Oriflame Colour, Long Wear Lip Definer (Trwałe konturówki do ust)

Oriflame Colour, Long Wear Lip Definer (Trwałe konturówki do ust)

Pojemność 0,3 g

Podkreśl kształt ust niezawodną konturówką, która kreśli wyraźną i trwałą linię. Nie musisz jej temperować, możesz wkręcić z powrotem. Dostępna w 5 kolorach.

Skład: pentaerythrityl tetraisostearate, polyethylene, ethoxydiglycol behenate, polybutene, c30-50 alcohols, cera microcristallina (microcrystalline wax), trimethoxycaprylylsilane, bisabolol, c10-30 cholesterol/lanosterol esters, panthenol, silica, methylparaben, propylparaben, (+/- ci 77891, ci 77492 , ci 77491, ci 15850, ci 77499, ci 77019, ci 42090, ci 19140, ci 12085 ).may contain titanium dioxide, iron oxides, red 7, mica, blue 1 lake, yellow 5, red 36

Cena: 16,90zł/ 0,3g

Naturalnie obrysowane usta...

Wybrałam jej cztery odcienie: Fudge (jasny brąz), Walnut (ciemny brąz), Nude (jasny pudrowy róż) i Ginger (czerwień przełamana brązem). Najbardziej zadowolona byłam z dwóch ostatnich. Konturówki miały niezwykle kremową, wręcz aksamitną konsystencję, zatem pozwalały na naprawdę precyzyjną aplikację. Co więcej, efekt nigdy nie był przerysowany, a niezwykle naturalny. Poza tym były niewiarygodnie trwałe. Nawet po posiłku, początkowy obrys ust był w stanie nienaruszonym. Trwałością przebijały większość używanych przeze mnie szminek i błyszczyków.

Ilość zużytych opakowań: 4: Fudge, Walnut, Nude, Ginger

spełnia swoja funkcję

Konturówki używam wyłącznie gdy maluję usta ciemnymi kolorami szminek. Na co dzień używam jaśniejszych odcieni i wtedy konturówka nie jest niezbędna. Z tej jestem zadowolona, bo jest wygodna w użyciu i trwała. Fajnie, że nie trzeba jej temperować.

Ilość zużytych opakowań: ciągle pierwsze

poprawna

Jest to moja pierwsza konturówka do ust, więc porównania żadnego nie mam, ale mimo wszystko wydaje mi się poprawna.

Spełnia oczekiwania, a więc utrzymuje szminkę w ryzach i nadaje ustom zdecydowany kształt.

Maluje się nią łatwo, rysik jest odpowiedniej grubości i miękkości. Kolor, mam Nude, też mi pasuje.

Ogólnie polecam.

Używam tego produktu od: kilku ładnych miesięcy

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 01

Mogłaby być trwalsza

Konturówka jest wg mnie zupełnie przyzwoita. Także używam NUDE, kolor jest bardzo ładny, a konturówka dobrze i wygodnie rozprowadza sie na ustach. Z łatwością można korygować wady urody lub po prostu podkreślić kontur ust. Używam na nią przezroczystego błyszczyka, lekko rozsmarowując konturówkę. Trzyma się przyzwoicie długo, pod warunkiem, że co jakiś czas nałoży się błyszczyk ponownie, nie oblizując/wycierając przy tym ust...

Kiepska

Zakupiłam kolor NUDE jako, że konturówki używam wyłacznie do poprawienia kształtu ust już bez póżniejszego smarowania się pomadką (preferuję błyszczyki). Kolor jest bardzo trafiony, przynajmniej w moim przypadku, konsystencja również w porządku - ani zbyt miękka, ani za twarda. Zarzuty niestety mam bardzo poważne, mianowicie, zero trwałości - wystarczy delikatnie potrzeć i konturówka znika całkowicie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Zastrzeżenia mam również do opakowania, jest wygodne ale niestety z góry narzuca szerokośc kredki, która jest czasem po prostu za gruba. Ogólnie konturówka wypada bardzo słabo, przynajmniej jeśli chodzi o obietnice producenta.