Color, In A Blink Eye Liner And Shadow Pencil (Kredka i cień do powiek 2 w 1)

Color, In A Blink Eye Liner And Shadow Pencil (Kredka i cień do powiek 2 w 1)

Pojemność 1,2 g

Dwustronna kredka do powiek - z jednej strony konturówka do oczu, z drugiej sypki cień do powiek z gąbkowym aplikatorem. Dostępna w 7 zestawieniach kolorystycznych.

Cena: 35,90zł / 1,2g

nie do uzywania

kredka bardzo trudno się maluje, gąbeczka do rozmazywania jest niepraktyczna, właściwie efektu pokazanego w katalogu nie da się osiągnąć, kolor mało intensywny (ja mam fioletowy). nie polecam.

Używam tego produktu od: około 2 lat
Ilość zużytych opakowań: w trakcie używania pierwszego

Dla delikatnego makijażu

Mam szary odcień tej kredki ze srebrnym cieniem. Produkt jako konsultantka dostałam za złotówkę. Ale uważam, że wart jest swojej ceny. Kredka ma delikatny kolor, coś pomiędzy szarością, a granatem, jest dosyć twarda (takie lubię) i bardzo precyzyjna. Cieniem łatwo narysować kreskę i fajnie rozświetla spojrzenie oraz powiększa oczy. Przy połączeniu cień na całą powiekę i kredka przy linii rzęs efekt bardzo fajny, w sam raz na letnią imprezę - delikatnie i z połyskiem. Co do wydajności - wystarcza na długo, natomiast utrzymuje się na powiece bardzo długo (po całej nocy przetańczonej w klubie wciąż makijaż wyglądał tak samo).

Ilość zużytych opakowań: 1 :)

taka sobie

Kredkę dostałam w prezencie, spodobał mi się kolor, więc zaczęłam stosować ją do codziennego makijażu.
Mam kolor szary, jest nawet ładny, lekko metaliczny. Kredka jest dość twarda, trzeba się napracować, żeby kolor był wyrazisty. Najprościej osiągnąć nią efekt delikatnego podkreślenia oka, do dziennego makijażu wystarczy.
Jest dosć wydajna ale niezbyt trwała, po kilku godzinach kolor zanika, kredka zaczyna się rozmazywać, wygląda nieestetycznie.

Cienia używałam tylko kila razy, więc nie ocenię wydajności ale kolor jest wyraźny, błyszczący, całkiem nieźle nakłada się załączonym aplikatorem. Trochę się osypuje. Dość szybko znika z powieki.

Na pewno nie jest to produkt wart swojej ceny, za tę kwotę można kupić coś lepszego.

Ilość zużytych opakowań: ok. pół kredki

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Ok

Produkt generalnie ok.

Kredka nie za bardzo mi podpasowała, natomiast podoba mi się rozwiązanie umieszczenia po drugiej stronie gąbeczki z cieniem, który wbrew pozorom jest dość wydajny.

Fajnie dobrane kolory kredki z cieniem.
Przyjemna gąbeczka, łatwa aplikacja jednak cień troszkę sypie się przy nakładaniu

Używam tego produktu od: ok 5 miesięcy

Bardzo polecam

Świetna sprawa za nie wielkie pieniądze. Szybko się aplikuje nie trzeba poprawiać i utrzymuje się na długi czas. Na początku wydawało mi się, że nie starczy mi na dłuższy czas a jednak mile mnie zaskoczyła. Nie dostrzegam żadnych wad.

Ilość zużytych opakowań: 1 w użyciu

może być

Fajny pomysł na kosmetyk, mam w odcieniu szarym. Cień jak dla mnie jest super, ładny kolor, dobrze się nakłada, widać go dobrze na powiece, nie trzeba się mocno męczyć z tego aplikacją. Ładnie połyskuje. Ale kredka, dla mnie jest za twarda jakoś sobie z nią nie radzę.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Taka sobie

Zaczne od tego że kupiłam brzydki kolor tej kredki i być może dlatego nie przypadła mi do gustu. Używam tylko cienia (srebny) ponieważ kredka jest nie w moim odcieniu. Co do cienia to uważam ze jest on bardzo trwały .Trzymał się przez cały dzień bez zarzutów pomimo ze nie uzyłam bazy ani nawet podkładu, co jest wielkim plusem. Jednak cena jest stanowczo wygórowana . Niestety to tyczy sie wszystkich produktów AVON

Używam tego produktu od: 2011
Ilość zużytych opakowań: w trakie 1

chyba nie.....

Nie polecam tej kredki. Na szczęście dostałam ją w prezencie, bo jest stanowczo za droga. Kolor jest ładny, bo mam Smokey Steell, ale co z tego skoro jest nietrwała. Ani cień, ani kredka nie utrzymują się za długo. Myślę, że jako gadżet jest ok, ale to wszystko

Używam tego produktu od: 6 m-cy

lubię

Używam zazwyczaj wtedy gdy nie chcę mi się bawić z długim makijażem, więc wtedy ta kredka wraz z cieniem sprawdzają się rewelacyjnie.
Mam odcień szary i oczy wyglądają fajnie i nawet się długo trzymają.

Nie polecam.

Nie dla mnie. Kredki do oczu z Avonu wcześniej mnie zachwycały, np. te z color trendu - swoim głębokim kolorem, długim czasem utrzymywania się i ceną. Kredka In a blink eye liner krótko się utrzymuje i cena nie należy do niskich. Cień miał mieć ciekawe usytuowanie, acz korzystanie z niego nie było dla mnie wygodne, do tego kosmetyk krótko się utrzymywał. Trzeba było wiele go nałożyć, by efekt był widoczny.

Używam tego produktu od: listopad 2010
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Bez rewelacji

Nie wiem czy trafiłam na kiepski egzemplarz czy Wy również miałyście podobne. Kredki prawie w ogóle nie da się zastrugać! Cały czas się łamie i kruszy! A dodam, że nie upuściłam jej na podłogę:/ Podoba mi się jej kolor i to że jest miękka-łatwo narysować kreskę. Niestety cień beznadziejny-mało wydajny. Ale pochwalam pomysł (kredka i cień w jednym). Uważam, że cena jest zbyt wygórowana. Nie jestem zadowolona:P

Ilość zużytych opakowań: jedna sztuka

fatalna

Na początek nie dziwie się ze ja wycofali, dobrze zrobili

- cień tak roluje się na oku ze normalnie, aż odechciewa się wszystkiego
dosyć, że źle to wygląda to jeszcze zniekształca makijaż oczu ble...
nie powiem ze nie polecam bo i tak już jej nie kupicie i całe szczęście
pogrążę chyba ją już całkiem, aby nigdy więcej nie wróciła
chyba ze w ulepszonej wersji, ale to na pewno jej już nie kupię,
chociaż tej też nie kupiłam :P

- dwustronna kredka z jednej strony cień drugiej właśnie kredka
- w skuwce ma bardzo mało cienia, wiec wystarcza na krótko

cena wcale nie niska, bo 32,90 normalnie szok za tak malutka kredkę

- kredka twarda, aż boli oko,

- słabo rysuje trzeba sporo dociskać co kończy się bólem oka:(

- ocena:1/5 niestety fatalny produkt
- jedynie co w niej mi się podobało to kolor tego cienia:)
srebrny jasny nic więcej