opakowań:koncze 2

Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

dobry

Po intesywnych cwiczeniach , zauwazylam ze w katalogu jakies 2 lata temu pojawil sie ten zel na brzuch. Postanowilam go zamowic. Smaruje sie nim raz dziennie (rano) i pomimo,ze juz nie cwicze intensywnie, dkóra na brzuchu jest napieta, gładka, brzuch dallej plaski. Ma bardzo przyjemny zapach, dobrze się wchłania :)Bardzo wydajny.Jedno opakowanie wystarcza mi na okres ok.7 miesiecy

Używam tego produktu od:2lat

lubię :)

żel bardzo szybko się wchłania, jak juz ktos wspomniał kuleczki szybko sie wsmarowują :) skóra jest natychmiast napięta. najlepsze efekty uzyskuje się razem z masażem skóry.
zapach na pierwsze powąchanie skojarzyłam troszkę z domestosem ;) ale nie jest to uciązliwe. teraz juz w ogóle zapach nie ziębi ani grzeje.co najważniejsze jest niesamowicie wydajny, wiec taka cena nie robi na mnie zupełnie wrazenia..

Używam tego produktu od:4 m

godny uwagi..

Szczególnie polecam paniom po porodzie..ładnie napina skórę i pomaga wrócić do poprzedniego stanu..

Świetnie pachnie ..

Kuleczki czystej kofeiny świetnie się wsmarowują i z zaciekawieniem przyglądam się temu..:D

Polecam..

Używam tego produktu od:używałam 2 miesiące

doceniam jego starania

Od razu zaznaczam, że kupiłam bo był w dużej promocji poniżej 20 zł. Za cenę regularną nie odważyłabym się, bo nie wierzę w cudowne właściwości tego typu kosmetyków.
Nie wiem jak i co dokadnie robi z moim brzuchem, ale coś robi na pewno, bo od kilkunastu dni mam większy komfort psychiczny jak patrzę na brzuch :)
Doceniam w nim to, że ładnie wygładza i napina skórę, a o to przeciez w nim chodzi. Nie mierzyłam obwodu pasa przed i po zużyciu opakowania, bo nie wydaje mi się to jakieś istotne.
Samo stosowanie zelu jest bardzo przyjemne - po pierwsze lubię fioletowy kolor a żel taki jest, pachnie ładnie, szybko sie wchłania i niedługo trzeba masować. Żel jest wydajny używam go już około miesiąca i jeszcze na kilka dni go starczy - niestety nie mam czasu na smarowanie się nim rano, a może wtedy efekt byłby bardziej spektakularny.
Polecam!

Używam tego produktu od:ok. miesiąca
Ilość zużytych opakowań:kończę 1